Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.
У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
Марафетчица• 21 февраля в 20:26
Ответ дляКусман Сиру
Автор, темы Продолжаем развлекаться, если зайдёте в тему, напишите пожалуйста, я та, которая с регистрацией брака)
Мне она тоже не успела ответить
Чебураха з перцем• 21 февраля в 20:27
Ответ дляКусман Сиру
Мужчина военный
Аристократка-тунеядка• 21 февраля в 20:27
Ответ дляЧебураха з перцем
Добрый вечер, выехать получится , но будет припятствие , месяца через 2-3 выедете , пока выезд будет отложен по причине болезни ( не сложной ) ребенка
Благодарю Вас за ответ! ❤️🙏🙏🙏 Спасибо!
Кусман Сиру• 21 февраля в 20:27
Ответ дляМарафетчица
Мне она тоже не успела ответить
Подождем, может зайдет
Чебураха з перцем• 21 февраля в 20:35
Ответ дляКусман Сиру
Нет
Из-за событий связанных с войной , но в этом году я не вижу , вот прям никак, в планах конец весны -начало лета , дайте потом мне ответ вышло или нет , пусть лучше я буду не права
Кусман Сиру• 21 февраля в 20:44
Ответ дляЧебураха з перцем
Ок, я вообще не в Украине, он не украинец, регистрация по плану очень скоро, прям очень, сегодня выпросил ближайшую дату. Уже и оплатил. Я напишу Вам через пару недель
Кусман Сиру• 21 февраля в 20:46
Ответ дляЧебураха з перцем
И почему я спрашивала, не потому что проверяю, а потому что не уверена надо ли мне это, короче, отпишусь, если вам интересно. Я вроде согласилась, а вроде ещё думаю
Чебураха з перцем• 21 февраля в 20:50
Ответ дляКусман Сиру
Может кто из близких на фронте , ну мне четко показывает , что брака не будет , если имеет сомнение не выходите , решать конечно вам , но сомнения не зря же есть
Витворунка• 21 февраля в 21:30
Ответ дляyour style
Доброго вам дня, Валерія. Буде у вас чоловік, але ще не скоро. На протязі певного періоду я знову бачу стосунки, вони будуть у вас, і не одні. В 2028 році ви будете жити з чоловіком. Але приймете рішення розійтись. В найближчі два роки розчарування у стосунках і в коханні. Але в 2030-31 рр. ви зустрінете-таки того єдиного. Знайомство , можливо, навіть у вас почнеться з суперечки:) . От з ним ви й будете парою , і надовго. Будуть і зміни цікаві в вашому житті: ви один раз будете виїзжати, і знову повертатись на Батьківщину. Чи можливо б було тут щось змінити? -їхати чи не їхати ? - ні, не можливо. Це доля така . В 2025 році зверніть увагу на нирки , і змініть водичку , яку п’єте, на більш фільтровану
Дякую Вам дуже) цікаво)
Скажіть, а не видно в якому році я поїду з України? Та в зв’язку з чим? Через війну? Просто я вже кілька разів переїжджала через війну і інші обставини в межах нашої країни.
Квітка Миру• 21 февраля в 21:32
Дівчата, подивіться будь ласка, чи варто довіряти знайомій? Мене звуть Ірина 08.04.1980, вона - Світлана. Разом працюємо.
your style• 21 февраля в 21:38
Ответ дляВитворунка
Дякую Вам дуже) цікаво)
Будь ласка:) Цього по термінам я вам не можу сказати. Це те, що не можна змінити буде.
Витворунка• 21 февраля в 21:43
Ответ дляyour style
Ще раз дякую) Відпишу як програється.
Вам всього найкращого)))
your style• 21 февраля в 21:48
Ответ дляВитворунка
Ще раз дякую) Відпишу як програється.
Вам всього найкращого)))
Взаємно:)- бажаю тільки найкращого вам:)
Кусман Сиру• 21 февраля в 21:51
Ответ дляЧебураха з перцем
На фронте тоже никого. Сомнения то такое, в любом случае все в пользу брака, Вы понимаете о чем я. Но вот мне самой почему -то не верится, что он будет , ну такое при его настрое возможно только если он умрет, не дай Бог. Просто сегодня сообщил , что получили дату , я этого и ждала , и боялась, и целый день размышляю и тут Ваша тема
Ашотакоя• 21 февраля в 22:34
Нік відкушу все що стирчить Вам відповідаю:
Ці стосунки можуть тривати, але розвиватимуться повільно із періодами віддалення. Можливо, один із партнерів не готовий до серйозних стосунків.
