Kidstaff• 10 января 2024

Єдина тема. Карти ТАРО: як читати та розуміти їх значення.

Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.

У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
12565 3
SandraTaro• 19 ноября 2024
Ответ дляLaksmi
Для мене це тренування. Людина отримає результат і напише,як у неї склалося. Саме це мені потрібно.
Тренуються загалом по минулому те, що вже програлося. Але то ваша справа :)
МаксХмара• 21 ноября 2024
Ответ дляyour style
Гроші в вашому ж домі й знаходяться. Там , де якісь робочі інструменти, книги, зошики
Можно я вам свой вопрос задам?

Какие намерения у Андрея к Юлии?
your style• 21 ноября 2024
Ответ дляМаксХмара
Можно я вам свой вопрос задам?

Какие намерения у Андрея к Юлии?
Це ваш чоловік? Щось ви дуже поряд випали.
МаксХмара• 21 ноября 2024
Ответ дляyour style
Ні. Ми знайомі 2 тижня. Але він дуже активний до мене. Це і насторожує
your style• 21 ноября 2024
Ответ дляМаксХмара
Я там нічого страшного по картам не побачила. Ну сподобались ви чоловіку, дуже його зачепили. Але тут , мабуть, ключове - він вас поки не дуже зачепив. А у вас дітки є? Дівчинку бачу в вашому домі. Не знаю, що сказати. Щоб був роман і подальший розвиток подій - я не бачу. А от друге бачу. У вас будуть , окрім Андрія , ще два чоловіка. Це в різний період життя. І обидва з серйозними намірами. Одного ви знаєте. Можливо, це колишній знову буде до вас проявлятись
МаксХмара• 21 ноября 2024
Ответ дляyour style
Так, донечка зі мною.
Дякую
Однозначно• 21 ноября 2024
Ответ дляyour style
Коли таке пишуть (дівчинку в домі) я в черговий раз дивуюся, як таке можливо. Прямо чекала, що напише автор питання, бо цю інформацію легко перевірити.
всемВсёИмного• 21 ноября 2024
Що очікує в особистому житті найближчі півроку чи рік ?
Наталія , 21.04.1986
Галя-краля• 21 ноября 2024
Доброго дня. Чи очікувати на якісь стосунки з чоловіком, який активно дописував та зараз пропав на три тижні. Був активний, а тепер не проявляє ніяк себе. Може це просто гра була? Зара збентежена мовчанням. Може просто забути і все.
Юлія 1982
Дякую наперед
Дюагональ• 22 ноября 2024
Вітаю, ніхто не робив розклад, що чекає Україну в найближчий час? Не буде до нас примінятись ядерна зброя?
Наталя -d6e7• 22 ноября 2024
Доброго дня, дівчата, хто може подивитися . Як пройде поїздка, і чи буде вона?
Merilyn• 22 ноября 2024
А можно и мне. Не могу найти деньги. Хочу понять все же дома искать или на улице где-то потеряла/украли? Мария 16.12.1985
your style• 22 ноября 2024
Ответ дляMerilyn
Двояке відчуття йде. Ви їх і не губили, і не вкрали у вас їх. Вони з вами, при вас, біля телефону, на столі
Кусачая Я• 22 ноября 2024
Ответ дляyour style
Дякую, а причем здесь телефон?
your style• 22 ноября 2024
Ответ дляКусачая Я
Дякую, а причем здесь телефон?
Будь ласка:) Я так розумію, що мені потрібно перед вами виправдовуваться?
Кусачая Я• 22 ноября 2024
Ответ дляyour style
Ні в коїм разі, я дуже вдячна вам за цю інформацію.
your style• 22 ноября 2024
Ответ дляКусачая Я
та немає за що. Просто в цьому не задіяні люди: ні ваші рідні, ні інші люди. Вони в домі. Ви їх поклали в те місце, що для вас являється цінним. Ви їх скоро знайдете
Меряю линейкой• 22 ноября 2024
Ответ дляНаталя -d6e7
Не совсем понятен вопрос,как пройдет сама поездка или то что вы ожидаете от этой поездки?
Наталя -d6e7• 22 ноября 2024
Ответ дляМеряю линейкой
Як пройде сама поїздка?Дякую
Меряю линейкой• 22 ноября 2024
Ответ дляНаталя -d6e7
Як пройде сама поїздка?Дякую
Сама поездка,вас сильно измотает,будите чувствовать себя беспомощной
Наталя -d6e7• 22 ноября 2024
Ответ дляМеряю линейкой
Дякую
Чижик Пижик• 22 ноября 2024
В пошуках надії(
Що мене чекає? З ким я буду?
Ірина, 20.01.83
Точу ляси• 22 ноября 2024
Удалено автором
SandraTaro• 22 ноября 2024
Ответ дляДюагональ
Це без сенсу робить, бо цю iнформацiю професiйно закривають
Чижик Пижик• 23 ноября 2024
Ответ дляSandraTaro
Може, подивитесь, що мене чекає? З ким я буду?
Ірина, 20.01.83
Дякую
Курочка• 23 ноября 2024
Добрий день. Дівчата подивіться будь ласка чи цей вибір буде вірним. І взагалі що чекає далі. Хочу щоб чоловік повернувся додому.
Коля 12.08.1987
Маша 03.10.1989
Кавуся• 23 ноября 2024
Кто может посмотрите пожалуйста. Валентина 40 л.
Марко 35 л. Овен.
Интернет знакомство. Активно написал. В том числе всякие пошлости. Был заблокирован на месяц или больше. После разблокировки стал всячески добиваться общения. Но другая страна, в которую я не планирую ехать. После очередного нашего скандала по переписке наглухо пропал.

Если можно то вопросы такие?
1. Зачем ему это общение?
2. Выйдет ли на связь первым? Или это уже наконец ’конец’?
Детей, жен не имеет и девушки тоже видела его Фейсбук и Инстаграм. Но есть предположение, что интернет подруг у него уйма. 3. Есть ли у него там кто-то?

Спасибо
Отчебучкина• 23 ноября 2024
Дівчата, подивіться на роботу, мені дуже важливо. Бо я з червня без роботи і в такій дупі вже, шо і ворогам не побажаю. Пройшла співбесіди в дві компанії, але не знаю яку краще обрати. Одна в будівельній компанії і там в офісі працювати. Інша онлайн в там різна діяльність у підприємства. Онлайн наче краще, сиди вдома і працюй, але там свої нюанси. І я не знаю куди погодитися, в офіс в будівельну компанію чи в онлайн. Я Крістіна якщо потрібні імена директорів - то напишу.
Залетна Я тут• 23 ноября 2024
Анастасия, 33. Надо оно мне или нет (лечение)? Или справлюсь самостоятельно?
Нарисуй свое счастье• 23 ноября 2024
Ответ дляОтчебучкина
Если выберете работу в Офисе, то накнец-то успокитесь , потому что обрете то, что долго искали. Там же будете много общаться он-лайн с зарубежными парнерами. Это будет Вам хорошим шонсов в продвижении и достижении того, что хотите.

Если выберете работу дома, то столкнетесь с отуствием правил, иерархии нормальной и самодурством начальства.Постоянно будете думать на фига Вы это выбрали, что привет Вас к внутреннему кризису. тут карты борьбы и отстаивания себя и своих прав. Тяжелые карты.