А я с Рио-де-Житомира!• 14 января 2024
Що з моїм телефоном? я хотіла перезагрузити і ось що, не реагує
я в шоці. ще побачила зірки червоні і щось почало доходити :((( може я помиляюся?
А я с Рио-де-Житомира!
• 14 января 2024
Ответ дляКонфиденциальность
Перша стаття в інтернеті..просто введіть слово fastboot
не вкл
Ms. Доброта• 14 января 2024
Либо прошивка слетела , либо случайно зашли.
Пробуйте выйти,а как выйти гугл вам в помощь
Конфиденциальность• 14 января 2024
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
не вкл
Що не вкл ))) зайдіть в гугл з того пристрою, з якого сидите на порадниці і почитайте про цей режим і способи його вимкнути )
english book• 14 января 2024
Ответ дляБжоли-бандерівці
А что там на картинке? Заяц в ушанке пристраивается к роботу?
Заєць ремонтує робота. Заєць китайський, в них теж зірки на прапорі.
Бжоли-бандерівці• 14 января 2024
Ответ дляenglish book
Аааа, пнятно. А то картинка не четкая... А то думаю, что хочет китайский заяц в ушанке со звездочкой и пионэрским галстуком, подкрадываясь сзади к маленькому зеленому американскому роботу?!