Плакулька• 11 января 2024
Де купити капу для тус мус?
Потрібно для дитини 11 років.
Бачила на промі якісь дешеві з пінополістиролу. Вони безпечні?
Не прохожу мимо• 11 января 2024
Гель надо пальцем втирать в проблемные места. И потом оставлять на какое-то время.
Вообще можно каждые 3-4 месяца ходить к стоматологу на процедуры для укрепления эмали. Но в Украине это малопопулярно.
Плакулька
• 12 января 2024
Ефект є, білі плями зникли, але зараз знову з´явилися.
Пальцем мастити можна, я знаю. Мала наносила пальцем, потім уже просто щіткою зубною чистила з тус мусом. Але ефективніше мабуть в капі
Плакулька
• 12 января 2024
Ответ дляНе прохожу мимо
Що це за процедури? Чим там укріплюють емаль?