Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.
У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
Чижик Пижик• 25 ноября 2024
Ответ дляDrugaya
Мужчину накрыло и пошёл во все тяжкие... зализывать раны. Сложно как-то переживает кризис, по-мужски
Дякую за відповідь!
Я просто не знаю, як себе поводити. Очікувати чи якось діяти?
Ответ дляЧижик Пижик
Дякую за відповідь!
Здесь Вам совет, чтобы Вы доверяли своим чувствам. Поступайте так, как велит Вам сердце, делайте то, к чему лежит Душа, слушайте себя, подсказки изнутри, свой внутренний голос.
Вот такая карта, с таким значением вышла на совет для Вас.
дама_из_декрета• 26 ноября 2024
Дівчата, подивіться, хто може. Знайомі мало, але Олександр 41 активно запрошує в романтичну поїздку. Мене трішки лякає невідомість, що чекати, чи варто їхати, чи не лиха ця людина. Світлана 39. Дякую
Репетиторша• 26 ноября 2024
Ответ длядама_из_декрета
З якою метою питаєте, бо ви вже раніше написали, що нічого з розкладів тарологинь у вас не збулося
Чижик Пижик• 26 ноября 2024
Ответ дляDrugaya
Дякую!
Володарка мрій• 26 ноября 2024
Ответ длядама_из_декрета
Світлана, поіхати можливо , Олександр дійсно хоче відпочити в вашій компанії, але ’це його план та сценарій’,подорож буде для його задоволення, ваші інтереси -вторинно. Олександр типовий егоїст.
Чекати -виконувати, що він хоче , яке не зовсім вам сподобається, але в межах, палку перегинати не буде.
дама_из_декрета• 26 ноября 2024
Ответ дляВолодарка мрій
Дякую
МастерЮля• 26 ноября 2024
Ответ дляРепетиторша
В мене теж нічого не здійснюється з 4х розкладів, то що, мені не можна питати?? Навпаки цікаво спостерігати що справджуються, а що ні. Цікава у вас логіка
SandraTaro• 26 ноября 2024
Доброго часу доби, кому цiкаво розклад на Таро, на эротичнних колодах по темi вiдносини, пишiть фотозвiти надаю, 18+
SandraTaro• 27 ноября 2024
Ответ дляМастерЮля
Який сенс питати, якщо кажете, що в Вас нiчо не збуваеться? Карти це не iграшка де просто з цiкавостi можна дьоргати енергополе, последствия можуть бути
МастерЮля• 27 ноября 2024
Ответ дляSandraTaro
Тож відповідь вище - цікаво спостерігати чи дійсно щось справджується. Якщо є хоч трохи з того, що прогнозують карти, то це вже успіх і мені видається ще й залежить від того хто робить розклад. Але поки не було так як казали карти
Меряю линейкой• 27 ноября 2024
Ответ дляМастерЮля
Вы просто лукавите
МастерЮля• 27 ноября 2024
Ответ дляМеряю линейкой
Вы просто лукавите
Ну звичайно, вам же краще знати.
Який сенс в лукавстві????
Навпаки хотілось би вірити що є інструмент, що здатен давати правдиві відповіді, що відповідають реальності в подальшому. Тому і звертаються люди знову і знову, бо може цього разу буде так як говорять карти
Який сенс в лукавстві????
Заела_пластинка• 27 ноября 2024
Ответ дляМастерЮля
и тем не менее залипательно здесь , правда ж?
дама_из_декрета• 27 ноября 2024
Ответ дляВолодарка мрій
Я вам дякую ще раз і обов´язково відпишусь по враженням, якщо ця поїздка відбудеться :)
P.S. ого, тут вже ціла дискусія з приводу мого звернення. Але мені дійсно цікаво і якщо би карти сказали, що їхати не варто, мужчина стрьомний, я б не поїхала.
