Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.
У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
Ковбой Хагис• 05 февраля 2024
Ответ длявалери 62
До конца марта,у вас будет выбор не менее трех работ но не на одну из них,вы не устроитесь
Выбор не менее из трех это уже интересно.
Ковбой Хагис• 05 февраля 2024
Ответ дляЯна tarot
Пишуть в приватні , гляну
Почему не здесь? Вроде специально создали единую тему по таро, чтоб здесь общаться.
Маю рацію• 05 февраля 2024
Доброго дня, підкажіть, будь ласка, яка причина, що з чоловіком не зустрілись раніше, років зо 20 назад: хто або що завадило? Ігор, Світлана
Ответ дляdeny1811
Посмотрите ,что думает Михаил 27.11 о Татьяне 28.02...начали общаться в формате рабоче- дружеском ,а что-то смотрю не туда его клонит... может ошибаюсь.
Симпатия есть , может скрывать пока, есть мысли что бы написать вам и пообщаться помимо роботы , но действовать особо не будет или не может возможно у него уже есть кто.
Но в целом надо быть осторожной с ним.
your style• 05 февраля 2024
Ответ дляМаю рацію
Добрий день:) в сенсі не зустрілись раніше?:) Взагалі не зрозуміла питання
IvannaTaro• 05 февраля 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
Подивіться, будь ласка, чи знайде чоловік роботу найближчим часом
Імя і вік чоловіка
IvannaTaro• 05 февраля 2024
Ответ дляКовбой Хагис
Кто может посмотреть, найду ли работу до конца марта? Анна, 35
так, перспективи гарні , якщо не будете закриватися і сидіти вдома.
your style• 05 февраля 2024
Ответ дляКовбой Хагис
Ви вертались на одну і ту ж роботу, а потім звільнились? Якась у вас невпевненість собі. Роботу до кінця березня знайдете. Аналогічної у вас ще не було. Це буде для вас зовсім нова робота
Менее Более• 05 февраля 2024
підкажіть, що буде з особистим життям у цьому році? Юлія, 04.03.93
Глас_Народа• 05 февраля 2024
Може хтось гляне, буду дуже вдячна.
Чи будуть у мене діти? Катерина,27.11.1992. мені 31 рік
Завчасно дуже дякую,якщо хто відгукнеться
IvannaTaro• 05 февраля 2024
Ответ дляdeny1811
звичайний фантазер , може якісь пошлі шуточки розповідати або пошлі підкати , але він така людина , в подальшому його цікавлять тільки робочі моменти.
IvannaTaro• 05 февраля 2024
Ответ дляМенее Более
зустрінете чоловіка- швидко вийдете заміж- пожалкуєте про своє рішення - будете думати що з цим всим робити)
Совбез• 05 февраля 2024
Добрый день
Я одна уже много лет.
Кто то может посмотреть когда я уже буду с любимой мужчиной?
Анастасия, 41 год
Я одна уже много лет.
Анастасия, 41 год
IvannaTaro• 05 февраля 2024
Ответ дляvikky11
добрий день) подивіться будь ласка як будуть розвиватись відносини Вікторії 11.03.80 та Дмитра 15.08.71. Дякую!
найближчі 3 міс тільки спілкування. цікавість до вас є , але багато стримуючих факторів.
IvannaTaro• 05 февраля 2024
Ответ дляГлас_Народа
Може хтось гляне, буду дуже вдячна.
в 2024 році вагітності не бачу. питати в загальному чи будуть діти - не коректно
your style• 05 февраля 2024
Ответ дляvikky11
Добрий день:) На протязі року я бачу проблеми у спілкування з цим чоловіком. Таке як буде вмішуватись третя сторона. Можливе вияснення відносин. До кінця року ви вибудуєте свої відносини
Кудрі кручу сама• 05 февраля 2024
Перепрошую якщо вже було (всю тему не читала)...
А що там з пронозами по війні і строкам її завершення?
Глас_Народа• 05 февраля 2024
Ответ дляIvannaTaro
Дякую Вам