Kidstaff• 10 января 2024

Єдина тема. Карти ТАРО: як читати та розуміти їх значення.

Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.

У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
12907 0
your style• 31 января 2024
Ответ дляЛеди Г
Дякую за відповідь , гроші десь вдома , але де поки що не можу знайти, буду шукати.
немає за що:) Подивіться ще вдома от показує - міста відпочинку. Може десь там.
валери 62• 31 января 2024
Ответ дляЛеди Г
Подивіться будь ласка хто може де ділися мої гроші 1000 гривень? Ці гроші були подарені мені на день народження і десь не можу знайти😥
Все тайное,станет явным
Леди Г• 31 января 2024
Ответ длявалери 62
Все тайное,станет явным
А детальніше можна, що ви хочете цим сказати?)
валери 62• 31 января 2024
Ответ дляЛеди Г
Я хочу сказать что вы найдете деньги
Леди Г• 31 января 2024
Ответ длявалери 62
Я хочу сказать что вы найдете деньги
Зрозуміла , дякую вам за відповідь ❤️
Весела бджілка• 31 января 2024
Подивіться будь ласка чи є Наталія в серці Івана?
Тихомандражная• 31 января 2024
Посмотрите пожалуйста ожидает новое знакомство в этом году?Елене
IvannaTaro• 31 января 2024
Ответ дляЛеди Г
Юлія
знайдете точно. гроші вдома. Подивіться там, де тримаєте таблетки .
IvannaTaro• 31 января 2024
Ответ дляТихомандражная
вік будь ласка
IvannaTaro• 31 января 2024
Ответ дляВесела бджілка
вік обох напишіть будь ласка і статус відносин
Леди Г• 31 января 2024
Дякую дуже гроші знайшла ❤️
Весела бджілка• 31 января 2024
Ответ дляIvannaTaro
Мені 39 років,йому 44 знайомі з 2005 року, раніше були дуже близькі, зараз на відстані спілкуємось
Леди Г• 31 января 2024
Ответ дляIvannaTaro
Дякую , гроші знайшлися були в шкафу у кімнаті.
валери 62• 31 января 2024
Ответ дляЛеди Г
Дякую дуже гроші знайшла ❤️
Ну вот и отлично
IvannaTaro• 31 января 2024
Ответ дляВесела бджілка
в серці у нього ви є. але багато але.. він і не проти спілкування , але близько не підпускає. скоріш за все чоловік або одружений або має цивільну дружину , ваше спілкування як таємне для всіх. проявлення в вашу сторону будуть, можливо зустріч , але не на самоті, а як в колі друзів . розвитку стосунків аж до весілля не бачу. спілкування- максимум секс , якщо він перешагне свою моральність. він не хоче робити боляче іншій жінці але і вас втрачати не хоче.. якось так..
Тихомандражная• 31 января 2024
Ответ дляIvannaTaro
вік будь ласка
34 роки
Весела бджілка• 31 января 2024
Ответ дляIvannaTaro
Дякую за відповідь. Все чітко і вірно, ми обоє не вільні. У нас дуже стара історія. Щиро дякую, низький вам уклін
IvannaTaro• 31 января 2024
Ответ дляТихомандражная
34 роки
так і хочеться написати словами з пісні -Ля ты какая Ляля
Подавай ей не принца, а короля- Ви не хочете мати справу з чоловіками трохи нижче по статусу або по віку. Вам потрібно все і зразу і серйозні відносини, ви не хочете з молодого хлопця робити чоловіка- вам потрібно одразу не скажу що мільйонера , а забезпеченого і люблячого чоловіка з серйозними намірами , і щоб на голову сам звалився) в 2024 році нові перспективні знайомства будуть- а чи стануть вони серйозними- залежить тільки від Вас , стосунки треба вирощувати )
Тихомандражная• 31 января 2024
Ответ дляIvannaTaro
Спасибо. Вы повторил слова одного из мужчин.
Лиса Патрикевна• 31 января 2024
Ответ дляyour style
Добрий день! Можете мені, будь ласка, подивитися? Чи знайде чоловік роботу. Звати Сергій.
your style• 31 января 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
Доброго і вам дня:) Зараз , бачу. що немає стабільності. Я не знаю, це вважається знайде , чи ні, але по картам показує , що він повернеться на старе місце роботи. Його назад покличуть. Це або будівельна фірма, або щось пов’язане з нерухомістю, щось таке. Там він попрацює певний час до певних подій
Лиса Патрикевна• 31 января 2024
Ответ дляyour style
Дякую за відповідь. Лякає ’до певних подій’. Особливо з урахуванням ситуації в країні. Аж цікаво стосовно старого місця. І ще дякую вам за попередню відповідь- пару тижнів тому питала чи позитивно вирішиться моє питання. Буквально вчора отримала позитивний результат. Ви писали на лютий, воно майже й дотягнулося.
your style• 31 января 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
Будь ласка:) під певними подіями я мала на увазі не зовсім здорову атмосферу на роботі. Там можливі сварки і неприємності
Лиса Патрикевна• 31 января 2024
Ответ дляyour style
Дякую, зрозуміла. Він щойно з такої нездорової атмосфери звільнився. Подивимося, як воно буде. Бажаю вам всього найкращого. Ви дуже світла людина.
your style• 31 января 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
дякую вам за теплі слова:) Бажаю вам та вашій родині здоров’я, і щоб все було добре
IvannaTaro• 01 февраля 2024
готова відповісти на декілька питань)
Заела_пластинка• 01 февраля 2024
Ответ дляIvannaTaro
готова відповісти на декілька питань)
Добрый вечер. Можно у вас спросить? Как сложатся отношения у Аси и Вовы? Спасибо
IvannaTaro• 01 февраля 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
вік будь ласка обох напишіть
Заела_пластинка• 01 февраля 2024
Ответ дляIvannaTaro
вік будь ласка обох напишіть
Ася 45, Вова 50
IvannaTaro• 01 февраля 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
Ася 45, Вова 50
на 3 міс в стосунках постійні гойдалки , Вова має сильний сталевий характер , можливо військовий в минулому або зараз , все повинно йти по його сценарію. Ася також не клади пальця до рота , але під його натиском стає тихою і не проявляє характер, інколи закривається в собі і депресує. Відносини якщо над ними працювати - можливі , але треба прикласти титанічні зусилля і на висновок жінка все одно не витримає і захоче більш спокійного життя. Тому вирішувати вам, шанс бути разом є , але дуже тяжко і нервово. Володимира не виправити .