Болтушка Му• 12 января 2024

Найсмішніша співбесіда в моєму житті

Виставила резюме. Телефонують.
Починає діалог роботодавець
- Добрий день (тоном як у армії)
- добрий день
- ви шукаєте роботу?
- так
- вища освіта є?
- є
- який бал диплому?
- 75
- чого так мало?
- бо ....
- ясно. ви звідки?
- а чому я маю це казати?
- (починає кричати) це нормальне питання від роботодавців!
- я з ....
- тобто ви не киянка?
- ні.
- ми знаходимось на Васильківській
- круто
- вакансія - фасувальник замовленнь. Як буде цікаво, передзвоніть
Боже, сміх і гріх...звідки я (питають по телефонному дзвінку), питають за диплом (хоча в цій роботі взагалі освіта не потрібна), і найсмішніше зп - 12 тисяч...що це було...
Потішаюся• 12 января 2024
Киянам мож менше платити, типу оренди нема
Молчавочка• 12 января 2024
Это фасовщик заказов вам же озвучили🤣
Евга-9246• 12 января 2024
В мене в дипломі немає балів, тільки оцінки. Не бути мені фасувальником
автор Болтушка Му • 12 января 2024
Ответ дляЕвга-9246
і як ви житимете?
Хи хи, ну ну• 12 января 2024
У того хто питав, корона на очі наїхала і тисне. Капець якийсь, потрібно було побажати удачі в пошуках, вона їм буде не зайва.
Як ухурделю• 12 января 2024
А что это за бал диплома?
Евга-9246• 12 января 2024
Ответ дляБолтушка Му
і як ви житимете?
Залишусь продактом, шож
Глаза_в_3_карата• 12 января 2024
А шо, мальчик звонил? Обычно ж девочки... ))
автор Болтушка Му • 12 января 2024
Ответ дляЕвга-9246
Залишусь продактом, шож
фу ! а могли були фасувальником!
автор Болтушка Му • 12 января 2024
Ответ дляГлаза_в_3_карата
так, хлопчик років 50
власник компанії
Евга-9246• 12 января 2024
Ответ дляБолтушка Му
фу ! а могли були фасувальником!
Не вганяйте в депресію, і так сумно
автор Болтушка Му • 12 января 2024
Ответ дляЕвга-9246
Не вганяйте в депресію, і так сумно
тримайтесь!
Я тут Живу• 12 января 2024
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Это директор. В прошлой теме как раз доказывали, что они сразу с директором напрямую на собеседование идут, без эйчаров. Вот к таким директорам😅
автор Болтушка Му • 12 января 2024
Ответ дляЯ тут Живу
руки_Крюги• 12 января 2024
Ответ дляЯк ухурделю
А что это за бал диплома?
Середній бал диплома. Зараз по 100бальній
Якось так і живу• 12 января 2024
Ответ дляБолтушка Му
так, хлопчик років 50
власник компанії
Часом не Віктор звати, був дзвінок з подібними питаннями, постібалась з нього.
Колгоспниця• 12 января 2024
Ну якщо власник компанії особисто шукає фасувальника,то точно’хорошие сапоги-надо брать’))
автор Болтушка Му • 12 января 2024
Ответ дляЯкось так і живу
от заради вас зараз перевірю
автор Болтушка Му • 12 января 2024
Ответ дляЯкось так і живу
ні, він Г А
Геннадій Андрійович може не знаю
руки_Крюги• 12 января 2024
Ну, що ж профукали шикарну кар´єру. Коли ще буде така можливість...
автор Болтушка Му • 12 января 2024
Ответ дляруки_Крюги
Та оце ж сиджу і плачу, заснути не можу
Из Виа-гры• 12 января 2024
Я колись в Ашан ходила на співбесіду. Шеф там француз. Він питав - киянка, ким працює чоловік, яка квартира, в якому районі. Авто в сім´ї є? А потім питає а яка у вас буде мотивація працювати? От коли приїхав безнічого, кімнату винаймає і т п, то там мотивація заробити на все. А яка у вас мотивація? Я відповіла, що хочу серед подруг мати найвищі статки, ну як Джолі серед зірок Голівуду, на той час якраз Містер і Місіс Сміт в прокат вийшов фільм. Але я в результаті не витримала три етапи співбесіди. Вони вдавались до різних психологічних маніпуляцій і виганяли мене в стрес, питання задавали на засипку. Типу як мотивувати сільську просту жінку робити те, що вона відмовляється. Ну і зневажливо до попереднього досвіду- этого недостаточно, ето мало то что делали раньше и т п. З перекладачем він був.
Якось так і живу• 12 января 2024
Ответ дляБолтушка Му
ні, він Г А
Геннадій Андрійович може не знаю
Таке ж пришелепкувате.
Стриптизерка• 12 января 2024
Ответ дляруки_Крюги
Ну, тоді 75 - це малувато буде
Из Виа-гры• 12 января 2024
Да і про кредити питали типа ті хто в кабалу цю попав будуть батрачить. Але ні. Помилкова думка
руки_Крюги• 12 января 2024
Ответ дляСтриптизерка
Ну, тоді 75 - це малувато буде
І не кажіть) А для фасувальника взагалі має бути червоний)
Евга-9246• 12 января 2024
Ответ дляруки_Крюги
З відзнакою
руки_Крюги• 12 января 2024
Ответ дляЕвга-9246
З відзнакою
Отож, з саме з нею)
Грушки-яблочки• 12 января 2024
Ответ дляБолтушка Му
от заради вас зараз перевірю
Это не кофе, случайно?
Бойова• 12 января 2024
Ответ дляЯк ухурделю
А что это за бал диплома?
Син зараз закриває сесію після першого семестру 1 курсу. То в них 100 бальна система, а в електронній відомості (чи як там вона називається) вказані бали, оцінка по 5-бальній системі і міжнародній (A, B, C, D).