Kidstaff• 10 января 2024

Єдина тема. Карти ТАРО: як читати та розуміти їх значення.

Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.

У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
13107 2
Цикавенная• 19 февраля 2024
Ответ дляAnna_Graas
Я так і думала тоді що імператриця ви. Але немає жодних карт щоб вказували що це саме колишня. Інколи фігурні карти показують не знаки зодіаку, а саме стан людини, характер чи відношення. Тут немає якоїсь давньої історії в них. Щось нове.
элементарно такая же военная женщина или связанная с этой сферой, коллега по работе
в военном поприще женщин тоже хватает
Anna_Graas• 19 февраля 2024
Ответ дляMs. Скромность
Ну творчість то взагалі не про мене...от від слова взагалі...руки з одного місця
Але фарм компанії то робота з документами...ну аптека,так,там точно нема бажання реалізуватися
Вибір завжди за вами.
Меня не звали• 19 февраля 2024
Ответ дляAnna_Graas
Ну можливо є якесь спілкування, але відносин точно немає. Він військовий постійно на фронті, бачимось тільки в коротеньких відпустках. Завжди разом в цей час.
Anna_Graas• 19 февраля 2024
Ответ дляМеня не звали
На відстані. Спілкування в інтернеті.
Ms. Скромность• 19 февраля 2024
Ответ дляAnna_Graas
Вибір завжди за вами.
Розумію
Але навіть не можу уявити,чим би я могла б ще займатися
Аж засмутилася,бо настоялася на цей план
Anna_Graas• 19 февраля 2024
Ответ дляMs. Скромность
Розумію
Так не треба покладатися на карти. Як задумали, так і робіть. Вони показують варіанти подій.
Цикавенная• 19 февраля 2024
Ответ дляMs. Скромность
Дівчата,хто може подивитися...хочу піти на курси,але сумніваюся в собі,чи зможу потім застосувати ці знання...чи це марно витрачені гроші будуть...
Що буде якщо піду на курси?Чи зможу застосувати ці знання в подальшому для пошуку роботи?
Дякую заздалегідь,хто відгукнеться!
есть таролог хорошо смотрит именно эти вопросы
это не я , если что
если вам надо оставьте почту я вам дам ее контакты
Ms. Скромность• 19 февраля 2024
Ответ дляAnna_Graas
Ну а якщо саме цей план,фарм компанія,є варіант,що я зможу там працювати і взагалі перспективи там...?
Дякую
Anna_Graas• 19 февраля 2024
Ответ дляMs. Скромность
Дякую
Так, пробуйте. Зп висока. Якщо дивитись фінансове питання, то тут хороший дохід. Перспективи є.
Ну ви будете при роботі.
Ms. Скромность• 19 февраля 2024
Ответ дляAnna_Graas
Ну ви будете при роботі.
Дякую!
your style• 19 февраля 2024
Ответ дляМеня не звали
Ні не нове, півтора роки разом. Але він військовий, можливо вийшли мечі? Рідко бачимось, не впевнена в його почуттях. Іноді здається що йому просто так вигідно
Ситуація зараз виглядає так: немає стабільності, ви її не відчуваєте. Як будуть розвиватись між вами відносини: тут таке як у вас громадянський шлюб. Так і буде. Без зобов’язань зі сторони чоловіка. Перешкодою до ваших відносин стоїть ваша недовіра, у вас є сумніви щодо партнера. Результат: ви будете разом. Костя буде більш емоційно холодним.
Меня не звали• 19 февраля 2024
Ответ дляyour style
Дякую
Adri_taro• 20 февраля 2024
Ответ дляМеня не звали
Дівчата подивіться будь ласка які почуття в чоловіка і перспектива відносин на найближчі пів року. Ніна 30.12 Костя 16.04
Ви йому як жінка подобаєтесь, але чоловік нічого не хоче й не буде для вас робити, взагалі роздумує чи потрібні йому зараз серйозні відносини, це як тягар для нього. В цілому нічого не зміниться, йому комфортно ось так як є. Ще якоїсь коханки чи спілкування на стороні не бачу.
Злюка бобер• 20 февраля 2024
Ответ дляAdri_taro
Добрий вечір.
Підскажіть, будь ласка, чи буде зустріч Альона 36 та Сергій 34.
Дякую.
Меня не звали• 20 февраля 2024
Ответ дляAdri_taro
Дякую
Тепличная• 20 февраля 2024
Доброго дня, дівчата , я сама займаюсь Таро виключно для себе. Але зараз у мене такий стан , не можу тверезо оцінювати ситуацію. Хтось може подивитися? Чи необхідно мені виїхати з міста найближчі 2 місяці ? Я знаходжусь в Харкові. Мене звати Юлія.
Готова до другої• 20 февраля 2024
Ответ дляAdri_taro
Конкретней вопрос задайте, потому что идут два мужчины
Здраствуйте, вы можете мне посмотреть. Светлана, 30.08.1980. Резко перестал общаться со мной мужчина. Это конец отношений или общение ещё наладится? Заранее спасибо
Заела_пластинка• 20 февраля 2024
Ответ дляМеня не звали
Хоть что-то угадали вам?
Заела_пластинка• 20 февраля 2024
Ответ дляМеня не звали
Імператриця я, поважає але він мене не кохає, королева кубків колишня, він її дуже любив.
А с чего вы взяли, что вы императрица?
Заела_пластинка• 20 февраля 2024
Ответ дляЦикавенная
это не я , если что
та вы шо? Здеся на шарика только гадают
Заела_пластинка• 20 февраля 2024
Ответ дляAnna_Graas
Це нове знайомство?
Остерігайтесь обману з його боку. Він з вами не щирий. Та й ви не одна в нього. Не можу сказати що він в стосунках, але є й інші жінки в його оточенні. А може й навіть одружений. Вы не вказали статус ваших стосунків. Треті особи присутні точно.
Я б к такому тарологу , как вы, не пошла. Намололи с три короба. И куда его все ?
Цикавенная• 20 февраля 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
та вы шо? Здеся на шарика только гадают
ничего не имею против, я ведь и сама отвечаю по доброте душевной
я же просто написала, что знаю кто может помочь с вопросами бизнеса, обучения, поиска работы, определится по профессии
Если человеку не надо, то никто ж.и не заставит
Значит, оно ей так надо на самом деле
валери 62• 20 февраля 2024
Ответ дляГотова до другої
А вы решили нас проверить,вы же вчера получили ответ на ваш вопрос,интересна цель,задавания одного и того же вопроса
Меня не звали• 20 февраля 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
А с чего вы взяли, что вы императрица?
Я в статусе жены сейчас гражданской, но не уверена что любимой
Anna_Graas• 20 февраля 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
А вы всем грубите и язвительно отвечаете по какой причине?
Заела_пластинка• 20 февраля 2024
Ответ дляAnna_Graas
Ошибаетесь Не всем:
Anna_Graas• 20 февраля 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
Ошибаетесь Не всем:
Суть вопроса: причина такого поведения?
Заела_пластинка• 20 февраля 2024
Ответ дляAnna_Graas
Суть вопроса: причина такого поведения?
Если я скажу причину , то от вас последует следующий вопрос. И начинаться он будет так: по какому праву вы.. А дальше можете продолжить. Так что позвольте не отвечать вам на этот вопрос
Anna_Graas• 20 февраля 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
Тогда зачем было начинать?
Заела_пластинка• 20 февраля 2024
Ответ дляAnna_Graas
Тогда зачем было начинать?
Свободная страна, демократия, знаете ли. Ладно. Не обижайтесь:) Когда-то и вы станете хорошим тарологом, может быть