Меряю линейкой• 27 ноября 2024
Ответ дляМастерЮля
Ну звичайно, вам же краще знати.
Який сенс в лукавстві????
Вот и вы,получивши ответ на ваш вопрос,опять вернулись но нам вы упорно будите рассказывать что ничего не сбылось,это по вашему не лукавство?
SandraTaro• 27 ноября 2024
Ответ дляМастерЮля
Питайте за теперiшне або минуле щоб знайти свого таролога, за тi питання на якi ви знаете вiдповiдь. Але якщо звертатися просто з цiкавостi без реальноï потреби вiд егрегора таро можно получити по головi. I це в кращому випадку.
Репетиторша• 27 ноября 2024
Ответ дляМеряю линейкой
Обычная человеческая наглость и эгоизм ’ У меня ничего не сбылось, но все равно сделайте расклад.’ Интересно ей понаблюдать, как за обезьянками в цирке
Чижик Пижик• 27 ноября 2024
Ответ дляSandraTaro
Добрий день! Можна попросити подивитись ситуацію? Сьогодні дізналась, що чоловік подав на розлучення.
Ірина 20.01.83, Іван 03.09.84
Тихо мирно погодитись чи дати нам час?
Дякую!
Ірина 20.01.83, Іван 03.09.84
Тихо мирно погодитись чи дати нам час?
Дякую!
Отчебучкина• 27 ноября 2024
Ответ дляЯ допоможу
отпишитесь потом о своем выборе, пожалуйста
Даю зворотній зв’язок: там де робота в офісі в будівельній компанії - я сама відмовилась. Там де онлайн робота була - мені відмовили.
SandraTaro• 27 ноября 2024
Ответ дляЧижик Пижик
Ірина 20.01.83, Іван 03.09.84
Тихо мирно погодитись чи дати нам час?
Дякую!
Ірина 20.01.83, Іван 03.09.84
Тихо мирно погодитись чи дати нам час?
Дякую!
Пишіть в лс я напишу, що потрібно для перегляду. Дивлюся тільки якщо є фото, бо без фото це як пальцем в небо
Володарка мрій• 27 ноября 2024
Ответ длядама_из_декрета
Добре , я просто прочитала Карти.
На ’їхати чи ні’..прочитайте ще раз. В добре знаєте смаки чоловіка ?
І попитайте його про план вашої сумісної подорожі, прислухайтесь до своїх відчуттів.
Роздратована шкіра• 27 ноября 2024
Доброго вечора. Допоможіть, будь ласка! Що сталось? Чи будемо разом?
22.05.1971 Афрім
5.07.1977 Світлана
22.05.1971 Афрім
5.07.1977 Світлана
Володарка мрій• 28 ноября 2024
Ответ дляРоздратована шкіра
22.05.1971 Афрім
5.07.1977 Світлана
22.05.1971 Афрім
5.07.1977 Світлана
Доброго дня , Світлана
Виходить, Афрім завершив ваші стосунки по 10 Месів та обрав інші, які схвалювала його сім´я, з перспективами на матеріальні вигоди, нове житло і партнерку.
Разом -ні, відрубав історію з вами
Забризкана водою• 28 ноября 2024
Ответ дляРоздратована шкіра
22.05.1971 Афрім
5.07.1977 Світлана
22.05.1971 Афрім
5.07.1977 Світлана
В ваших отношениях присутствует какая то нездоровая атмосфера, манипуляции, искушения, страх осуждения . Вы больше хотите сохранить отношения,чем партнёр . Все будет развиваться быстро, неосновательно,как ветер пронесется.
Чижик Пижик• 28 ноября 2024
Ответ дляВолодарка мрій
Доброго дня , Світлана
Разом -ні, відрубав історію з вами
Можна вас попросити про допомогу?
Ірина 20.01.1983
Іван 03.09.1984
Яке майбутнє у нас?
Ірина 20.01.1983
Іван 03.09.1984
Яке майбутнє у нас?