Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.
У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
Сладко-соленая• 11 апреля 2025
Ответ дляНалогообложу
Дякую за відповідь. Зрозуміла, спочатку був в розкладі рицарь, а потім карта Миру, тобто з ним завершено. А далі ще буде король пентаклів, більш стабільний, пізніше трохи.
Чого спитала про роботу, бо карти показали, що ви трудолюбива і посидюча)
Дякую за відповідь!
your style• 11 апреля 2025
Ответ дляНаталя -d6e7
Дівчата, доброго дня, подивіться будь ласка.Чи получиться поїздка травень - червень?Наталя 47. Дякую
Наталя, ви поїдете пізніше цих місяців. Саме на ці два місяці мені показує по картам , що поїздка відкладеться в зв’язку з якимись непередбачуваними обставинами. Але вона буде. Можливо, це в липні буде
your style• 11 апреля 2025
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Девочки, спросила какие будут действия человека ко мне?
Не будет действий?
Скоріше за все , по цьому триплету дій з боку чоловіка мало буде- відлюдник - така собі стала, спокійна карта, він в роздумах, по 4 жізлів , можна сказати, що є відстань між вами . І по дияволу- він означає не завжди пристрасть, а й страхи також. То тут би додаткову карту до диявола витягти. Бо не зрозуміло, чи він мріє про секс, чи уникає зустрічі
your style• 11 апреля 2025
Ответ дляНайщасливіша
Посмотрите пожалуйста что у меня сейчас происходит в жизни. Устала все и всех тянуть на себе. Не пойму как поступить, может уехать или остаться. Вкладываться в ремонт родительского дома или нет. Наталья 37.
Дорога вам випадає, і це дальня дорога, закордонна. Я дивилась до середини 2026 року. Так от вона для вас буде без сенсу. З’їздите, подивитесь і приїдете назад. На роботу ви не зможете вийти. З чоловіком можуть бути напружені стосунки.
your style• 11 апреля 2025
Ответ дляСладко-соленая
Добрий ранок!
Дівчата, хочу спитати: яка у мене переспектива на 6 місяців знайомств / відносин?
Наталія, 39 років
Дякую!
Наталія, 39 років
Дякую!
Добрий день, Наталя. До кінця 25 року, або початок 26 року будуть у вас стосунки
Наталя -d6e7• 11 апреля 2025
Ответ дляyour style
Дякую
Найщасливіша• 12 апреля 2025
Ответ дляyour style
Підкажіть будь ласка як я зможу покращити фінансове становище? Троє дітей .На роботу вийти не можу бо менша дуже мала дитина. Чоловік обіцяв, як народжу піде працювати, але так все і залишилось, вже четвертий рік, як сидить вдома. Закордон їхати не наважуюсь((( Голова обертом від всього цього.
Реанимация• 12 апреля 2025
Добрый день всем)
Девочки, кто занимается Таро. Может странный вопрос, но я уже в шоке от того, что происходит. При вопросах на одного человека при тасовке карт уже месяц выпадает одна и та же карта. Просто как будто выскакивает из колоды по нескольку раз при одной тасовке. Смотрю триплетами на вопрос. За день раз 10-20 выпадает. На разные вопросы, но все время одна и та же карта. Императрица. Недавно к ней присоединилась ещё одна карта - 3 пентаклей. Иногда они чередуются, но чаще стали выпадать уже вообще вместе - две карты.
Кто сталкивался с таким???
Понятно, что это что-то значит.. но вот что??? Я уже всю голову сломала..
Кто сталкивался с таким???
Голова колгоспу• 12 апреля 2025
Ответ дляРеанимация
Добрый день всем)
Кто сталкивался с таким???
Ви дуже багато робите на одну і ту же людину розкладів і запитань.
В мене коли так навʼязливо випадають карти, трактую як карти вже втомилися і показують що досить їх мучити цими питаннями.все що треба було знати показали вже спочатку, треба зробити перерву.
Оксана Таро• 12 апреля 2025
Ответ дляРеанимация
Добрый день всем)
Кто сталкивался с таким???
