Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.
У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
Заела_пластинка• 01 февраля 2024
Ответ дляIvannaTaro
на 3 міс в стосунках постійні гойдалки , Вова має сильний сталевий характер , можливо військовий в минулому або зараз , все повинно йти по його сценарію. Ася також не клади пальця до рота , але під його натиском стає тихою і не проявляє характер, інколи закривається в собі і депресує. Відносини якщо над ними працювати - можливі , але треба прикласти титанічні зусилля і на висновок жінка все одно не витримає і захоче більш спокійного життя. Тому вирішувати вам, шанс бути разом є , але дуже тяжко і нервово. Володимира не виправити .
Спасибо огромное
Херсон це Україна• 01 февраля 2024
Добрий вечір, підкажіть, будь ласка, чи зможе здійснитися те, на що я чекаю у суботу, та чи принесе це мені щастя? Дякую за відповідь ❤️ Анна
IvannaTaro• 01 февраля 2024
Ответ дляХерсон це Україна
вік будь ласка напишіть
IvannaTaro• 01 февраля 2024
Ответ дляХерсон це Україна
перша ж карта- 6 Жезлів- що каже про перемогу , тобто задумане повинно здійснитися. а от чи принесе щастя- тут спірне питання , це рішення кардинально змінить життя , вам буде потрібно від чогось відмовитися , щось назавжди відійде , вас очікує трансформація , але в висновку отримаєте гроші не маленькі і визнання , але не зразу. треба буде пройти певні душевні страждання
Херсон це Україна• 01 февраля 2024
Ответ дляIvannaTaro
Дякую ❤️
МЧСница• 01 февраля 2024
Ответ дляIvannaTaro
готова відповісти на декілька питань)
Подивіться будь ласка чи є майбутнє з загаданним чоловіком, Катерина 36 років. Дякую
your style• 01 февраля 2024
Ответ дляХерсон це Україна
Добрий вечір. Ви очікуєте приїзду когось? Якщо так, то зустріч , можливо, і буде.
забиякина• 01 февраля 2024
Ответ дляIvannaTaro
вік будь ласка напишіть
Добрий вечір! Підкажіть, будь ласка, чи буде зустріч у Валерії 18 і Антонелли 54 протягом тижня? Якщо ні, можливо, пізніше? Дякую
СкрипяСердцем• 01 февраля 2024
Ответ дляIvannaTaro
готова відповісти на декілька питань)
доброї ночі) подивіться будь ласка, керівництво пропонує звільнення одним днем ,з подальшим працевлаштуванням. Проте я в це не дуже вірю,але мені всі наполегливо рекомендують.чи писати заяву або як то кажуть відморозитися Анастасія 33 роки
Леди Г• 01 февраля 2024
Подивіться будь ласка маю лікуватися є два лікаря: лікар чоловік до якого їздила на обстеження і лікар жінка яку нещодавно знайшла за рекомендацією до якого краще звернутися за лікуванням хто допоможе мені краще? Почуваюся тривожно на душі .. Дякую за відповідь ❤️
Ответ дляЛеди Г
Однозначного ответа на ваш вопрос,быть не может,ваша ситуация требует расклада,при котором вы смотрите и одну и другую сторону и где показания лучше,к тому и обращаться
Леди Г• 02 февраля 2024
Ответ длявалери 62
Зрозуміла.
Белоснежко• 02 февраля 2024
Добрый день.
Посмотрите, кто может, пожалуйста. Моя личная жизнь в ближайшие 2-3 месяца. Будет ли шанс встретить человека для серьёзных отношений, взаимная симпатия будет ли?.
И ещё такой вопрос, мужчина, с которым общаемся, какие у него цели этого общения? Как он ко мне относится. Совсем не понимаю я его. Спасибо тем, кто отзовётся)
СкрипяСердцем• 02 февраля 2024
Ответ длявалери 62
добрий день! подивіться будь ласка, керівництво пропонує звільнення одним днем ,з подальшим працевлаштуванням. Проте я в це не дуже вірю,але мені всі наполегливо рекомендують.чи писати заяву або як то кажуть відморозитися Анастасія 33 роки
your style• 02 февраля 2024
Ответ дляБелоснежко
Добрый день.
