Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.
У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
Ответ дляnoangel
Буду дуже вдячна якщо хтось зможе приділити час і подивитися моє наболівше питання стосовно зміни роботи. Сьогодні запропонували наче не погане місце, але щось мені страшно чи справлюся, чи очікування будуть виправдані, чи виграю по зарплаті, чи складеться в колективі. Є ще одна давнішня пропозиція роботи, але там мені чомусь здається що не всі в колективі мене хотять і боюся що не виграю нічого в порівнянні з теперішньою роботою. Давно я не змінювала роботу і ніяк не наважуся. Дякую всім.
Новое место - будет правда непросто, нагрузка большая, но вы справитесь со всем. Вы здесь займете позицию лидера, люди будут к вам прислушиваться, идти за вами. Но фоново идет сожаление о прошлом, возможно это как раз ваше старое место. Карта больше про ваши эмоции, сомнения (а что если бы), ведь перспективы хорошие на этом месте, и вас будет зажигать то, что вы делаете.
По старому месту - тут правда будут интриги, завистники, но знаете, как говорят, собаки лают - караван идет. Со временем тут вас ждет карьерный рывок и хороший заработок, если наплюете на то, что кто-то будет вас недолюбливать за глаза.
Нічний дожор• 04 февраля в 21:29
Ответ дляIvanka -85
Ну пока нервотрёпка будет, переживания, как в тягость работа. Должно что-то поменяться к концу месяца, есть шанс договор заключить. Буду признательна за обратную связь
Дякую. Робота подобається, втрачати не дуже хочеться. Напишу Вам по закінченню лютого.
Ответ дляЗабризкана водою
По первой работе будет сложно, очень медленно все, мало денег скорее всего, много эмоций, карты так показали,что работа не очень .
По второму предложению все более интересно,будет какая то новость,может позовут вас туда, по деньгам хорошо, что то новое. Это новая деятельность для вас?
Дякую вам за відповідь
Ответ дляAna Reina
Дуже дякую за відповідь
Нарисуй свое счастье• 05 февраля в 09:00
Ответ дляМелочунь
Доброе утро. Инна 25.06.1970
Доброе утро. Смотрела таким образом:
Ваша жизнь, ваши ощущения если продалите квартиру: однозначно будете в достатке, Вы ничего не потеряете если ее продадите. А только приобретете.
Ваши ощущения и важа жизнь если квартиру оставите: вы будете мучаться от того что сделали такой выбор. Постоянно будете пребывать в раздумьях, что оно того не стоит. Успокаивать себя будете тем, что это какая-никая стабильность.
Ваш ребенок не хочет, чтобы квартиру вы продавали, у нее много воспоминаний там, от этого вам тоже тяжело принять решение
Нарисуй свое счастье• 05 февраля в 09:12
Ответ дляklimarin
Доброго ранку! Буду вдячна,якщо хтось зможе подивитися на моє питання: чи отримаю я бажану роботу на яку подала документи? Марина, 37 років
Доброго ранку. Дивлюсь на строк протягом місяця:
так отримаєте, будете відчувати радість за це, емоції вас будуть переповняти. Ви почнете з іскрою, азартом. Але там не буде все так як ви собі увявляєте, думаю, що основне питання буде в зп. Або заявленої зп не дадуть, або затримк якісь
Відпишить будь ласка, протягом місяця. Дякую.
Меряю линейкой• 05 февраля в 09:22
Ответ дляklimarin
Возможно у вас будет еще и какой-то выбор но работу вы получите
Мелочунь• 05 февраля в 10:51
Ответ дляЯ допоможу
Доброе утро. Смотрела таким образом:
Благодарю Вас. Да , для дочери это будет удар. Очень тяжело дается решение о продаже. Дочка сейчас на учебе, удалось вывезти за рубеж и поступить в университет. Но она только и мечтает, что на каникулы приедет в свой родной город, пусть и фронт близко и взрывы слышны постоянно
your style• 05 февраля в 17:26
Ответ дляnoangel
Якщо влаштуєтесь на першу роботу, то спочатку буде відчуватись якась нерівність. Ще одна деталь- подарунки в колективі. Воно не всім подобається, але так треба, туди ж корпоративи можливі. Може й колектив буде злагоджений, а от начальник, чи начальниця- не дуже . Вредна істота. А от в фін. плані- все чудово буде. Якщо підете на другу роботу( там , де давня пропозиція) , то тут вас колектив виводитиме на емоції. Тут немає єдності в самому колективі. Ви будете мало того , що втомлена, а ще й емоційно виснажена. І довго ви там не будете працювати. А на першій роботі- пройде час, і ви звикнитесь.
