Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.
У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
Забрызжу ядом• 07 февраля 2024
Ответ дляyour style
Ой, дівчатка, в мене ця пані карту попросила , я їй в особисті дала реквізити( ото вона , певно, поржала) , але нік в мене її є.
Я вам забула скинути кошти. Зараз перекину
your style• 07 февраля 2024
Ответ дляЗабрызжу ядом
та ви що? свят-свят, не потрібно
IvannaTaro• 07 февраля 2024
Ответ дляЗабрызжу ядом
Ні дякую.
Тю, чого ? Тоді скиньте фото вашого розкладу собі, допоможемо зрозуміти )
Забрызжу ядом• 07 февраля 2024
Ответ дляyour style
та ви що? свят-свят, не потрібно
Чому? Хочете щоб робота була оплачена
your style• 07 февраля 2024
Ответ дляЗабрызжу ядом
Чому? Хочете щоб робота була оплачена
ні-ні, я не хочу нічого від вас. Дякую :)
Бурундучиха• 07 февраля 2024
Ответ дляyour style
Чому? Все одно скину
IvannaTaro• 07 февраля 2024
Ответ дляБурундучиха
Удалено администрацией...
То йдіть будь ласка мимо )) все вірно карти побачили , а ви шановна, хамло
Забрызжу ядом• 07 февраля 2024
Ответ дляIvannaTaro
Нет, не верно, во первых я не брюнетка, а рыжая, во вторых я работаю в интернет-услугах, поэтому сижу там постоянно. А остальное вы добавили только из своей желчи от себя
IvannaTaro• 07 февраля 2024
Ответ дляЗабрызжу ядом
Я вам взагалі не відповідала на питання ))
Забрызжу ядом• 07 февраля 2024
Ответ дляIvannaTaro
Удалено администрацией...
IvannaTaro• 07 февраля 2024
Шановна Адміністрація, заблокуйте будь ласка людину вище , вона не вміє себе поводити культурно . Дякую
your style• 07 февраля 2024
Ответ дляЗабрызжу ядом
Удалено администрацией...
Так а чому ви тут? :) Якщо не вірите, - не лазьте тут
your style• 07 февраля 2024
Ответ дляIvannaTaro
підтримую
Забрызжу ядом• 07 февраля 2024
Ответ дляyour style
Хотела для себя проверить правда ли это или нет, оказалась полная чушь
Заела_пластинка• 07 февраля 2024
Ответ дляЗабрызжу ядом
Удалено администрацией...
О, вскрылась таки?
Забрызжу ядом• 07 февраля 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
О, вскрылась таки?
Удалено администрацией...
Заела_пластинка• 07 февраля 2024
Ответ дляЗабрызжу ядом
Удалено администрацией...
Мля... и сколько ж таких ипанутых еще сюда напишет? Таки пойду праздновать:) И вам не хворать:) Таки я была права с психиатром
Ответ дляЗабрызжу ядом
Удалено администрацией...
Так, а шо будем делать с болячкой то? Вам к хирургу нужно реально. Запущенная форма. И мне не нужны ни имя, ни дата ваша. Я делаю запрос на человека который спрашивает. Вот лично ваш расклад был таким, как я описал. Так что можете шутить здесь сколько влезет, а факт остается фактом.
Бурундучиха• 07 февраля 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
Удалено администрацией...
Бурундучиха• 07 февраля 2024
Ответ дляЁшkин kот
К какому хирургу? Я Алена и мне не 20. Может какой-то девочке с таким именем и возрастом реально нужен. Их же в мире миллионы.
your style• 07 февраля 2024
Ответ дляБурундучиха
це ви також тут під анонімом писали?
https://sovet.kidstaff.com.ua/answers-83505826