Любительница• 16 января 2024

Кто-то точно знает: ВПО отменяют со следующего месяца?

Есть какая-то постанова на этот счёт?
Біток чи ефір?• 16 января 2024
Дивіться відео та в дописі нижче знайомтеся з умовами, за яких виплати будуть автоматично подовжені на ще один шестимісячний період тим ВПО, хто оформив допомогу вперше після 1 серпня 2023 року, за наявності однієї з таких умов:

1. Якщо середньомісячний сукупний дохід на одного отримувача допомоги не перевищує 9444 грн.
2. Коли у складі сім’ї є:
- особи працездатного віку, які доглядають за дітьми віком до 6 років або тяжко хворими дітьми;
- особи з інвалідністю I чи II групи;
- громадяни, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років;
- громадяни, які доглядають за особами з інвалідністю I групи, що досягли 80-річного віку, або неповнолітніми дітьми з інвалідністю;
- працездатна особа, яка протягом перших 6 місяців отримання виплат ВПО працевлаштувалася, розпочала діяльність як ФОП, отримала грант на бізнес чи ваучер на навчання тощо й середньомісячний дохід якої не перевищує 7083 грн;
- фізичні особи, які надають соціальні послуги й отримують компенсацію за їхнє надання;
- студенти, які навчаються за денною або дуальною формою в закладах загальної середньої, професійної, фахової передвищої, вищої освіти, місце проживання яких не задеклароване/зареєстроване в гуртожитку.
3. У разі втрати працездатності, зокрема досягнення пенсійного віку, та отримання пенсії у розмірі не більш як 7083 грн. Важливо, що такою підставою на продовження виплат не зможуть скористатися особи, які вперше звернулись за допомогою після 1 листопада 2023 року.
Загальний термін отримання допомоги не може перевищувати 12 місяців з місяця її призначення.
____________

Біток чи ефір?• 16 января 2024
ответ юриста
Біток чи ефір?• 16 января 2024
тем кто до 1 августа 23 год отменили всем, даже категориям. Это пока так, ждут, что какие то поправки будут
автор Любительница • 16 января 2024
Ответ дляБіток чи ефір?

2. Коли у складі сім’ї є:
- особи з інвалідністю I чи II групи;
____________
Это для тех, кто оформил впо после 1 августа 2023 года
автор Любительница • 16 января 2024
Ответ дляБіток чи ефір?
Поняла. Спасибо
БезникаяЯ• 16 января 2024
Ответ дляЛюбительница
Кстати, кто-то получил уже в этом месяце?
Нет
БезникаяЯ• 16 января 2024
Ответ дляБіток чи ефір?
Супер пупер что сказать 😢. Моим старикам по 70 , живут в 5 км от границы , город стерт , снимают квартиру в Харькове , это впо с 2-х и уходило на оплату жилья. Оформлены в 22 году .

Не обижаюсь• 16 января 2024
Ответ дляЛюбительница
Смотрите, продолжено до конца января 2024 года. А дальше?
До кінця січня. Далі не отримують ті що зазначені вище. Що не ясно тут?))
Братья Капли• 16 января 2024
Ответ дляНе обижаюсь
Далі не отримують всі, хто ВПО до 1.08.23.
Налогообложу• 16 января 2024
Ответ дляЯ шалунья
Прочитала, що не так. Ось знайшла інформацію. Тобто,якщо ви не здійснювали покупок нерухомості, то вам не відмінять.
А якщо в мене є квартира, але вона фактично не моя, мені як сироті видавало місто «в Донецькій області», зареєстрована там тільки я. То продовжать платити виплати ВПО?
Я шалунья• 16 января 2024
Ответ дляНалогообложу
Вибачте, але я не можу відповісти, я читаю те, що є в загальному доступі. Якщо квартира у донецькій області, то там же ведуться бойові дії, тому думаю не повинні відмінити.
Налогообложу• 16 января 2024
Ответ дляЯ шалунья
Надіюся на це. А то на зарплату чоловіка не витягнемо.. прийдеться повернутися.
Попа как у Кардашьян• 16 января 2024
Ответ дляРуда ліса
та вы так не нервничайе. где ваше терпение к человечеству? это не вы четвертую мировую замышляете?
Йой, я что уже третью проспала?
Попа как у Кардашьян• 16 января 2024
Ответ дляЛюбительница
Зашли мне и маме вот недавно
Пасхальний тролік• 16 января 2024
Ответ дляЛюбительница
Да
Боневтікла• 16 января 2024
А давайте доживемо до лютого і там побачимо? Що надати, я не розумію
Artem2024• 16 января 2024
Вообще то там петиция была 25 тыс набрало,так что президент должен ответить
Забобонний фрукт• 16 января 2024
Кто оформился на ВПО до 1 августа отменят абсолютно всем по действующей постанове. Тем кто оформился после 1 августа выборочно, только те категории которые подпадают под малозащищенные (пенсионеры, инвалиды, многодетные, по доходу) продлят всего лишь 1 раз на 6 месяцев.
Более 12 месяцев на сегодня никто не имеет право получать эту выплату.
Обещают какие-то доработки по законопроекту, но думается критично ничего не поменяется. В любом случае эту выплату ограничат по сроку и больше 12 месяцев ее никто получать не сможет. Будут выплачивать исключительно новым ВПО, которые первый раз будут становиться на учет.
Руда ліса• 16 января 2024
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Йой, я что уже третью проспала?
она УЖЕ идет. это всеобще известный факт.

Попа как у Кардашьян• 16 января 2024
Ответ дляРуда ліса
Среди теорщиков, возможно
Руда ліса• 16 января 2024
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Среди теорщиков, возможно
лично для вас это будет номер какой хотите
Fashion4• 16 января 2024
Отменят выплаты, всем, кто получил статус ВПЛ до 1 августа 2023 года; А в другой статье я читала что не всем отменят кто до 1 августа регистрировался
Попа как у Кардашьян• 16 января 2024
Ответ дляРуда ліса
Ага
Ali-4463• 19 января 2024
Ответ дляБоневтікла
Нарешті хоч хтось це написав,бо уже пишуть таке🙈