Чтооооооооооо?• вчера в 18:58

Конкурс на гос службу

Сейчас предлагают должность на гос службе. Обычный главный специалист. Если честно пытаюсь понять надо ли оно мне. Пройти при устройстве семь кругов ада и зарплата так себе. Еще говорят что все те кто приняты за период войны без конкурса с сентября месяца будут заново увольнятся и приниматься по конкурсу. как вы думаете правда? читаю и правда что то такое. Тогда вообще смысл сейчас туда устраиваться
13чудоСВЕТА• вчера в 19:06
На счёт конкурса, правда.

автор Чтооооооооооо? • вчера в 19:13
Ответ для13чудоСВЕТА
На счёт конкурса, правда.
спасибо. еще обязательно сертификаты по украинскому языку )))
Любви вам!• вчера в 19:16
А ще декларацію подавати при прийомі на роботу, потім кожен рік і перед звільненням, де вивертати усі доходи, майно ітд усіх членів сім´ї.
автор Чтооооооооооо? • вчера в 19:18
Ответ дляЛюбви вам!
та да. писец. а можна мужа не показывать?или если официально замужем то это обязательно?
Любви вам!• вчера в 19:18
А що, у вересні щось зміниться? Військовий стан скасують чи що?
автор Чтооооооооооо? • вчера в 19:19
Ответ дляЛюбви вам!
якщо чесно я сама не зрозуміла чому так. знову щось придумали але загуглила і справді с вересня почнуть відновлювати конкурси. І я не розумі навіщо це тим хто вже працює. бред
Любви вам!• вчера в 19:20
Ответ дляЧтооооооооооо?
Обязательно, иначе такая декларация сразу по фильтрам попадает в антикоруп органы на рассмотрение.

Може ще третю?• вчера в 19:20
Ответ дляЧтооооооооооо?
Не на олімпійській в Києві випадково роботу пропонують?
Не против• вчера в 19:23
Да, правда, с сентября возобновляются конкурсы. Но я не согласна про ’7 кругов ада’, процесс достаточно прост. Но у нас и зп нормальная
автор Чтооооооооооо? • вчера в 19:23
Ответ дляМоже ще третю?
ні, це в Одесі. Але мені здається зараз багато вакансій на гос службу. Люди повтікали
Не против• вчера в 19:24
Ответ дляЛюбви вам!
Зміниться те , що поновлять конкурси.Вои й зараз не заборонені , але стануть знов обов´язковими
автор Чтооооооооооо? • вчера в 19:24
Ответ дляНе против
напевно просто хто з цим стикався. а я років 12 назад проходила нарколога психеатра та мдогляду не було на останньому місці роботи. плюс декларацію не знаю як заповнювати. ще якісь довідки
Не против• вчера в 19:25
Ответ дляЧтооооооооооо?
Можна , звісно , як хочете протокол про корупцію. Вам не треба на держслужбу
Не против• вчера в 19:25
Ответ дляЧтооооооооооо?
Ну, не знаю , до нас черга стоїть
Любви вам!• вчера в 19:25
Ответ дляНе против
Так а з тими людьми, шо брали без конкурсу, як вчинять? Чи заднім числом то не діятиме?
Може ще третю?• вчера в 19:26
Ответ дляЛюбви вам!
Я влаштовуюсь на держслужбу зараз, про конкурс нічого не говорили
автор Чтооооооооооо? • вчера в 19:26
Ответ дляНе против
просто вони кажуть що тим хто був прийнятий в цей час треба звільнятись, проходити конкурс на загальних умовах та знов влаштовуватись. Ось цього не розумію
Не против• вчера в 19:28
Ответ дляЧтооооооооооо?
Нарколога й психіатра непотрібно для вступу на держслужбу проходити, хіба що на якусь специфічну. Роз´яснення по заповненню декларації є на сайті НАЗК. Довідки ніякі специфічні непотрібні , тільки диплом й сертифікат про знання української мови
автор Чтооооооооооо? • вчера в 19:27
Ответ дляНе против
та я ж просто питаю. кажу що не знаю як взагалі іі заповнювати. буду читати

автор Чтооооооооооо? • вчера в 19:29
Ответ дляНе против
Ну, не знаю , до нас черга стоїть
Можливо у вас гарні зарплати. Тут дивлюсь багато різних вакансій. Мені одразу декілька пропонували
Не против• вчера в 19:29
Ответ дляЧтооооооооооо?
На сайті НАЗК гарні роз´яснення , а взагалі б вам мали допомогти в тому органі , куди вступаєте на службу
Не против• вчера в 19:30
Ответ дляЧтооооооооооо?
А яку зп пропонують ?
автор Чтооооооооооо? • вчера в 19:30
Ответ дляМоже ще третю?
вони і не скажуть, щоб не втікли. це ж тільки з вересня. я випадково про це почула і стала читати що справді так і є. і сертифікат з украінськой мови у вас є ?
Любви вам!• вчера в 19:31
Ответ дляЧтооооооооооо?
Про нарколога і психіатра перший раз чую. Працювала на держслужбі ще коли були конкурси.
Декларація подається на сайті Назк з електронним ключем. Вам мають все розповісти на місці роботи.
Може ще третю?• вчера в 19:31
Ответ дляЧтооооооооооо?
Нема
Ну шкільних атестат хіба
Лише попросили паспорт вищу освіту код оцю декларацію
Мені пропонують знайомство, я йти не хочу якщо чесно
автор Чтооооооооооо? • вчера в 19:32
Ответ дляНе против
мені написали нарколог і псих обов`язково та довідка про очищення влади. ще не питала за неі
Любви вам!• вчера в 19:34
Ответ дляЧтооооооооооо?
Я тут нещодавно теж розглядала вакансію у ПФ. Тепер передумала
Любви вам!• вчера в 19:36
Ответ дляЧтооооооооооо?
На яку це посаду ви збираєтесь?
автор Чтооооооооооо? • вчера в 19:37
Ответ дляМоже ще третю?
Нема
Ну шкільних атестат хіба
для мене переваг взагалі нема окрім, що графік мені підходив та місцезнаходження. але зарплата на десять тисяч мінімум менша ніж у будь якій фірмі. Просто цього гемору не хочется. Декларацій медкомісій і зараз заплатити за нарколога психолога, а через два місяці зовсім не зрозуміло з цим конкурсом
автор Чтооооооооооо? • вчера в 19:37
Ответ дляЛюбви вам!
а там взагалі зарплати ті що дививлась 11-14 тис. це що взагалі?