Ашотакоя• 21 февраля в 22:39
Ответ дляyour style
Доброго вечора .
Чи можете і мені подивитись стосовно моєї долі. Чи буде в мене чоловік і коли?
Тетяна , 36 років.
Наталя -d6e7• 22 февраля в 02:14
Доброго вечора, дівчатка можете подивитися чи знайду роботу скоро.Наталя 47
Бандитка Сью• 22 февраля в 03:07
Доброй ночи,
Подскажите пожалуйста, у дочки не простые отношения с подругами сложились. Закрылась в себе полностью. Как помочь ей нормализовать отношения? Или не нужно этого делать?
Anna_Graas• 22 февраля в 11:45
Ответ дляНаталя -d6e7
Перше, що бачу – ви зараз у перехідному періоді. Є відчуття, що старі можливості вже не працюють, а нові ще не з’явилися. Але карти показують, що робота обов’язково знайдеться, і це станеться швидше, ніж ви думаєте. Можливо, зараз варто трохи змінити підхід до пошуку – розглянути варіанти, які раніше здавалися не такими привабливими, або спробувати нову сферу. Є ймовірність, що рішення прийде несподівано – через знайомих або випадковий збіг обставин. Головне – не опускати руки. Ви точно знайдете те, що потрібно, просто трохи терпіння.
Нічний дожор• 22 февраля в 15:12
Ответ дляyour style
Людмила, я дивлюсь по картам, що є велика вірогідність, що ви підете працювати на тут роботу, на якій вже були. Можливо , ваше повернення туди. Якийсь період , можливо, було б і краще. А потім знову там не буде ніякого руху вперед, ніяких мат. благ. Знову можливе ваше звільнення. До 2025 року ( до кінця року) ви будете разів два змінювати роботу
Удалено автором
Наталя -d6e7• 22 февраля в 18:44
Ответ дляAnna_Graas
Дуже вам , дякую
Anna_Graas• 22 февраля в 21:47
Ответ дляMarinka76
Добрий день!
Можете подивитись мене? Марина 02.05.76 яка причина моєї самотності зараз? Дякую
По-перше, є енергія минулого. Можливо, у вас був досвід, який залишив слід – розчарування, зрада чи ситуація, після якої ви почали підсвідомо захищатися. Навіть якщо ви хочете стосунків, всередині може бути страх знову пережити біль або віддати емоції не тій людині. По-друге, карти показують, що зараз у вас період самопізнання. Це час, коли життя ніби спеціально не дає нових знайомств, щоб ви розібралися в собі, своїх бажаннях і пріоритетах. Є відчуття, що ви стали більш вибірковою – можливо, раніше були готові на компроміси, а зараз вже не хочете втрачати себе у відносинах.
Ще один момент – енергетичний бар’єр. Це може бути або страх перед змінами, або просто втома від пошуків. Карти радять трохи змінити підхід – не чекати відразу серйозних стосунків, а просто дозволити собі більше легкості, нових знайомств і спілкування без очікувань.
Але хороша новина – цей період не триватиме вічно. Ближче до літа (приблизно червень-липень) у вашому житті з’явиться шанс на знайомство. Це буде людина, яка прийде несподівано, можливо, через роботу або спільне оточення. Але важливо, щоб ви самі не відштовхнули цей шанс через сумніви чи недовіру.
Ответ дляAnna_Graas
Велика вдячність Вам за розклад!
100% попадання! Я в шоці, чесно.
Ви праві: досвід минулого наклав відбиток на тому, що я ’закрилась’. Та і чоловіки не балували мене своєю увагою(
Мабуть, від мене йде така енергія. Треба з цим працювати.
100% попадання! Я в шоці, чесно.
Шукаю трусики• 23 февраля в 01:03
Ответ дляyour style
Це серйозне питання, питання життя і смерті. Як тут без фото дивитись ?
Зараз не можу подати фото, боюся нашкодити, бо є можливість знайти в полоні
Аноним_1858• 23 февраля в 10:04
Тарологи, хто має час і ресурс, заздалегідь вдячна за відповідь.
Чи вдасться позитивно і швидко вирішити паперові нюанси у спільній роботі? Мар´яна 40 років та Йоанна, 64 роки.
SandraTaro• 23 февраля в 10:50
Ответ дляyour style
Нельзя считать энергетику живую или мертвую без свежего фото
Верочка 100%• 23 февраля в 11:08
Здравствуйте! Посмотрите, пожалуйста у кого есть возможность сможет ли адвокат решить наш вопрос?