Kidstaff• 10 января 2024

Єдина тема. Карти ТАРО: як читати та розуміти їх значення.

Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.

У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
12308 0
Ana Reina• 04 февраля в 21:09
Ответ дляnoangel
Буду дуже вдячна якщо хтось зможе приділити час і подивитися моє наболівше питання стосовно зміни роботи. Сьогодні запропонували наче не погане місце, але щось мені страшно чи справлюся, чи очікування будуть виправдані, чи виграю по зарплаті, чи складеться в колективі. Є ще одна давнішня пропозиція роботи, але там мені чомусь здається що не всі в колективі мене хотять і боюся що не виграю нічого в порівнянні з теперішньою роботою. Давно я не змінювала роботу і ніяк не наважуся. Дякую всім.
Новое место - будет правда непросто, нагрузка большая, но вы справитесь со всем. Вы здесь займете позицию лидера, люди будут к вам прислушиваться, идти за вами. Но фоново идет сожаление о прошлом, возможно это как раз ваше старое место. Карта больше про ваши эмоции, сомнения (а что если бы), ведь перспективы хорошие на этом месте, и вас будет зажигать то, что вы делаете.

По старому месту - тут правда будут интриги, завистники, но знаете, как говорят, собаки лают - караван идет. Со временем тут вас ждет карьерный рывок и хороший заработок, если наплюете на то, что кто-то будет вас недолюбливать за глаза.
Нічний дожор• 04 февраля в 21:29
Ответ дляIvanka -85
Ну пока нервотрёпка будет, переживания, как в тягость работа. Должно что-то поменяться к концу месяца, есть шанс договор заключить. Буду признательна за обратную связь
Дякую. Робота подобається, втрачати не дуже хочеться. Напишу Вам по закінченню лютого.
noangel• 04 февраля в 21:48
Ответ дляЗабризкана водою
По первой работе будет сложно, очень медленно все, мало денег скорее всего, много эмоций, карты так показали,что работа не очень .
По второму предложению все более интересно,будет какая то новость,может позовут вас туда, по деньгам хорошо, что то новое. Это новая деятельность для вас?
Дякую вам за відповідь
noangel• 04 февраля в 21:49
Ответ дляAna Reina

Дуже дякую за відповідь
klimarin• 05 февраля в 07:13
Доброго ранку! Буду вдячна,якщо хтось зможе подивитися на моє питання: чи отримаю я бажану роботу на яку подала документи? Марина, 37 років
Нарисуй свое счастье• 05 февраля в 09:00
Ответ дляМелочунь
Доброе утро. Инна 25.06.1970
Доброе утро. Смотрела таким образом:
Ваша жизнь, ваши ощущения если продалите квартиру: однозначно будете в достатке, Вы ничего не потеряете если ее продадите. А только приобретете.

Ваши ощущения и важа жизнь если квартиру оставите: вы будете мучаться от того что сделали такой выбор. Постоянно будете пребывать в раздумьях, что оно того не стоит. Успокаивать себя будете тем, что это какая-никая стабильность.
Ваш ребенок не хочет, чтобы квартиру вы продавали, у нее много воспоминаний там, от этого вам тоже тяжело принять решение
Нарисуй свое счастье• 05 февраля в 09:12
Ответ дляklimarin
Доброго ранку. Дивлюсь на строк протягом місяця:
так отримаєте, будете відчувати радість за це, емоції вас будуть переповняти. Ви почнете з іскрою, азартом. Але там не буде все так як ви собі увявляєте, думаю, що основне питання буде в зп. Або заявленої зп не дадуть, або затримк якісь

Відпишить будь ласка, протягом місяця. Дякую.
Меряю линейкой• 05 февраля в 09:22
Ответ дляklimarin
Возможно у вас будет еще и какой-то выбор но работу вы получите
Мелочунь• 05 февраля в 10:51
Ответ дляЯ допоможу
Доброе утро. Смотрела таким образом:

