Kidstaff• 10 января 2024

Єдина тема. Карти ТАРО: як читати та розуміти їх значення.

Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.

У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
12564 0
Володарка мрій• 28 ноября 2024
Ответ дляЧижик Пижик
Можна вас попросити про допомогу?
Ірина 20.01.1983
Іван 03.09.1984
Яке майбутнє у нас?
Доброго дня , Іра
.Стосунки зараз напружені і невизначені. Ви відчуваєте емоційну дистанцію зі сторони Івана, що створює відчуття дискомфорту та незадоволеності. Дефіцит емоцій з боку Івана ,
Майбутнє: Іван проявить жорсткість, маніпуляції, нерішучість, втомитесь від цього , і самі вийдете з відносин. Чим раніше-тим краще , як вийдете прозрієте, хто такий Іван
Чижик Пижик• 28 ноября 2024
Ответ дляВолодарка мрій
Доброго дня , Іра
Дякую!
Йому без мене буде краще?
Володарка мрій• 28 ноября 2024
Ответ дляЧижик Пижик
Дякую!
Йому без мене буде краще?
Вам без него ,точно
Он жадный эгоист
Чижик Пижик• 28 ноября 2024
Ответ дляВолодарка мрій
Вам без него ,точно
Он жадный эгоист
Я знаю його 20 років. Мене це влаштовує. Мені він потрібен
Володарка мрій• 28 ноября 2024
Ответ дляЧижик Пижик
Бережіть себе
SandraTaro• 28 ноября 2024
Кому розклад на Таро Манара та Таро Сексуальної магіі? Аркани 18+ тільки на відносини
Галя-краля• 28 ноября 2024
Ответ дляSandraTaro
Доброго вечора.
Можна мені.
Юлія 14.11.1982
Іван дати народження не знаю.
Чи є почуття, майбутне?
Чи то була просто гра?
Якщо вийде без дати народження.
Дякую наперед.
SandraTaro• 28 ноября 2024
Ответ дляГаля-краля
Доброго вечора.
Можна мені.
Юлія 14.11.1982
Іван дати народження не знаю.
Чи є почуття, майбутне?
Чи то була просто гра?
Якщо вийде без дати народження.
Дякую наперед.
Пишiть в лс скажу, що скинути для розкладу
ЯниЯ• 29 ноября 2024
Ответ дляSandraTaro
Можна мені?)
Нарисуй свое счастье• 29 ноября 2024
Ответ дляОтчебучкина
Даю зворотній зв’язок: там де робота в офісі в будівельній компанії - я сама відмовилась. Там де онлайн робота була - мені відмовили.
а чому вдмовились від роботи в офісі? там ок була перспектива.
SandraTaro• 29 ноября 2024
Ответ дляЯниЯ
Можна мені?)
Так, пишiть в лс
Попадалочка• 29 ноября 2024
Доброй ночи. Посмотрите пожалуйста Инна 28 личная жизнь ? Свободна
Чижик Пижик• 30 ноября 2024
Ответ дляЯ допоможу
Я все ще чекаю. Будь ласка, подивіться
Налогообложу• 30 ноября 2024
Ответ дляПопадалочка
У вас должно быть романтическое знакомство, встреча в ближайшие 3 месяца
Попадалочка• 30 ноября 2024
Ответ дляНалогообложу
С бывшим или с новое знакомство ? Спасибо за ответ
Налогообложу• 30 ноября 2024
Ответ дляПопадалочка
Я бы сказала что проявление человека из прошлого. У вас давно закончились отношения?
Попадалочка• 30 ноября 2024
Ответ дляНалогообложу
В июле 24 года , а с другим 6 лет назад ( бывший муж ) спасибо
Налогообложу• 30 ноября 2024
Ответ дляПопадалочка
Ещё можно вопрос, принимаете ли вы попытки для нового знакомства? А то ощущение, что вы не отпустили прошлые. И ещё, тот мужчина с 24 года не был женат?
Попадалочка• 30 ноября 2024
Ответ дляНалогообложу
В разводе 5 лет. Я всех отпустила, что будет то будет
Milla_olmashy• 30 ноября 2024
Ответ дляSandraTaro
Можна і мені вас попросити?
SandraTaro• 30 ноября 2024
Ответ дляMilla_olmashy
Можна і мені вас попросити?
Звiсно
Нарисуй свое счастье• 30 ноября 2024
Ответ дляЧижик Пижик
Я все ще чекаю. Будь ласка, подивіться
Дівчино, вам дивились вже і не раз. Чи ви думаєте, що у іншого таролога карти раптом покажуть кардинально інше?
Так не буває)
Чижик Пижик• 01 декабря 2024
Ответ дляЯ допоможу
Так не буває)
Справа в тому, що різне. З надією і без.
из желе я• 01 декабря 2024
Доброї ночі, дівчата, хто може будь ласка подивитись чи візьмуть мене на нову роботу? Мені спокійніше та комфортніше там буде? Дякую Тетяна, 41
Готова до другої• 02 декабря 2024
Ответ дляНалогообложу
Здравствуйте, посмотрите, пожалуйста, и мне. Личная жизнь ( Светлана, 44 г. )
Нарисуй свое счастье• 02 декабря 2024
Ответ дляиз желе я
У вас буде нова робота, але це не те що ви собі зараз уявляєте. Щось там буде не так, як вам хочеться. Думаю що колектив, тому що у Вас карти боротьби та відсутності перемоги
Нарисуй свое счастье• 02 декабря 2024
Ответ дляГотова до другої
😳
3 старших аркана. Вы прожили и пережили какое-то событие негативное, но не вышли из него, оно идет как фоном сейчас.
Смотрела на период 3 месяца.
В теч 3 мес не будет подвижек, зависло все. Но повторюсь, вам надо перегореть и отпустить то что внутри. Ближе к весне ещё раз спросите карты ❤️
Налогообложу• 02 декабря 2024
Ответ дляГотова до другої
Вы одна на сейчас?
Готова до другої• 02 декабря 2024
Ответ дляНалогообложу
Вы одна на сейчас?
Здравствуйте, нет
Меряю линейкой• 02 декабря 2024
Ответ дляиз желе я
На работу возьмут а будет ли там комфортно,пока не известно