Kidstaff• 10 января 2024

Єдина тема. Карти ТАРО: як читати та розуміти їх значення.

Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.

У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
12411 0
Crazy lady-4d2e• 29 декабря 2025
12391
Добрый вечер, девочки. Если кто может посмотреть , пожалуйста.
На работе с графиком из-за отсутствия единицы просто ужас.Все обещают что вот вот наладится и так который месяц Не выдерживаю ,решила уволиться после НГ. Найду ли лучше работу? Всем спасибо.Анастасия 19.09.1990
Забризкана водою• 29 декабря 2025
12392
Ответ дляCrazy lady-4d2e
Вероятность есть такая ,но вы будете стоять перед выбором, и вам понадобится сила и упорство .
С новой работой будут изменения в вашей жизни.
Crazy lady-4d2e• 29 декабря 2025
12393
Ответ дляЗабризкана водою
Сила и упорство в смысле не отступить от своих намерений?
Забризкана водою• 29 декабря 2025
12394
Ответ дляCrazy lady-4d2e
Скорее приложить усилия,чтобы найти работу лучше прежней и с понятными условиями
Crazy lady-4d2e• 29 декабря 2025
12395
Ответ дляЗабризкана водою
Поняла, благодарю 💕
Море Щастя• 29 декабря 2025
12396
Ответ дляCrazy lady-4d2e
Я зробила розклад на два варіанти - що буде, якщо залишитись і якщо піти.

Якщо залишитеся на старій роботі,
То скоріше всього будуть зміни, ситуація з роботою проясниться, вирівнюється. Все налагодиться, буде більше стабільності, зникне хаос, відчуєте мотивацію і бажання там працювати.

Якщо підете і спочатку будете задоволені собою, впевнені в правильності дій, а потім - навпаки будете емоційно в мінусі і в підвішеному стані, в невизначеності.
Не бачу, що швидко знайдете нову роботу
Crazy lady-4d2e• 29 декабря 2025
12397
Ответ дляМоре Щастя

Якщо залишитеся на старій роботі,

Не бачу, що швидко знайдете нову роботу
Дякую 💕
Квітка Миру• 30 декабря 2025
12398
Ответ дляOlgaS2727
Может кто -то помочь разобраться в жизни?Мне 35 , отношения не получаются.Что сейчас вообще в личной жизни и в чем моя проблема ?
Ольга, могу посмотреть по нумерологии. На таро не гадаю.
OlgaS2727• 30 декабря 2025
12399
Ответ дляКвітка Миру
Было бы супер услышать еще мнение по нумерологии )
Квітка Миру• 30 декабря 2025
12400
Ответ дляOlgaS2727
Напишите дату рождения, пожалуйста
OlgaS2727• 30 декабря 2025
12401
Ответ дляКвітка Миру
Напишите дату рождения, пожалуйста
NeverEver-tarot• 30 декабря 2025
12402
Ответ дляГарна леді
Дівчата, подивіться, будь ласка, як у мене складеться з новою роботою, зокрема, чи не кинуть далі на гроші, бо наприклад першу зп не виплатили як обіцяли, а перенесли...
Катерина, 25
Добрый день, Катерина, ваши переживания небезосновательны. Карты действительно показывают, что работодатель может не выполнять и нарушать свои обещания относительно оплаты труда. Может внезапно заявить, что так и так планы изменились, фирма недополучила прибыль и ЗП получается вовсе не такая, как озвучено ранее. Вам стоит корректно поговорить и напомнить о договорённостях, не стоит сидеть сложа руки
Квітка Миру• 30 декабря 2025
12403
Ответ дляOlgaS2727
Ви - емоційна та влюблива? Занурюєтеся у відносини повністю з головою, яскраво переживаючи пов´язані з цим емоції? Є зацикленість на відносинах, які вже давно померли? Страх залишитися самотньою? Любовні переживання, постійні пошуки партнерів, зради, страждання - будуть повторятися, поки не зустрінеться своя людина. А з тими чоловіками, з якими розсталися,важливо зрозуміти - які уроки вони передають, чому вчать, головний ваш урок – полюбити себе!
Вас кармічний хвіст 9 3 12 ’Одинока дінка’. Якщо цікаво, розповім, що було у минулому втіленні, якщо вірите в це.
У поточному втіленні в життя людини приходить закоханість і розчинення у партнері і знову закінчується розривом чи нерозділеним почуттям. При цьому ви, напевно,судячи по вашим арканам, дуже привабливою. Розрив переживається дуже тяжко.
У мене багато питань до вас.
Ще одне питання, які відносини з мамою?
OlgaS2727• 30 декабря 2025
12404
Ответ дляКвітка Миру
У мене багато питань до вас.
Ще одне питання, які відносини з мамою?
В прошлые жизни верю . Очень много этим интересовалась и сейчас опять этот вопрос интересен . С мамой
Хорошие отношения в принципе . Но мама всегда говорит как должно быть и не хочет понимать , что так как должно не всегда мне нужно . Отсюда и сомнения в моей голове всегда
Квітка Миру• 30 декабря 2025
12405
Ответ дляOlgaS2727
А предыдущие вопросы?
Квітка Миру• 30 декабря 2025
12406
Ответ дляOlgaS2727
По вашему кармическому хвосту может не быть сепарации с мамой, можете жить с ней вместе или не можете принять решения без нее, может быть авторитарна.
По личной жизни отношения могут заканчиваться резко, можете накручивать себя и вспоминать бывших. Отношения заканчивались, когда в сильно влюблялись, растворялись?
Могу написать вам, что делать, чтобы проработать кармический хвост и наладить тем самым личную жизнь.
Но по вашим арканам - полюбить себя и ставить себя на первое место.
Квітка Миру• 30 декабря 2025
12407
Ответ дляOlgaS2727
С 35 лет у вас началась энергия 4 аркана. Она закончится в 36 лет, когда вам исполнится 36. 33.5-34 -сложный год, возможно много работы. В 30 и 32 года могли переезжать, менять жилье либо много поездок было. В 15 лет и 26-27 какие-то переломные ситуации, еще 21-22 года. может, болезни, смерти.
В 37-38 у вас может быть замужество и рождение ребенка.
OlgaS2727• 30 декабря 2025
12408
Ответ дляКвітка Миру
А предыдущие вопросы?
На все вопросы да . Влюбчивая только не знаю может ли так сказать , скорее всего да .Мама авторитарна . Да , когда сильно влюблялась -это было началом конца . Можете написать , пожалуйста . Про любить себя в точку . Я всегда у себя на последнем месте, стесняюсь своей внешности ,улыбки , людям на всем в глаза смотрю ,много комплексов
Западенка• 02 января в 10:47
12409
Хто має час і ресурс, гляньте, будь ласка.
Чи все гаразд у відносинах Мар´яна 21.04.1984
Юрій 08.09.1979
Відчуваю необгрунтоване роздратування від нього у свою сторону.
Дякую!
Море Щастя• 02 января в 10:58
12410
Ответ дляЗападенка
Юрій 08.09.1979
Дякую!
Не хочу нагнітати, як то кажуть, але зробила два розклади і два рази випала жінка, причому заміжня.
Скоріше всього вона і є причиною такої його поведінки
Баба Йога• 02 января в 20:53
12411
Вітаю, буду дуже вдячна якщо хтось зможе подивитися чи будуть зміни в особистому житті у найближчі півроку? Чи зустріну свою половинку чи може вдасться відновити стосункі з колишнім хлопцем? Оксана.