Здравствуйте. Возможно вы эмоционально вовлечены. Попробуйте поменять колоду, задать вопрос иначе или обратитесь к коллегам.
Реанимация• 12 апреля 2025
Ответ дляГолова колгоспу
Такая ситуация уже пол года. Только раньше падала только Императрица. Вопросы разные. Эмоционально контролирую себя хорошо. Когда карты устали мне обычно падала раньше 4меч. Но никак не Императрица
Голова колгоспу• 12 апреля 2025
Ответ дляРеанимация
Спробуйте звернутися по цьому питанню до колеги. Буває ще таке,що карти показують те що хочеться бачити. Мені сестра робить розклади якщо треба.
Реанимация• 12 апреля 2025
Ответ дляГолова колгоспу
Да. Бывает такое. Но это же не в самом раскладе. Это именно только при тасовке выпадает. В раскладах эти карты бывают очень редко
Голова колгоспу• 12 апреля 2025
Ответ дляРеанимация
Можливо треба карти почистити, я кладу карти в лоток з сіллю на пару днів
Реанимация• 12 апреля 2025
Ответ дляОксана Таро
Эта колода работает лучше всех(( эмоционально контролирую себя хорошо. Но именно при тасовке выпадают эти карты, либо по отдельности, либо вместе . Мне это и странно. Очень давно это длится. Но последнее время вообще постоянно
Реанимация• 12 апреля 2025
Ответ дляГолова колгоспу
Делала. Всё равно..
Ответ дляРеанимация
Добрый день всем)
Кто сталкивался с таким???
Руки контролировать
Оксана Таро• 12 апреля 2025
Ответ дляРеанимация
Карты настойчиво вам что-то говорят
Оксана Таро• 12 апреля 2025
Ответ дляРеанимация
Попробуйте раскрыть выпавшие карты вопросами .
Реанимация• 12 апреля 2025
Ответ дляОксана Таро
Карты настойчиво вам что-то говорят
Так вот и я о том же. Очень настойчиво. Только не могу понять про что..
Реанимация• 12 апреля 2025
Ответ дляLoveBlack
Руки контролировать
Когда выпадают разные карты - это руки. Но когда постоянно вылетает из колоды только одна и та же карта - это уже не руки кривые))
Забризкана водою• 12 апреля 2025
Ответ дляРеанимация
Подумайте о человеке которому гадаете, возможно ответ кроется там. Если так карты часто падают ,то это что то значит.
И вы что ли смотрите 20 вопросов одному человеку ?
Реанимация• 12 апреля 2025
Ответ дляЗабризкана водою
Вопросов 5 на человека триплетами. При каждой тасовке раз 3-5 выпадает эта/эти карты. И к человеку они ну совсем никак и никаким боком не подходят по смыслу((
Забризкана водою• 12 апреля 2025
Ответ дляРеанимация
Значит вам хотят сказать что то
Реанимация• 12 апреля 2025
Ответ дляЗабризкана водою
Значит вам хотят сказать что то
Что может хотеть такого важного сказать Императрица и 3 пент??? Беременность, замужество и тп. исключаем)) С работой и деятельностью тоже никак точно не связано. Может у кого-то будут ещё какие-то варианты? Это же должно быть чем-то значимым очень..
your style• 12 апреля 2025
Ответ дляРеанимация
Ремонт не плануєте робити, чи дім купляти?
your style• 12 апреля 2025
Ответ дляНайщасливіша
Добрий вечір. Я не знаю, що тут і порекомендувати. Подивилась на карти, вказують на оформлення документів. Це як порада. Може це як варіант - поїздка за кордон?
Реанимация• 12 апреля 2025
Ответ дляyour style
Ні. Дякую) але.. Всё мимо..
your style• 12 апреля 2025
Ответ дляРеанимация
Ні. Дякую) але.. Всё мимо..
тоді хто зна що:) Просто і та , і інша карта так чи інакше пов’язані з побутом, з домівкою, ремонтами
Меряю линейкой• 12 апреля 2025
Ответ дляРеанимация
Зависшая ситуация,трудности разные,противоречивость эмоций,партнер будет метаться туда-сюда или долгое время не сможет принять решение,уйти или остаться