Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.
У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
IvannaTaro• 05 февраля 2024
Ответ дляСовбез
Добрый день
Я одна уже много лет.
Кто то может посмотреть когда я уже буду с любимой мужчиной?
Анастасия, 41 год
Я одна уже много лет.
Анастасия, 41 год
щоб отримати нові стосунки потрібно закрити в душі і серці старі. не відпустили , не пробачили , ще сподіваєтеся що він прийде.
your style• 05 февраля 2024
Ответ дляГлас_Народа
Може хтось гляне, буду дуже вдячна.
Чи будуть у мене діти? Катерина,27.11.1992. мені 31 рік
Завчасно дуже дякую,якщо хто відгукнеться
Будуть у вас дітки. Можливе народження в 25 році
Квітка Миру• 05 февраля 2024
Ответ дляЯна tarot
На даний період рекомендую залишатись , та і ви не сильно настроєні на новий пошук. Перспектив розвитку на теперішній не бачу, але стабільність є
Дякую за відповідь!
Так. Ви праві. Не можу наважитися перейти кудись або розлучитися
Совбез• 05 февраля 2024
Ответ дляIvannaTaro
Нет такого(
Никого не любила, не страдаю. Никого не жду из старого тем более. Душа чиста и открыта давно
your style• 05 февраля 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
Перепрошую якщо вже було (всю тему не читала)...
А що там з пронозами по війні і строкам її завершення?
А ви відкрийтесь, і я вам напишу, а можливо й в особисті напишу
your style• 05 февраля 2024
Ответ дляvikky11
напишіть тут, нам теж про війну цікаво.... Дуже вже миру хочеться...
Добре. Я пишу тільки те, що мені показували карти. Мжливо дівчатка друге напишуть. Скільки разів розкладала , завжди випадав 25 рік закінчення. Щодо райдужних перспектив- вони не будуть веселі, на жаль...
Глас_Народа• 05 февраля 2024
Ответ дляyour style
Щиро дякую
ТаПрямТам• 05 февраля 2024
Така світла тема
Всі шукають щось світле, а в мене одна темінь звідусіль: смерть найріднішої, проблеми і з чоловіком і з дитиною, здоров´я сиплеться і здається все в глухому куті.... А тепер і з сином проблеми: хотіли щоб виїхав, бо вже 17, а тепер не може наважитися... що мені взагалі робити....Підкажіть будь ласка...Галя, 44 роки
IvannaTaro• 05 февраля 2024
Ответ дляСовбез
Нет такого(
головне щоб дійсно в це повірили а не просто написали...
Силиконочка• 05 февраля 2024
Шановні тарологи, а були відповіді за війну? Які у вас прогнози? Що бачите, що думаєте?
Совбез• 05 февраля 2024
Добре. Дякую.Ще хтось може подивитись мое особите життя? Коли лед тронется, бо перший промах, не про мене зовсім.
Немає в мене ні обід, ні надії, в душі нікого немає, ні про кого не думаю та нікого не чекаю. Ніколи не любила. Одна робота та дитина на умі.
Коли зустріну мужчину?
Анастасія, 41
Коли зустріну мужчину?
Анастасія, 41
IvannaTaro• 05 февраля 2024
Ответ дляТаПрямТам
Така світла тема
Нажаль таро не відповість на запитання - що робити Галині 44. Перефразуйте і конкретизуйте
IvannaTaro• 05 февраля 2024
Ответ дляСовбез
Коли зустріну мужчину?
Анастасія, 41
Коли зустріну мужчину?
Анастасія, 41
. не хочу спорити. ви не відповісте правду. а хочете допомоги.
Совбез• 05 февраля 2024
Ответ дляIvannaTaro
Ні, я сама пішла. Ми нормально спілкуємось. Він допомогає. Нажаль у вас все мимо.
Дякую за працю.
ТаПрямТам• 05 февраля 2024
Ответ дляIvannaTaro
Вивезти сина на навчання? Чи зможе він там сам освоїтись? Не можу залишити самого хворого батька... Чому проблеми в стосунках з чоловіком? І чи варто робити операцію, а не спостерігати...Дякую!
IvannaTaro• 05 февраля 2024
Ответ дляТаПрямТам
імена і вік забули
Маю рацію• 05 февраля 2024
Ответ дляyour style
Добрий день:) в сенсі не зустрілись раніше?:) Взагалі не зрозуміла питання
Просто я вважаю, що зі своїм чоловіком мали б зустрітись раніше, але може Ви побачите обставини типу приворот, порча і т д або людину, яка щось подібне робила і це стало причиною того, що зустріч не відбулась раніше. Чи такі обставини не можуть бути причиною в змінах в долях людей?
ТаПрямТам• 05 февраля 2024
Ответ дляIvannaTaro
імена і вік забули
Син Владислав 17років, чоловік Сергій 46р
your style• 05 февраля 2024
Ответ дляМаю рацію
можуть, звісно. На приворот можу подивитись годин в 7 вечора. Напишіть ім’я своє, будь ласка
Совбез• 05 февраля 2024
Ответ дляIvannaTaro
А чому ви відредактировали? Ви напи сали, що батько дитини від мене пішов і у мене на ньго злость або я родила від женатого чоловика...щось таке
А ви відредактували зовсім інше
Я вам пишу, що ми спілкуємось, с батьком дитини все добре і я пішла сама.
Нажаль, ваши карти брешут.
Дякую усім.
А ви відредактували зовсім інше
Нажаль, ваши карти брешут.
Дякую усім.
Прокачую сідниці• 05 февраля 2024
Подивіться, будь ласка, чи буде в мене в цьому році свій автомобіль. Світлана 38 років
IvannaTaro• 05 февраля 2024
Ответ дляСовбез
А ви відредактували зовсім інше
Нажаль, ваши карти брешут.
Дякую усім.
А ви відредактували зовсім інше
Нажаль, ваши карти брешут.
Дякую усім.
бо це ваше особисте. не хотіла виносити на загал. все одно не зізнаєтеся.