Kidstaff• 10 января 2024

Єдина тема. Карти ТАРО: як читати та розуміти їх значення.

Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.

У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
12575 6
ЯниЯ• 10 ноября 2024
Ответ дляОксана Таро
Здравствуйте. Благоприятных перспектив по работе не увидела
Благодарю
Vladis86• 10 ноября 2024
дівчата на питання з приводу періоду випробувального на роботі випадала карта колесо фортуни та 2 пентакля. і взагалі на купу питань мене переслідувала карта 2 пентакля)) от прям стало цікаво. Робила подруга))
SandraTaro• 10 ноября 2024
Ответ дляVladis86
А в чому питання?
Тану на сонці• 10 ноября 2024
Вітаю, я вже задавала питання по роботі раніше, хочу поміняти роботу, скажуть будь ласка чи є зараз перспективи знайти, шукаю, проходила навідь співбесіду, але тиша і чи є смисл взагалі міняти, вірніше чи буде вона краще ніж є. Дякую
SandraTaro• 10 ноября 2024
Ответ дляТану на сонці
Скиньте фото, імя та дату народження
Налогообложу• 11 ноября 2024
Ответ дляТану на сонці
Ім´я і вік ваш
Налогообложу• 11 ноября 2024
Ответ дляVladis86
Значення 2 пентакля - балансувати, граючи. Це може значити і багатозадачність, і вміння пристосовуватися, а також емоційні коливання. Також це може значити - утримання балансу в складних ситуаціях
Тану на сонці• 11 ноября 2024
Ответ дляНалогообложу
Ім´я і вік ваш
Олеся 12.10.1981
Тану на сонці• 11 ноября 2024
Ответ дляНалогообложу
Ім´я і вік ваш
Олеся 12.10.1981
Тану на сонці• 11 ноября 2024
Ответ дляНалогообложу
Ім´я і вік ваш
Інет заглючів)
Тану на сонці• 11 ноября 2024
Ответ дляSandraTaro
Скиньте фото, імя та дату народження
12.10.1981 Олеся
Булькаю• 11 ноября 2024
Доброго дня, дівчата, прошу подивитись мені, варто прийняти пропозицію по роботі чи краще залишитись на старій. Буду дуже вдячна. Мої дні Юлія 05.01.81
Отчебучкина• 11 ноября 2024
Дівчата, хелп! Подивіться будь ласка на роботу, чи вийду на те робоче місце куди запросили? Бо домовились на сьогодні, але перенесли на завтра. Тепер подзвонили і перенесли на наступну неділю. Я хвилююсь, може вони шукають когось іншого на це місце, а я втрачаю час. А може і правда керівник у відрядженні (як сьогодні повідомили). Бо на співбесіді керівництво було приємним, я так налаштувалася до них на роботу. Я Крістіна, керівництво Володимир. Буду вдячна за відповідь.
Налогообложу• 11 ноября 2024
Ответ дляТану на сонці
Олеся 12.10.1981
Перефразувала питання: ’чи зміните ви роботу до кінця року? ’У вас на зараз випадає стабільність, непогане оточення, можливо підтримка сім´ї. Вам теперішня робота не подобається? В цілому якісь нові починання можуть бути, але скоріше не в цьому році
Бамбарбия! Кергуду.• 11 ноября 2024
Ответ дляSandraTaro
Сделаю пару раскладов на отношения и магическое воздействия, если интересно пишите (на нескольких колодах)
Доброго дня, вибачте, а мені можете подивитися? Наперед дякую
SandraTaro• 11 ноября 2024
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Доброго часу доби, напишіть в лс в напишу, що потрібно для перегляду
Налогообложу• 11 ноября 2024
Ответ дляОтчебучкина
Схоже, він (керівник) справді у відрядженні. Так що чекайте)
Отчебучкина• 11 ноября 2024
Ответ дляНалогообложу
Дякую вам!!!
Мааарковная• 11 ноября 2024
Подскажите, пожалуйста, а смотрит ли кто-нибудь животных?
Мистика какая-то - пропала кошка в квартире. Обыскали каждый миллиметров квартиры, даже в подвесных потолках смотрели. Можно глянуть - хоть жива ли, дома ли?
Домашня Зюзя• 11 ноября 2024
Ответ дляМааарковная
У нас когда-то в шкафу была, как на вешалке, чуть ли не в рукаве висящей куртки.
Подъезд?
Мааарковная• 11 ноября 2024
Ответ дляДомашня Зюзя
Подъезд?
Да, облазила и подъезд - у нас дом маленький, всего 4 квартиры. Надеюсь, проголодается, вылезет.
SandraTaro• 12 ноября 2024
Ответ дляМааарковная
Животных на картах не дивляться, але можна смерть побачити через хозяина це максимум
Тану на сонці• 12 ноября 2024
Ответ дляНалогообложу
Дякую)
your style• 12 ноября 2024
Ответ дляМааарковная
А ім’я як тваринки?
Платье Длинное бальное• 12 ноября 2024
Добрий вечір, дівчата, подивіться будь ласка, таке питання- чи варто відпускати на навчання сина в іншу країну? Бо хоче їхати, а я переживаю...
Vladis86• 12 ноября 2024
Ответ дляНалогообложу
Дякую) у мене зараз таке життя і дійсно багатозадачність але і цікаво) Дякую, мабуть пора навчитись балансувати.
LotusA• 12 ноября 2024
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Переживания не пустые у вас.
Какие-то изменения,трансформация кардинальная, конфликт, но он настроен решительно , рвется прям .
Отпускать страшно .
Сколько лет ему?
Платье Длинное бальное• 12 ноября 2024
Ответ дляLotusA
Переживания не пустые у вас.
Отпускать страшно .
Сколько лет ему?
Почти 15, в другой стране сестра мужа. Больше даже в ней проблема...
А конфликт с ним или с кем- то другим?
Забризкана водою• 12 ноября 2024
Ответ дляПлатье Длинное бальное
А конфликт с ним или с кем- то другим?
Вообще конфликты, опасности.
Ну пока так.
Все меняется очень быстро.
Платье Длинное бальное• 12 ноября 2024
Ответ дляЗабризкана водою
Вообще конфликты, опасности.
Ну пока так.
Все меняется очень быстро.
Спасибо