Всіх підсаджую• 05 февраля в 18:16
Ответ дляyour style
Дякую. Сьогодні мене попередньо погодили на першу роботу. Завтра буду відправляти документи. Сподіваюся що це правильний вибір і все у мене вийде)
your style• 05 февраля в 18:44
Ответ дляВсіх підсаджую
Хай у вас все вийде:)
your style• 05 февраля в 18:45
Ответ дляТихомандражная
Добрий день. Будь ласка подивіться чи буде переїзд найближчі шість місяців?Олена,35
Переїзду не бачу
Инста_Богиня• 05 февраля в 20:56
Дівчата, може хтось подивиться- чоловік то проявляє ознаки уваги то ігнорує, чи є перспектива стосунків, яке ставлення до мене?Олена 40 років
Ivanka -85• 05 февраля в 21:11
Ответ дляИнста_Богиня
Як звати чоловіка?
Забризкана водою• 05 февраля в 21:12
Ответ дляИнста_Богиня
Такое чувство,что есть еще кто то третий в ваших отношениях. И у вас какое то состояние разбитости и стресса. И мужчина как то не спешит вступать в серьезные отношения с вами.
Инста_Богиня• 05 февраля в 21:30
Ответ дляЗабризкана водою
Правда, а есть ко мне чувства какие-то?
Мішечок щастя• 05 февраля в 23:00
Прошу подивитися, чи залишимося разом з чоловіком? Останнім часом став холодним і байдужим, підозрюю коханку. Чи буде розлучення? Катерина і Олександр.
Буду дуже вдячна
Ivanka -85• 05 февраля в 23:25
Ответ дляМішечок щастя
Буду дуже вдячна
В течение 3 х месяцев развода не вижу.В отношениях в этот период будут ссоры, часто на грани распада,вот как-будто отношения сами по себе изжили давно, много будете нервничать из-за этого.
Мішечок щастя• 05 февраля в 23:29
Ответ дляIvanka -85
Дякую
Забризкана водою• 06 февраля в 08:07
Ответ дляИнста_Богиня
Правда, а есть ко мне чувства какие-то?
Чувства есть, но он сильный,властный , не терпеливый и мало эмоций проявляет
Нічний дожор• 06 февраля в 08:54
Ответ дляIvanka -85
Добрий ранок. Я сьогодні звільняюсь. Можете подивитися чи скоро знайду роботу?
Инста_Богиня• 06 февраля в 12:47
Ответ дляЗабризкана водою
У вас явно способности))как в воду глядите, спасибо
Ivanka -85• 06 февраля в 13:07
Ответ дляНічний дожор
Напишіть в особисті своє ім´я
Забризкана водою• 06 февраля в 13:17
Ответ дляИнста_Богиня
Спасибо.
Обращайтесь
Не любовница• 07 февраля в 21:39
Ответ дляЗабризкана водою
Спасибо.
Обращайтесь
Вітаю. На роботі склалася неприємна ситуація. Керівник хоче звільнитися, нас у відділі 3-є. З іншою колегою не спілкуємося. Якщо керівник звільниться, то прийдеться тяжко (морально) у відділі. Чи є шанс, що керівник залишиться на посаді, бо я так розумію, що питання ще остаточно не вирішено?
Забризкана водою• 07 февраля в 22:07
Ответ дляНе любовница
Вопрос действительно ещё не решён окончательно,что то связано с деньгами, скорее всего вопрос в зарплате. Но при этом человек как бы пресытился, устал, хочет бОльшего,может какого то движения или развития. Ему нужно выбор сделать, он ещё решает.
Не любовница• 07 февраля в 22:24
Ответ дляЗабризкана водою
Дякую. Точно, прямо в ціль, питання саме в зарплаті. Чи залишуся я працювати на своїй роботі? Бо якось після того, як керівник це озвучила, стало сумно, працювати вдвох у відділі з людиною, яка буде токсична, це важко і йти кудись не можу, робот і місті мало, а я територіально прив´язана(((
Забризкана водою• 07 февраля в 22:31
Ответ дляНе любовница
Что то вас держит здесь,может как раз этот руководитель ,сильный, серьезный человек, как за каменной стеной с ним. Но вы ещё не созрели чтоб уйти, хотя мысли такие есть. А вас не могут повысить на этой работе ?