Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.
У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
Меряю линейкой• 15 января в 18:56
Ответ дляIlariya27
Пишу отзив з поводу суду, всім дякую хто подивився, але відповіді остаточної так і нема, зробили ще одне засідання
Благодарю за ОС,решение будет
Нічний дожор• 16 января в 20:40
Ответ дляБелочкой зови
Будет тяжело будут нагружать вас конкретно преспектив нет развития нет в течении двух месяцев вообще может быть смена работы(так как нет развития а рутина
Добрий вечір. Ви були праві, ввечері по будням я як витиснутий лимон
Нічний дожор• 16 января в 20:45
Ответ дляОксана Таро
Здравствуйте. Перспектив особых не увидела. Есть какие-то скрытые моменты, которые вам изначально не озвучили. Удовлетвореня, финансового роста нет. Скорее разочарование
Добрий вечір. Скриті моменти - це робота безкінечна, просили налагодити певні моменти, в яких я спеціаліст, але йде супротив від інших співробітників, а тому іноді невеликі конфлікти, відповідно, і певне розчарування та і перспектив я не побачила.
Нічний дожор• 16 января в 20:48
Ответ дляМоре Щастя
Емоційно ця робота буде приємна - хороший колектив, приємні люди доброзичлива атмосфера, розумний та адекватний керівник, але по фінансах - перспективи дуууже повільні, неспішні, карʼєрний ріст можливий, але тут довго потрібно до цього рости, а головне - Ви її швидко зміните, думаю по причині іншої можливості, пропозиції
Добрий вечір. Колектив приємний, але зі своїми нюансами, заробітна плата не влаштовує, перспектив не бачу взагалі ніяких, але заробляти поки що десь треба)
Оксана Таро• 16 января в 22:54
Ответ дляНічний дожор
Спасибо за обратную связь!
Потішаюся• 21 января в 22:34
Доброго вечора, дівчатка хто може глянути чи потрібно повертатись до чоловіка. Наталія 39, Сергій 40. Чи йти у вільне плавання? Дякую.
Оксана Таро• 22 января в 15:17
Ответ дляПотішаюся
Здравствуйте. Задала вопрос, Как будут складываться отношения, если Наталья вернётся к мужу Сергею? Карты показали завершение цикла отношений и особого желания их возвращать нет. Развития отношений не увидела. Есть настрой идти в новое
Потішаюся• 22 января в 16:28
Ответ дляОксана Таро
Дякую. А як буде складатись моє особисте життя. Наталія 39р.
кураГАЛЯ• 22 января в 23:10
Ответ дляПотішаюся
26 рік - це рік для себе. не виключаю відносини на рівні флірту, нетривалих зустрічей, а ось наступний рік - відносини, яки вже можна назати відносинами. Це буде щось нове, не звичне для вас. із серії ’а так можна було’ ? ви не обозначили період, та я не задавала глибокі питання. Ви сама по собі пристрасна, харизматична, смілива. Ви досить імпульсивна і взагалі проживаєте емоціями моменти. ви з тих, хто не буде чекати, а якщо потрібно - будете завойовувати, дуже швидко захоплюютесь, але ж і охолонути можете також швидко ) Взагалі мені здається, що ви часто можете бути (або бували) ініціатором якоїсь ’двіжухи’
Оксана Таро• 25 января в 15:01
Ответ дляПотішаюся
Здравствуйте. Смотрела на шесть месяцев. Мужчину для серьёзных отношений не показали. Поклонники, проявление внимания , интерес к вашей персоне будут. Но вы почему-то от всех закрываетесь, вам это не интересно .
Може ще третю?• 25 января в 15:11
Ответ дляОксана Таро
Здравствуйте. Можете пояснить.
Расстались с мужчиной, он обиделся и бросил трубку, я ничего не делала. Прошла уже неделя молчания. Расклад такой
Рыцарь мечей, 9 мечей и 2 жезлов. Хочет проявится и поговорить или нет, как считаете?
Оксана Таро• 25 января в 15:14
Ответ дляМоже ще третю?
Здравствуйте. Можете пояснить.
Здравствуйте. Исходя из этих карт - нет. Он обиделся на то, что вы обиделись)
Море Щастя• 25 января в 15:15
Ответ дляМоже ще третю?
Здравствуйте. Можете пояснить.
А яке питання було на ці три карти?
Оксана Таро• 25 января в 15:21
Ответ дляМоре Щастя
А яке питання було на ці три карти?
Ваш вопрос: хочет проявиться и поговорить?
Море Щастя• 25 января в 15:23
Ответ дляОксана Таро
Якщо питання чи хоче він проявитися і поговорити, то я б казала, що ні, він сердитий, трохи навіть переймається цією ситуацією, але перший на контакт не піде
Може ще третю?• 25 января в 16:12
Ответ дляМоре Щастя
А 2 жезлов? Подумала он обдумывает ситуацию. А 9 мечей - много думает,переживает. Сам же бросил трубку.
Море Щастя• 25 января в 16:13
Ответ дляМоже ще третю?
Скоріше він очікує і спостерігає. Це не карта дії
Потішаюся• 25 января в 21:25
Дівчата добрий вечір чи буде реальна зустріч фізична бо ми в різних країнах з хлопцем, яким зайнято все моє серце, сьогодні ми розійшлись в переписці з моєї ініціативи. Наталія 39р.
Весела бджілка• 25 января в 21:57
Подивіться будь ласка питання, чого чекати від Івана в майбутньому? Наталія 41р.
Може ще третю?• 25 января в 22:39
Ответ дляОксана Таро
Да, такой вопрос был.
Меряю линейкой• 26 января в 10:47
Ответ дляВесела бджілка
В течении месяца,ситуация останется в том же состоянии,без развития,мужчина ничего не предпримет,он сознательно не будет вкладываться и не будет решать
Весела бджілка• 26 января в 11:53
Ответ дляМеряю линейкой
Благодарю что посмотрели мой вопрос
Жинси на дитину• 26 января в 12:46
Девочки, кто смотрит, пожалуйста, сделайте расклад Николай 25.10.( 78?) и Елена 19.02.86
Что это за энергетика такая непонятная ? Этому есть продолжение ? Или просто химия, потому что пиз..ц. И почему так настойчиво , с его стороны это игра ? Хочется для ’ галочки ’ заполучить любой ценой ?
Жинси на дитину• 26 января в 14:40
Ответ дляОксана Таро
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3467100-415...
Пожалуйста, посмотрите мой вопрос , если не сложно
Меряю линейкой• 26 января в 16:40
Ответ дляЖинси на дитину
Мужчина не готов строить отношения но нуждается в подтверждении своей значимости,через ваши эмоции,отсюда ощущение *игры*
мадам Везувий• 26 января в 17:02
Дівчатка така ситуація: знайомі з чоловіком вже 17 років через знайомих. І всі ці роки був лише жартівливий флірт. Я навітьне розумію його ставлення до мене. Подивіться чи є шанс на зближення, стосунки, після деяких подій виникло таке питання. Юлія 06-01-79г та Євгеній 14-12-73г. Дякую
Оксана Таро• 26 января в 17:07
Ответ дляЖинси на дитину
Посмотрю позже
Додекаэдр• 26 января в 19:17
Девочки, подскажите пожалуйста. Есть серьезная ситуация по наследству. Обращаться ли к теперешнему адвокату (она не внушает доверия, нет понятной стратегии) или действовать самостоятельно? Спасибо. Какие шансы на успех?
Жинси на дитину• 26 января в 22:15
Ответ дляМеряю линейкой
Спасибо