Доброго вам дня:) А ви в шлюбі , чи ні? По картах іде таке, як є чоловік у вас. Тут випадає чоловік, але наскільки серйозні ці відносини? Скоріше , ні.
your style• 02 февраля 2024
Ответ дляЛеди Г
Юля, я зробила вам розклади на лікаря чоловіка і лікаря жінку. Дивіться, що вийшло. Якщо лікар чоловік буде( це те, що кажуть карти) - провал у справах . Тут , можливо, є скелети в шафі у цього лікаря, може відкритись якась інформація, і кінцева карта- може все пройти , в принципі, добре, але періад одужання- дже довгий і складний. У лікаря жінки- перше що випадає - неможливість з нею домовитись. Ну якщо домовитесь, то справи підуть якнайкраще, все дуже благоприємно. Єдиний мінус- це вам випадає, - боротьба з власними страхами.
Леди Г• 02 февраля 2024
Ответ дляyour style
Дякую дуже дуже вам за розклад Дай Боже вам здоров´я ❤️
Белоснежко• 02 февраля 2024
Ответ дляyour style
Дякую. Вже майже розлучена. Зараз не має нікого, а ось той чоловік, за якого пишу, якось в голову заліз і не виходе звідти) А ще й нав´язується сам спілкуванням. І навіщо це?
your style• 02 февраля 2024
Ответ дляЛеди Г
Юля, дякую! І вам дай Боженька здоров’я!
your style• 02 февраля 2024
Ответ дляБелоснежко
будь ласка:) А напишіть його ім’я
Белоснежко• 02 февраля 2024
Ответ дляyour style
будь ласка:) А напишіть його ім’я
Олексій, 48 років йому.
Леди Г• 02 февраля 2024
Ответ дляyour style
Ви праві, я дуже боюся, переживаю як все буде ? Коли це все буде бо їхати треба далеченько в інше місто сама не поїду треба з кимось .. чоловік каже треба їхати якнайшвидше... Коротше в мене зараз куча страху і переживань за це все. Вдячна дуже велике Вам дякую!!!
Леди Г• 02 февраля 2024
Ответ дляyour style
Дякую вам ❤️❤️❤️
your style• 02 февраля 2024
Ответ дляБелоснежко
Олексій, 48 років йому.
Пишу , як побачила це я по картам: ціль Олексія таке ще невдале до вас загравання. Він як наче не вміє цього робити, і тривожиться з цього приводу. Він боїться зробити крок вам назустріч. Одним словом, боїться розчинитись в нових відносинах. По одну сторону: він вас порівнює подумки з кимось, з його минулого життя, по другу сторону- хочеться відносин. Як буде себе вести далі- схоже на те, що почне більше проявлятись. Він не вміє просто спілкуватись, і в цьому його проблема. А як у нього з алкоголем?
your style• 02 февраля 2024
Ответ дляЛеди Г
Так, ваш страх видно по картам. Юля, результат буде у двох лікарів , в принципі, непоганий, але у чоловіка лікаря таке як важка рука. Тоже період буде довший. Тільки здоров’ячка вам і тільки найкращого всього!
Белоснежко• 02 февраля 2024
Ответ дляyour style
Та начебто все не дуже погано, як мені здалося. Хоча по вихідним знаю, що буває, але ж таки мені не все відомо про нього.
Чи можливі з ним стосунки більш серйозні? В мене про нього склалося враження, що самовпевнений чоловік, завжди знає, що сказати. І дуже в голову мені заліг)
Леди Г• 02 февраля 2024
Ответ дляyour style
Дуже вдячна вам за детальний розкладі побажання мені!!! Дякую що роз´яснили мені все детально, скажу вам що в мене відразу душа не лежала до того лікаря, були сумніви що до нього .. Але ви за допомогою свого розкладу мені допомогли прийняти остаточне рішення! Дякую вам ще раз! ❤️❤️❤️
your style• 02 февраля 2024
Ответ дляБелоснежко
вибачте , що так вам написала, може не зовсім коректно.Просто мені карти показали, що чарочку любить. А щодо стосунків- так, вони можливі . Дивилась до кінця 24 року. Вірогідність дуже велика, що ви будете разом. Тільки от на вказаний період ви будете разом проживати, а заміж поки не запропонує
your style• 02 февраля 2024
Ответ дляЛеди Г
Ну щось в нього є таке: відштовхуєче таке. Наче ж і лікар, а от карта поганенька на нього. Хапужка такий , ще й обманювать полюбляє. Будьте здорові!:)