Не цілуюсь з бодуна• 12 января 2024
Підкажіть по айфон
Перенесла дані, вийшла з ід. Стерла дані.
Локатор не вимикала - після того як вийшла з ід, ця функція зникла.
Все ок? Чи мені треба його якось вимкнути? Не розумію.
Останній раз робила це роки 4 назад, не памʼятаю. А інтернет першим кроком видав - вийти з ід.
Як зрозуміти, що тел готовий до продажу?
Дякую
KROX@• 12 января 2024
Стерли данні - відкатили до заводських налаштувань? Якщо так, то воно само все повернуло в стан «нового не юзаного телефону»
Ганцю в кєдах• 12 января 2024
В Локатор каждый раз нужно вводить людей для отслеживания по новой. Или про что вы?
Не цілуюсь з бодуна
• 12 января 2024
Ответ дляKROX@
Дякую. Так, після виходу з ід, на тому місці де була фотка і дані ід, зʼявився напис типу - підготувати до продажу, передачі … і я таким чином стерла дані.
Зараз він вмикається як новий - пише привіт ну і далі
Не цілуюсь з бодуна
• 12 января 2024
Ответ дляГанцю в кєдах
Чесно - сама не розумію - по тій інструкції в інтернеті перший крок був вийти з ід, другий - вимкнути локатор. Після виходу з ід, рядок з написом локатор зник. І я не розумію чи все я зробила вірно, чи все таки щось не доробила.
Николай-b526• 12 января 2024
там есть кнопка ’сброс всех настроек’ - жмете и получаете телефон, как в магазине...
Не цілуюсь з бодуна
• 12 января 2024
Там писалось, що після вимкнення локатору паролі для входу на цей пристрій більше не будуть запитуватись.
То я і не розумію - не запитуватиме мій пароль у нового власника при активації?
Не цілуюсь з бодуна
• 12 января 2024
Ответ дляНиколай-b526
Я нажала іншу, але зміст той же
Тетя Фрося• 12 января 2024
Когда я покупала айфон дочке, то продавец при нас вышел с айди и всё. Ничего у нас телефон не спрашивал. Мы тут же ввели свой старый айди и там были дочкиныц данные со старого телефона, данных продавца не было.