Kidstaff• 10 января 2024

Єдина тема. Карти ТАРО: як читати та розуміти їх значення.

Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.

У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
12551 0
your style• 25 мая 2025
10801
Ответ дляАнночка9
Я попросила подивитись питання
SandraTaro• 25 мая 2025
10802
Ответ дляАнночка9
Я попросила подивитись питання
Я посмотрела ваш вопрос, действительно нужен бык, а лучше 2 и желательно не кастрированных, вам нужно одеться в красное и станцевать румбу вокруг каждого 3 раза, только тогда духи вас услышат и увидят
Таро Христина• 25 мая 2025
10803
Тема дійсно перетворюється на якусь маячню.
Анночка9• 26 мая 2025
10804
Я ведь все правду написала😡
Анночка9• 26 мая 2025
10805
Там похоже что результат меня не устроит, действительно одни растраты
Анночка9• 26 мая 2025
10806
Я не могла рассказать всё что там произошло как написала так написала😡
Анночка9• 26 мая 2025
10807
Я хотела узнать когда я буду счастлива. Моя жизнь такое дерьмо что похожа на троллинг
Заела_пластинка• 26 мая 2025
10808
Ответ дляАнночка9
so these are your problems, not other people´s problems
Заела_пластинка• 26 мая 2025
10809
Ответ дляАнночка9
it looks like the psychiatrist drove him into the ward
Магиня• 26 мая 2025
10810
Здравствуйте к кому можно обратиться с одним вопросом который очень волнует?
Магиня• 26 мая 2025
10811
Ответ дляНевидимка
ви з ним не розучитесь, і не збираєтесь розлучатись. І більше незадоволені ви, чим ваш партнер, ви на нього направляєте агресію. А він думками в роботі, в поїздках. Там у нього не ладиться, і йому просто не до вас. Живете разом, а зовсім чужі один одному. Ні його, ні вас не хвилюють власні почуття. Один в роботі, друга- за власний інтерес і за гроші. Немає тут основного - спокою і кохання. Але й розлучення не буде.
Доброго дня напишiть менi будь ласка ,хотiла б проконсультуватись ,одна питания невелике.чи можно тут ?Але хотiла б вiддячити
Магиня• 26 мая 2025
10812
Нажаль. Не могу приймати повiдомлення
Кому не важко,будь ласка подивiться
Чи буде спiлкування /зустрiч з чоловiком?
Пiсля одного побачення не можу його забути .навiть сниться, i багато часу думаю ..
Андрiй.
Налогообложу• 26 мая 2025
10813
Ответ дляМагиня
Нажаль. Не могу приймати повiдомлення
Кому не важко,будь ласка подивiться
Андрiй.
Про щось він багато думає і переживає, та хотів би до вас проявитися. Але не знаючи вашу ситуацію і хто ви один одному, а бачу перешкоди для зустрічі. Ви вільні обоє чи ні?
Анночка9• 27 мая 2025
10814
Ответ дляЗаела_пластинка
kiss my shit
Анночка9• 27 мая 2025
10815
dogs are better than moral freaks like y´all
Анночка9• 27 мая 2025
10816
Ответ дляЗаела_пластинка
You yourself asked for more details, degenerates
Магиня• 27 мая 2025
10817
Ответ дляНалогообложу
Я нi,Але було лише одне побачення коли не жила з чоловiком ,а далi тiльки спiлкування
Та ось уже пiвтора мiсяця Тиша . Однак вiн був дуже активний до цього..
Уже майже пiв року сохну ,Але сама писати не буду ,не можу зрозумiти чому не йде з голови....зациклилась
Магиня• 27 мая 2025
10818
Ответ дляНалогообложу
А вiн Чи вiлтний я незнаю тому що це дуже ресурсна Людина ...схожих на нього я не зустрiчала.впевнена що якась жiнка е.сам у розводi
Магиня• 27 мая 2025
10819
Ответ дляНалогообложу
Та ще в нас рiзний соцiальний статус .дуже рiзний,можливо це також перешкода .можливо я сама в головi надумала ,а йому все одно вже .
Але знаете ,така була iскра що це не можливо було не помiтити
Анночка9• 27 мая 2025
10820
Ответ дляМагиня
Сходите к психиатру
Анночка9• 29 мая 2025
10821
Починят ли крышу (не мою) в течение двух месяцев. Течет вода в комнату. Переехать некуда, потому что у меня фортепиано здесь. Полгода переносили заявку каждый месяц снова, теперь вообще говорят что нет материалов. Нужно принять решение
Бешене сарі• 30 мая 2025
10822
Уважаемые тарологи, хочу спросить ваше мнение.
Когда-то, ещё лет 7 назад, знакомая девушка смотрела мне на картах некоторые вопросы. Видела она всё очень точно, даже больше, чем спрашивала. И в раскладах на одного мужчину она часто называла его ’неверный мужчина’, и сама обратила внимание, что он всегда таким выпадает.
Эта девушка давно не занимается таро и связь с ней утеряна, а я сейчас наоборот интересуюсь значением карт (расклады не делаю, просто интересно понимать возможные трактовки).
И поэтому хочу спросить, какая карта, по вашему мнению, может иметь значение ’неверный мужчина’?
Спасибо!
NeverEver-tarot• 30 мая 2025
10823
Ответ дляБешене сарі
Спасибо!
Добрый вечер! Смотрите, по одной карте не стоит делать выводы, т.к. это как слово вырванное из контекста. Нужно смотреть весь расклад целиком, тогда соседние карты оттеняют и дополняют значение другой. А так вообще может говорить о ’неверном мужчине’ маг, жрица, дьявол, луна, 7 мечей, 3 кубков и т.д.
Бешене сарі• 30 мая 2025
10824
Ответ дляNeverEver-tarot
Спасибо! Я думала, что может на это указывает сочетание карт, но вряд ли сочетание выпадало бы часто одно и то же. А если одной картой, то наверное вы правы, что дьявол, 7 мечей.... а я почему-то подумала про жреца
Я не Тролль• 30 мая 2025
10825
Ответ дляyour style
Добрий вечір.
Чи може хтось глянути чому мені так погано? Що змінити в житті?
Коли я зможу вибратися з цього стану?
Дякую за відповідь.
Таро Христина• 31 мая 2025
10826
Ответ дляЯ не Тролль
Добрий вечір.
Коли я зможу вибратися з цього стану?
Дякую за відповідь.
Для цього є розкид ´жопа´ він так і називається
Стрибну в гречку• 31 мая 2025
10827
Юлія 42 роки

Підкажіть будь ласка, мій чоловік є перепоною для розвитку мого бізнесу?
Точу ляси• 31 мая 2025
10828
Ответ дляНалогообложу
Удалено автором
Оксана-1939• 01 июня 2025
10829
Добрий день, хто міг би глянути запитання яке підприємство обрати. Виробництво вікон або переробка вторсировини. На обох якісь не визначені умови праці до кінця. Чи є перспектива довготривалої роботи та чи будуть виплачувати обіцяну заробітну плату. Та питання бронювання на одному та іншому. (Сергій 13.04.92).
SandraTaro• 01 июня 2025
10830
Ответ дляБешене сарі
Спасибо!
Вообще больше всего похоже что это паж кубков, но у всех разные школы изучения Таро и разное восприятие, тут все индивидуально, колода подстраивается под хозяина.