В гости звали?• 13 января 2024

Ви вірите в те що може бути якийсь новий вірус?

Який може забрати в 20 разів більше життів аніж коронавірус? Це що таке коїться? Невже знову можуть бути локдауни??? І як результат вакцини ? Я вже навіть думати боюсь
Цукрові вишні• 14 января 2024
Ответ дляhrushyk
Насправді не смішно,підписаний Зєльою документ це хрінь люта (
а що ми щось наобіцяли Великобританії?))

Летюча помилка• 14 января 2024
Ответ дляГугелП@лАмался
А старый Вас ничему не научил? Или опять будете верить?
Все пойдут колоться.
Я недавно была в Германии, многие в масках. Была на днях в Италии-тоже. Особенно в метро.
Вспомнила что прогнозировали ’вирус’ на март. Зашла сегодня в Лидл за масками, их там целые пакованы лежали (возьму думаю, мало ли) - ни одной не нашла

hrushyk• 14 января 2024
Ответ дляЦукрові вишні
Почитайте
автор В гости звали? • 14 января 2024
Ответ дляhrushyk
Ну ми будемо виконувати гаранти безпеки так само як вони з нами
Але дивно чому внесли це в взагалі думають про таке
Сиреневенькая• 14 января 2024
Ответ дляВ гости звали?
Думаєте знову буде локдаун?
Не будет. Где на него деньги брать? Накрутят как обычно: маски, дистанция, вакцинация. Но на работу ходи, можешь не приходить только если умер. И то, если умер, то по инстанциям побегай и справку принеси, о том что ты умер, а не придуриваешься. А в медкомиссии ТЦК тебя живым признают.
Федорино Горе• 14 января 2024
Ответ дляБізешка
Не як, а в чому. В масках і рукавичках і кольє з головки часнику)
Я помню как корона закончилась в 1 день, думаю этот вирус на Украину не окажет влияния
автор В гости звали? • 14 января 2024
Ответ дляОбережнаЯ
До речі тут в минулому році була про це тема.
Про що?

Летюча помилка• 14 января 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Вы просто, как человек тревожный, уже переживаете за то, что не произошло. Нервы расшатаны у вас. А вирусы были, есть и будут. Они живучие!
Почитайте текст автора, там обо всем предупредили. Они всегда предупреждают)
автор В гости звали? • 14 января 2024
Ответ дляСорока-ворона
То дивний Ви обрали привід для хвилювання .
Невідомо шо може вразити невідомо кого.
Та звичайно в мене і ракета або дрон прилетіти може
Але просто і так дурдом а ще того не вистачило
Уявіть собі до всієї картини нам ще зараз локдаун вліплять ?
Лика-прилипка• 14 января 2024
Ответ дляhrushyk
Воно то так,але віруси якось зачастили ,Вам не здається ?
Интересно, что бы писали в Испании в 15ом веке, если бы у них была Советчица 😁
ДА да да• 14 января 2024
От би придумали вірус який діє тільки на русню
Триндю-бриндю• 14 января 2024
Ответ дляГугелП@лАмался
Верить? Всмысле? Уменя за все время этот вирус ковида столько среди знакомых не унес жизней какэтот. Гриппом многие болели.но среди моих знакомых и родственников никто не умирал. Как от ковида. Вирус был.придумали его специально. У меня в Александр.больнице соседка этажом выше работает. Она сутками домой не приходила. Как встречали- говорит.это ужас. Не успеваем всехобходить.мрут какмухи. Легкие сгорали.задыхался...такого не было еще в моей памяти за 45лет.
Бізешка• 14 января 2024
Ответ дляФедорино Горе
О, слухайте, то може в нас вже війна закінчиться. Локдауном почалась, ним і закінчиться
автор В гости звали? • 14 января 2024
Ответ дляБізешка
І я так думала
То було б чудово
Федорино Горе• 14 января 2024
Ответ дляБізешка
Если закончится,то я готова сидеть дома и носить маску)
автор В гости звали? • 14 января 2024
Ответ дляЦукрові вишні
Так
Що в разі нападу того гімна на них ми маємо захищати їх
Щира українка• 14 января 2024
Ответ дляВ гости звали?
У вас в ТЗ локдаун - ключове слово?
Триндю-бриндю• 14 января 2024
Ответ дляВ гости звали?
Думаєте знову буде локдаун?
Одна на яку я підписана.рекламу не буду робити. Казала ще в минулрму році що кордони будуть закриті і в насі в Європі.через вірус. Поки все справжд.
автор В гости звали? • 14 января 2024
Ответ дляФедорино Горе
++++++

Бізешка• 14 января 2024
Ответ дляДА да да
При цьому ніби пораження мозку, тому він на русню не подіє. Нема мізків - немає болячки)
Цукрові вишні• 14 января 2024
Ответ дляВ гости звали?
Так
якщо виживемо піся цього нападу на нас))
ОбережнаЯ• 14 января 2024
Ответ дляВ гости звали?
Про що?
Про цей вірус. Навіть брошурку з назвою вірусу викладували тут. І інформація була з сайту вооз чи давоського форуму, вже не пам´ятаю
Триндю-бриндю• 14 января 2024
Ответ дляЦукрові вишні
та вже ж закінчилась мавп´яча віспа)
Вона ще не починалася
Бізешка• 14 января 2024
Ответ дляТриндю-бриндю
Вона ще не починалася
А курячий грип?
Лика-прилипка• 14 января 2024
Ответ дляТриндю-бриндю
Уже давно выяснили, что люди умирали от неправильно назначенного лечения, а не от ковида. Неконтролируемое применение антибиотиков и гормонов, Ивермектина, привело к фатальным последствиям, а не сам вирус
ОбережнаЯ• 14 января 2024
Ответ дляБізешка
А курячий грип?
Там інший вірус був, не мавп´яча віспа
Бринзолетта• 14 января 2024
Ответ дляhrushyk
у вас постколоніальна звичка суспільства, яке не хоче вірити будь-якій владі.
це дуже крутий стратегічний договір.
Триндю-бриндю• 14 января 2024
Ответ дляВ гости звали?
Так я про це і кажу то все спеціально роблять падли
Звичайно.чистять населення планети. Виживе найсильніший
Маурита• 14 января 2024
50 років тому населення планети було майже 4 млрд, зараз - 8 млрд. Сто років тому було всього лише 2 млрд. Просто задумайтеся над цими цифрами. У нас і так вже планета тріщить по швам, забруднене навколишнє середовище, пластик та нафтопродукти всюди. Ось і ´велікіє міра сего´ працюють над тим, щоб зменшити населення. Це, принаймні, моя теорія.
Летюча помилка• 14 января 2024
Ответ дляФедорино Горе
Я тоже думаю это больше про ЕС . Они тут перепуганныее капец