Moon shine• 11 января 2024
Ответ дляБасина
А де пропонуєте грижу оперувати? Вдома?
а там оперують? мені оперували в Інституті нейрохірургії.хав відділенням.супер.Професор Слинько
Ответ дляMoon shine
В Центрі гриж? Так, оперують. Вони одні з перших почали ставити сітку. Дуже багато пацієнтів з рецидивами після операцій в звичайних лікарнях. В них є платні палати і безкоштовні. Саму операцію ми оплачували через касу.
МаргаритаЛьвовна• 11 января 2024
Ответ дляfishcka
грижі бувають не тільки на позвоночнику, а на інших органах також :)
а мне нравится, как тут иногда делают тему ’дисплазия’ - догадайся, про какую они хотят узнать)))