Благодарю Вас. Да , для дочери это будет удар. Очень тяжело дается решение о продаже. Дочка сейчас на учебе, удалось вывезти за рубеж и поступить в университет. Но она только и мечтает, что на каникулы приедет в свой родной город, пусть и фронт близко и взрывы слышны постоянно
your style• 05 февраля в 17:26
Ответ дляnoangel
Якщо влаштуєтесь на першу роботу, то спочатку буде відчуватись якась нерівність. Ще одна деталь- подарунки в колективі. Воно не всім подобається, але так треба, туди ж корпоративи можливі. Може й колектив буде злагоджений, а от начальник, чи начальниця- не дуже . Вредна істота. А от в фін. плані- все чудово буде. Якщо підете на другу роботу( там , де давня пропозиція) , то тут вас колектив виводитиме на емоції. Тут немає єдності в самому колективі. Ви будете мало того , що втомлена, а ще й емоційно виснажена. І довго ви там не будете працювати. А на першій роботі- пройде час, і ви звикнитесь.
Всіх підсаджую• 05 февраля в 18:16
Ответ дляyour style
Дякую. Сьогодні мене попередньо погодили на першу роботу. Завтра буду відправляти документи. Сподіваюся що це правильний вибір і все у мене вийде)
your style• 05 февраля в 18:44
Ответ дляВсіх підсаджую
Хай у вас все вийде:)
your style• 05 февраля в 18:45
Ответ дляТихомандражная
Добрий день. Будь ласка подивіться чи буде переїзд найближчі шість місяців?Олена,35
Переїзду не бачу
Тихомандражная• 05 февраля в 18:51
Ответ дляyour style
Переїзду не бачу
Спасибо
Инста_Богиня• 05 февраля в 20:56
Дівчата, може хтось подивиться- чоловік то проявляє ознаки уваги то ігнорує, чи є перспектива стосунків, яке ставлення до мене?Олена 40 років
Ivanka -85• 05 февраля в 21:11
Ответ дляИнста_Богиня
Як звати чоловіка?
Забризкана водою• 05 февраля в 21:12
Ответ дляИнста_Богиня
Такое чувство,что есть еще кто то третий в ваших отношениях. И у вас какое то состояние разбитости и стресса. И мужчина как то не спешит вступать в серьезные отношения с вами.
Инста_Богиня• 05 февраля в 21:30
Ответ дляЗабризкана водою
Правда, а есть ко мне чувства какие-то?
Мішечок щастя• 05 февраля в 23:00
Прошу подивитися, чи залишимося разом з чоловіком? Останнім часом став холодним і байдужим, підозрюю коханку. Чи буде розлучення? Катерина і Олександр.
Буду дуже вдячна
Ivanka -85• 05 февраля в 23:25
Ответ дляМішечок щастя
Буду дуже вдячна
В течение 3 х месяцев развода не вижу.В отношениях в этот период будут ссоры, часто на грани распада,вот как-будто отношения сами по себе изжили давно, много будете нервничать из-за этого.
Мішечок щастя• 05 февраля в 23:29
Ответ дляIvanka -85
Дякую
Забризкана водою• 06 февраля в 08:07
Ответ дляИнста_Богиня
Правда, а есть ко мне чувства какие-то?
Чувства есть, но он сильный,властный , не терпеливый и мало эмоций проявляет
Нічний дожор• 06 февраля в 08:54
Ответ дляIvanka -85
Добрий ранок. Я сьогодні звільняюсь. Можете подивитися чи скоро знайду роботу?
Инста_Богиня• 06 февраля в 12:47
Ответ дляЗабризкана водою
У вас явно способности))как в воду глядите, спасибо
Ivanka -85• 06 февраля в 13:07
Ответ дляНічний дожор
Напишіть в особисті своє ім´я
Забризкана водою• 06 февраля в 13:17
Ответ дляИнста_Богиня
Спасибо.
Обращайтесь
Не любовница• 07 февраля в 21:39
Ответ дляЗабризкана водою
Спасибо.
Обращайтесь
Вітаю. На роботі склалася неприємна ситуація. Керівник хоче звільнитися, нас у відділі 3-є. З іншою колегою не спілкуємося. Якщо керівник звільниться, то прийдеться тяжко (морально) у відділі. Чи є шанс, що керівник залишиться на посаді, бо я так розумію, що питання ще остаточно не вирішено?
Забризкана водою• 07 февраля в 22:07
Ответ дляНе любовница
Вопрос действительно ещё не решён окончательно,что то связано с деньгами, скорее всего вопрос в зарплате. Но при этом человек как бы пресытился, устал, хочет бОльшего,может какого то движения или развития. Ему нужно выбор сделать, он ещё решает.
Не любовница• 07 февраля в 22:24
Ответ дляЗабризкана водою
Дякую. Точно, прямо в ціль, питання саме в зарплаті. Чи залишуся я працювати на своїй роботі? Бо якось після того, як керівник це озвучила, стало сумно, працювати вдвох у відділі з людиною, яка буде токсична, це важко і йти кудись не можу, робот і місті мало, а я територіально прив´язана(((
Забризкана водою• 07 февраля в 22:31
Ответ дляНе любовница
Что то вас держит здесь,может как раз этот руководитель ,сильный, серьезный человек, как за каменной стеной с ним. Но вы ещё не созрели чтоб уйти, хотя мысли такие есть. А вас не могут повысить на этой работе ?