Kidstaff• 10 января 2024

Єдина тема. Карти ТАРО: як читати та розуміти їх значення.

Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.

У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
12548 0
Губной рояль• 01 июня 2025
10831
Доброго вечора. Подивіться будь ласка, чи будуть в моїй родині нормальні стосунки між її членами? Чи буде в мене чи в сина власне житло? Дякую
Блондинка_в_розовом• 01 июня 2025
10832
Ответ дляГубной рояль
Доброго вечора. Напишіть імена
Губной рояль• 01 июня 2025
10833
Ответ дляБлондинка_в_розовом
Доброго вечора. Напишіть імена
Олексій, Андрій, Інна. Олексій то чоловік
Таро Христина• 02 июня 2025
10834
Від сьогоднішніх так би мовити перемовин української і російської сторони чекайте більш агресивної поведінки армії расії і російської сторони загалом. Випадає Візничий в оточенні негативних карт.
Кусачая Я• 02 июня 2025
10835
Может кто-то может помочь с поиском кошки, направить, где искать или какую-то помощь. Соня 01.07.2025
Налогообложу• 02 июня 2025
10836
Ответ дляТаро Христина
Та це зрозуміло, нічого вони там не домовлятися як завжди, то просто формальність.
Оксана Таро• 03 июня 2025
10837
Ответ дляОксана-1939
Добрий день, хто міг би глянути запитання яке підприємство обрати. Виробництво вікон або переробка вторсировини. На обох якісь не визначені умови праці до кінця. Чи є перспектива довготривалої роботи та чи будуть виплачувати обіцяну заробітну плату. Та питання бронювання на одному та іншому. (Сергій 13.04.92).
Здравствуйте. Я уже смотрела ваш вопрос. Вам не стоит торопиться и выбирать из этих двух вариантов. У вас будет другая работа. Чуть позже.
Оксана-1939• 03 июня 2025
10838
Ответ дляОксана Таро
Дякую, один з варіантів з попереднього разу відкинули. Питання бронювання змушує щось обирати
Оксана Таро• 03 июня 2025
10839
Ответ дляОксана-1939
На каком варианте остановились? Я посмотрю по поводу бронирования
Оксана-1939• 03 июня 2025
10840
Ответ дляОксана Таро
Більше схиляється до виробництва вікон, директор Павло.
Оксана Таро• 03 июня 2025
10841
Ответ дляОксана-1939
Бронь могут обещать. А по факту не дадут
Тихомандражная• 03 июня 2025
10842
Доброго вечора. Звільнилася з роботи як швидко знайду нову? Чи буду задоволена новою? Буль ласка кто може подивіться. Олена
Оксана-1939• 03 июня 2025
10843
Ответ дляОксана Таро
Дякую
Забризкана водою• 03 июня 2025
10844
Ответ дляТихомандражная
Олена,так, знайдете,будете задоволені, доволі швидко поступить пропозиція,дивилась на 3 місяці
Тихомандражная• 04 июня 2025
10845
Ответ дляЗабризкана водою
Дякую
Ivanka -85• 04 июня 2025
10846
Ответ дляТихомандражная
Доброе утро. Работу найдете быстрее, чем думаете. На перспективу это будет хорошее место.
Тихомандражная• 04 июня 2025
10847
Ответ дляIvanka -85
Спасибо. В каком сфере будет работа?
Ivanka -85• 04 июня 2025
10848
Ответ дляТихомандражная
Спасибо. В каком сфере будет работа?
не могу подскзать,не смотрела
Laksmi• 04 июня 2025
10849
Добрий день дівчата! Подивлюсь ваші питання на Таро за зворотній зв´язок. Пишіть будь ласка в особисті.
irina chizh• 05 июня 2025
10850
Ответ дляКусачая Я
Что это за дата?
Кусачая Я• 05 июня 2025
10851
Ответ дляirina chizh
Что это за дата?
Дата рождения 01.07.2024 Соня
ИНЬэтовамниЯНЬ• 05 июня 2025
10852
Если вдруг зайдёт девушка, тему которой удалили (продажа квартиры).
Летом будут ходить на просмотры и сбивать цену.
Осенью продадите за ту сумму, которую хотите получить
Муркошечка• 06 июня 2025
10853
Посмотрите пожалуйста. Точка или пауза. Ольга 47 лет и Ярослав 51год . Спасибо.
Меряю линейкой• 06 июня 2025
10854
Ответ дляМуркошечка
Это пауза в отношениях,будут новые события,которые серьезно изменять ваши отношения и в результате все наладится
Муркошечка• 06 июня 2025
10855
Ответ дляМеряю линейкой
Спасибо вам большое!
Тихомандражная• 06 июня 2025
10856
Доброго дня. Будь ласка подивіться в якій сфері шукати роботу на перспективу?Дякую
Кудлата хмаринка• 06 июня 2025
10857
Ответ дляЯ таке знаю
🙁 спасибо. Все равно буду искать, он же наш член семьи ((
ви знайшли свого котика?
Помилуйте мадам• 06 июня 2025
10858
Добрий день, підкажіть з досвіду, якщо при розгладі на здоров´я весь час випадає шут, що це значить?
Таро Христина• 06 июня 2025
10859
Ответ дляПомилуйте мадам
Ви питали як?
Дурень це байдуже, легковажне ставлення до свого здоров´я. Полежав - побіжав. Як хвороби здебільшого психічні і психіатричні. Зловживання легкими стимулюючими і психотропними. Заборонені препарати, але не такі важкі залежності як за Дияволом. Також можливі сонячні опіки, шкірні хвороби, підвищена травматичність. Якщо магічний вплив, то тут може бути як спонтанний так і спрямований, з метою підпорядкувати собі волю людини. Зглаз, зомбування, програмування, навіювання і подібне. Інколи схильність до самогубства і усякого екстриму.
Ще може вказувати на новоутворення +- позитивного характеру.
Помилуйте мадам• 06 июня 2025
10860
Ответ дляТаро Христина
Ви питали як?
дякую