Обнемашечка• 11 января 2024

Нейтрофіли

Таке питання в мене. Понижені найтрофіли в мене, вже більше року. Почуваю себе добре, але коли б не здавала аналізи вони такі. Була вже і сімейного і не одного, вони в принципі проблеми не бачать. Та й розбиратись ніхто не хоче.
Вас нічого не турбує, то чого прийшли. Так це звучить, але в культурній формі.
Була в гематолога тоже сказала спостерігати.
Але читаю що це не є добре, і потрібно знайти причину цих понижень.

Може в когось таке є, чи в дітей , як то вияснити ту причину? Щоб знати що то дійсно нормально, і нічого не пропустити
So_so• 11 января 2024
Вы продолжаете? Какой ужас(

автор Обнемашечка • 11 января 2024
Ответ дляSo_so
Вы продолжаете? Какой ужас(
Всмислі?
Мядуза аля моргонер• 11 января 2024
Аналізи не лікують!
Країна мрій• 11 января 2024
Если забить в гугл ’нейтропения’ - там будут все ответы, которые, в принципе, совпадут с теми ,что вам уже дали. При легкой степени нейтропении требуется только наблюдение. Сдавайте анализ крови раз в месяц-два, или как порекомендует врач и наблюдайте. Лечат не анализы, а симптомы.
So_so• 11 января 2024
Ответ дляОбнемашечка
Всмислі?
В прямом. Аллергия, лимфоузлы на шее, нейтрофилы.
Психиатр Вам нужен.
автор Обнемашечка • 11 января 2024
Ответ дляМядуза аля моргонер
Аналізи не лікують!
Та ніби й не лікують, але чому не внормі, тоже певно треба розібратись
автор Обнемашечка • 11 января 2024
Ответ дляSo_so
Психиатр Вам нужен.
Я не питала про те що ви пишете, я питаю про нейтрофіли. Яка алергія?
Багиня• 11 января 2024
Вам би закрити доступ до інтернету, і все налагодиться
Робот Вертер• 11 января 2024
Оце ви тривожна! Якщо вас не турбує нічого, то не треба себе закопувати в аналізи.

автор Обнемашечка • 11 января 2024
Ответ дляКраїна мрій
Так лікують звичайно симптоми, але якщо ці показники довго не внормі, то певно щось таки та й треба виясняти в даній ситуації. Чому всі пишуть що я тривожна? То моя перша тема, ні про яку алергію я не питала. А де я маю спитати, коли лікарі не хочуть напрягатись, спитала тут, може хтось з таким стикався .
Аноним НаВсеГда• 11 января 2024
Ответ дляSo_so
Психиатр Вам нужен.
чому ви така категорична? Погано дбати про своє здоров´я?
В мене також купа проблем та хроніки, думаєте, психіатр вилікує?
Аноним НаВсеГда• 11 января 2024
Ответ дляМядуза аля моргонер
Аналізи не лікують!
Точно, а коли вже симптоми будуть, тоді вже пізно може бути.
Автор, не розглядали онлайн консультацію з іншим гематологом чи гарним терапевтом?
автор Обнемашечка • 11 января 2024
Ответ дляАноним НаВсеГда
В гематолога була в найкращого в місті, що приймає в стаціонарі. Вона дуже крута, сказала то не її частина.
Каже якщо хочете то можете ще до інфекціоніста чи імунолога сходити. А я вже задовбалась всюди ходити, бо ніхто не береться вникати,
Така бойова Я• 11 января 2024
В мене теж трохи знижені. Я так розумію може бути після ГРВІ , я саме після ГРВІ здавала
Ane4ka-9cee• 11 января 2024
Вам і правда нічим зайнятися. Вам же лікарі сказали, що нічого страшного, живіть спокійно. Нащо тривогу розганяти?
автор Обнемашечка • 11 января 2024
Ответ дляAne4ka-9cee
Тому що начиталась в інтернеті різних діагнозів, які пов´язані із зниженням нейтрофілів і не можу спати спокійно.
І бачу що не факт що все добре, бо ніхто з лікарів особливо там нічого і не перевіряв
Ane4ka-9cee• 11 января 2024
Ответ дляОбнемашечка
В інтернеті під любим симптомом жахи написані. Я б на Вашому місці проконсультувалася з ще одним лікарем, і на цьому закрила б це питання для себе
автор Обнемашечка • 11 января 2024
Ответ дляAne4ka-9cee
Дякую
Країна мрій• 11 января 2024
Ответ дляОбнемашечка
Вас прийняли за іншу даму, яка вчора задавала таке саме питання, але стосовно дитини. Мені також здалося, що там надмірна тривожність. Якщо це не була ваша тема, то не переймайтеся. Всі ж під анонімами, тому трапляються непорозуміння.
Ще один варіант - онлайн-консультація лікаря-гематолога або імунолога. Думаю, що грамотний терапевт також міг би вас розрадити, але з цим біда( Найкращий в вашому місті не дорівнює найкращому в галузі (якщо ви не з Києва). Гематологу ж не обов´язково вас оглядати. якщо ви вже пройшли всі обстеження. Відправите результати досліджень на месенджер, потім поспілкуєтеся. Порекомендувати нікого не можу, просто вам для роздумів, як ще один шлях.