Kidstaff• 10 января 2024

Єдина тема. Карти ТАРО: як читати та розуміти їх значення.

Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.

У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
12575 1
SandraTaro• 04 ноября 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
так вы ж сами гадаете вродь
Я ищу не того кто гадает, а кто именно экстрасенс или ясновидящий, кто без карт может считать энергетику. Таких людей очень мало к сожалению и их очень трудно найти
SandraTaro• 04 ноября 2024
Ответ дляКаляка маляка
Спасибо.
Скажите, а картам можно задавать подобные вопросы - а буду ли я счастлива с этим мужчиной, что ждёт нас в долгосрочной перспективе ? Или это очень размытые и сложные вопросы?
Я бы задала вопрос благоприятности любовных взаимоотношений плюс временные рамки и вытянула 7 карт и 8ю подсказку
Заела_пластинка• 04 ноября 2024
Ответ дляSandraTaro
то нужно по знакомым может спрашивать
SandraTaro• 04 ноября 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
то нужно по знакомым может спрашивать
Логично ;) просто возможно тут еще кто-то знает, попытка не пытка)
Каляка маляка• 05 ноября 2024
Ответ дляSandraTaro
А максимальные рамки?

Спасибо
SandraTaro• 05 ноября 2024
Ответ дляКаляка маляка
А максимальные рамки?

Спасибо
По правилам максимум на год, но я бы больше полугода не брала.
Однозначно• 05 ноября 2024
Ответ дляSandraTaro
У мами в молодості на роботі була така людина. Ніхто не знав про її здібності. Маму полюбила. Коли їшла з роботи сказала їй пару речень про її майбутнє і просила нікому не говорити. Все виявилося правдою з часом. Найчастіше такі люди не афішують себе.
SandraTaro• 05 ноября 2024
Ответ дляОднозначно
В моему життi теж була така людина, але нажаль ми останнiй раз спiлкувалися 10 рокiв назад i контактiв незалишилося. Але там просто людина по шелчку пальцiв могла творити диво. Тепер не знаю як вiдшукати людину з такими здiбностями.
Амбасадор щастя• 06 ноября 2024
Дівчата,підкажіть,будь ласка,якщо на питання про продовження спілкування випали : шут, 7 пентаклів,10 мечів.Як трактувати?
ЭкстрасенсиХаЯ• 06 ноября 2024
Дівчатка, підскажіть будь ласочка, можливо, це трохи звучить наївно, смішно, але, все ж таки - вчора вдень знайшла новій ключ,просто на тротуарі, забрала із собою. Подумала, що ’знак’. Чи правильно зробила?
Однозначно• 06 ноября 2024
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Я б не брала.
ЭкстрасенсиХаЯ• 06 ноября 2024
Ответ дляОднозначно
Я б не брала.
Шотуткоїться?• 06 ноября 2024
Доброго дня. Подивіться, будь-ласка, розвиток відносин на найближчу перспективу Юлії та Ігора (чоловік). Наскількі міцні почуття до дружини.
SandraTaro• 06 ноября 2024
Ответ дляАмбасадор щастя
Не буде продовження
Амбасадор щастя• 06 ноября 2024
Ответ дляSandraTaro
Не буде продовження
Дякую!
SandraTaro• 06 ноября 2024
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Ключи выбрасывают часто после кладбищенских работ) надеюсь, не на обочине перекрестка подобрали?
Меряю линейкой• 06 ноября 2024
Ответ дляШотуткоїться?
В ваших отношениях идут изменения,причиной является обман,от вас скрыта важная информация и вы не до конца владеете ситуацией и есть сомнения и как было раньше уже не будет,будет по другому
Шотуткоїться?• 06 ноября 2024
Ответ дляМеряю линейкой
Дякую що відгукнулись)
Зміни погані? Правильно розумію? З боку чоловіка обман?
Меряю линейкой• 06 ноября 2024
Ответ дляШотуткоїться?
Дякую що відгукнулись)
Да,со стороны мужчины но скорее всего,эта ситуация будет разрушена и будет дальнейшее развитие отношений
SandraTaro• 06 ноября 2024
Ответ дляМеряю линейкой
:)
ЭкстрасенсиХаЯ• 06 ноября 2024
Ответ дляSandraTaro
Нет
SandraTaro• 06 ноября 2024
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Нет
Вообще лучше не подбирать, все что угодно переложить могут на это
Паспортний стіл• 06 ноября 2024
Добрый вечер. Кто может посмотрите пожалуйста, жива ли кошка Моника? Все ли с ней хорошо?
SandraTaro• 06 ноября 2024
Ответ дляПаспортний стіл
Ну так я не очень по кошкам практику имею, но вроде как жива, карт смерти не выпало
Паспортний стіл• 06 ноября 2024
Ответ дляSandraTaro
Благодарю
SandraTaro• 06 ноября 2024
Ответ дляШотуткоїться?
Я вообще без фото и даты рожденияне смотрю, но из рассклада есть переживания и тяжелая ноша в отношениях сейчас
Репетиторша• 07 ноября 2024
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Ніколи нічого не підбирайте. На речі дуже часто роблять переклади, це не складно. Там дуже простий ритуал, навіть не майстри можуть зробити. Переклади хвороб, неприємностей, зубожіння, тощо.
Зазавичай на гроші, монети,ключі,годинники, ювелірку, одяг на ін.речі робиться. Але може вам пощастить, та це просто хтось загубив ключа...
Витворунка• 07 ноября 2024
Доброго дня! Зробила розклад на відносини, допоможіть з трактовкою:
Минуле - верх жрец, луна, 6 пентаклів;
Поточний стан - сонце, башня, дурак;
Майбутнє - 8 мечів, 3 мечів, 5 кубків.
SandraTaro• 07 ноября 2024
Ответ дляВитворунка
Минуле - верх жрец, луна, 6 пентаклів;
Поточний стан - сонце, башня, дурак;
Майбутнє - 8 мечів, 3 мечів, 5 кубків.
Будущее печально, у меня 3 мечей всегда как какой-то ппц проигрывается) думаю, сто будущее это уже отображение настоящего по башне и дураке
Оксана Таро• 07 ноября 2024
Ответ дляВитворунка
Минуле - верх жрец, луна, 6 пентаклів;
Поточний стан - сонце, башня, дурак;
Майбутнє - 8 мечів, 3 мечів, 5 кубків.
Здравствуйте . Тайны, страхи, возможно желание подчинить; Разрушение, новый этап; Закрытое, ограниченное состояние, переживания, апатия, тоска, грусть