Kidstaff• 10 января 2024

Єдина тема. Карти ТАРО: як читати та розуміти їх значення.

Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.

У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
12548 0
Сладко-соленая• 12 апреля 2025
10261
Ответ дляyour style
Добрий день, Наталя. До кінця 25 року, або початок 26 року будуть у вас стосунки
Приймаю)
Дякую!
Квітка Миру• 12 апреля 2025
10262
Дівчатка, подивіться, будь ласка, що чекає в особистому на найближчі пів року- рік дуже 🙏Ірина , 45 років.
Закуйовджена життям• 12 апреля 2025
10263
Ответ дляКвітка Миру
В течение шести месяцев тяжёлое болезненное завершение отношений
Белая котичка• 12 апреля 2025
10264
Тетяна 35 років, чи покращиться ситуація з грошима в найближчі півроку?
Квітка Миру• 12 апреля 2025
10265
Ответ дляЗакуйовджена життям
Дякую.
Закуйовджена життям• 13 апреля 2025
10266
Ответ дляБелая котичка
В указаный период улучшения не предвидится
LoveBlack• 13 апреля 2025
10267
Ответ дляКвітка Миру
Останетесь с кем у вас есть. Созависимые отношения с кем. Будет собласн какой-то, разрыва с партнёром текущим не вижу
Налогообложу• 13 апреля 2025
10268
Ответ дляКвітка Миру
Що саме маєте на увазі? Ви вільна чи в стосунках зараз?
Квітка Миру• 13 апреля 2025
10269
Ответ дляНалогообложу
Є чоловік. Але думаю про розлучення.
Іноді переписуємося з колишнім і є ще знайомий, який багатр допомагав чи то через симпатію чи просто.
Квітка Миру• 13 апреля 2025
10270
Ответ дляLoveBlack
Спасибо.
Созависимые отношения - это кто-то другой? Новый кто-то?
ЛолитаНеРазлита• 13 апреля 2025
10271
Чи буде зустріч з загаданою людиною. Мені остання карта не дає зібрати докупи відповідь( гляньте дівчата
Диявол зірка справедливість
LoveBlack• 13 апреля 2025
10272
Ответ дляКвітка Миру
Спасибо.
Нет выпали Императо Дьявол и восьмерка мечей
Если есть сожитель или супруг останетесь с ним, но соблазн будет. Например интрижка. Но у человека нет к вам серьезных наиерений
Налогообложу• 13 апреля 2025
10273
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Диявол зірка справедливість
Треба уточнювати старші аркани, хоча б на справедливість докинули доп. Зірка показує фізичне віддалення
ЛолитаНеРазлита• 13 апреля 2025
10274
Ответ дляНалогообложу
Доложила, выпал король жезлов
Налогообложу• 13 апреля 2025
10275
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Доложила, выпал король жезлов
А дно колоди не дивитесь?
Квітка Миру• 13 апреля 2025
10276
Ответ дляLoveBlack
Очень похоже на бывшего. Может, это с ним будет встреча?
Налогообложу• 14 апреля 2025
10277
Ответ дляКвітка Миру
Є чоловік. Але думаю про розлучення.
У вас присутні емоційні коливання, намагаєтесь усидіти на двух стільцях, від цього важко, намагаєтесь піти від цього, але не можете. Присутній момент обману. Ніби початок легких і ненав´язливих відносин буде, але нічого вони стабільного не принесуть.
Mary4444• 14 апреля 2025
10278
Доброго дня
Ось такий розкид на плани чоловіка стосовно мене, останній старший аркан доповнила
Чи правильно я розумію, що планів ніяких нема, хіба що коханкою стати
Самая СоветЧиваЯ• 14 апреля 2025
10279
Удалено администрацией...
Квітка Миру• 14 апреля 2025
10280
Ответ дляНалогообложу
Дякую. Дуже хочеться нових стосунків. Цікаво хто ж це.
Налогообложу• 14 апреля 2025
10281
Ответ дляMary4444
Доброго дня
Мир - завершення стосунків? Чи у вас все ок?
Налогообложу• 14 апреля 2025
10282
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Удалено администрацией...
Таро точні дати не скажуть
Тішуся неперетішуся• 14 апреля 2025
10283
Доброго дня) Подивіться, будь ласка, що чекає далі у стосунках Ксенія 44р. Юрій 45р
Laksmi• 14 апреля 2025
10284
Вітаю дівчата. Подивлюсь ваші питання за зворотній зв´язок. пишіть будь ласка в особисті повідомлення.
Самая СоветЧиваЯ• 14 апреля 2025
10285
Ответ дляНалогообложу
Таро точні дати не скажуть
Удалено администрацией...
Закуйовджена життям• 14 апреля 2025
10286
Ответ дляТішуся неперетішуся
Один из партнёров отстаивает свои границы, закрывается, отдаляется . Второй наоборот проявляет инициативу, чувственность.Выяснения, недовольство. После этого периода, отношения могут восстановить. Но из-за обид и разочарований, прежними уже не будут.
refflex• 14 апреля 2025
10287
Кто-то может достать ответ на вопрос: эмоции человека после разговора?
Какая перспектива в отношениях после этого?

Могу завтра тоже посмотреть кому что нужно.
Я Вас не боюся• 15 апреля 2025
10288
Подивіться будь-ласка Катерина 37 р і Олександр 39 р. Зараз криза у відносинах, чи покращиться ситуація чи це вже розлучення?
Ivanka -85• 15 апреля 2025
10289
Ответ дляЯ Вас не боюся
Доброе утро, я не вижу улучшений в отношениях, кризисс усугубится в период 3х месяцев.А с чем связан кризисс? Карты недоверия,обмана ,манипуляции присутствуют.
Я Вас не боюся• 15 апреля 2025
10290
Ответ дляIvanka -85
Муж пошел к психологу и поменялся после этого. Я это его новое я не воспринимаю, не понимаю не люблю. Он закрылся от меня и на все мои попытки обьяснить свои чувства начинает скандал. С чьей стороны манипуляции? Он говорит что я им манипулирую, мне кажется что он мной