Ядвига Юсьлегко• 16 января 2024

Не справляюсь! Нервовий зрив

Просто опускаю руки і вважаю себе поганою мамою
Я сама виховую дитину
Батько бере його вихідні через вихідні
Платить копійки аліментів (2500 грн в міс)
Дитині 6 років і дуже складний характер
Він упертий, хоче щоб було тільки по його, я не відмовляю йому ні в чому
Але він сідає на голову
Розумію що то моя вина, я стараюсь щоб дати йому все, відпочинок на морі, іграшки, прогулянки, проводимо час разом
Але якщо щось іде не по його, то він відразу впадає в істерику
Я не можу себе стримати, і у відповідь починаю кричати на нього
Тому що мене бісить, що він ні з того ні з сього може почати кричати так наче його ріжуть або вбивають вдома
Вже соромно перед сусідами, бо я максимум можу по вищати голос на нього
Я вже впадаю в депресію від його поведінки
Він їсть дуже погано, я прям нагадую йому шо потрібно жувати, чує все із 10 разу, зате як йому шось потрібно або хоче, то я повинна відразу все кидати і робити як він хоче і каже
Як бути
Дайте пораду
Налогообложу• 16 января 2024
Ну как, учиться отказывать и стоять на своем. При этом желательно не кричать и быть твердо уверенной в своей правоте

Коли мовчу- приємна жінка• 16 января 2024
Так а нащо оце гіперпіклування? В садочку як їсть? Хто вдягає
Анонимус Я• 16 января 2024
Ви все і так розумієте. Так, важко.
Леннон_Жив!• 16 января 2024
сел на голову, так как чувствует эту вашу нервозность
Володарка мрій• 16 января 2024
перестать кричать по возможности.
говорить спокойно, но твёрдо стоять на своем. Использовать метод: считаю до трёх! а потом придумать какое-то наказание (не физическое).
На истерики не реагировать. Путь покричит, побьет ногами об пол. Соседи потерпят.
за хорошее поведение и послушание - позитивное подкрепление.
Коварная Зая• 16 января 2024
Объяснять и воспитывать, а не на голову высаживать . То ли ещё будет. Но я бы ребенка ещё специалисту показала: что значит в 6 лет ни с того ни с сего начинает орать, как резанный?
Кусюче сонечко• 16 января 2024
Не хоче, не їсть. Ще ніхто не вмер з голоду при наявності їжі. Репетує, то важко. Але коли зрозуміє, що на крик не буде реакції буде думати. Вже вік не 2-3 роки, вже багато чого розуміє і просто маніпулює.

Леннон_Жив!• 16 января 2024
Вы его затюкали своей гиперопекой, надо попустить . и сами отдохнете заодно, хватит постоянно его контролировать
автор Ядвига Юсьлегко • 16 января 2024
Ответ дляНалогообложу
Я вже просто не можу
Я можу 10 раз спокійно повторити одне і те саме
Беру його за руку і говорю йому
А там як об стінку горохом
Ну типу сьогодні ми проспали, я прошу його швидко поїсти і вирватись, бо. Спізнююсь на роботу, а він як назло, починає десь чесатись, ковирятись, бігати
Я ще раз 5 спокійно прошу
Поки я вже не зірвусь
Як результат маю поганий настрій на весь десь і вигризаю себе з середини за це
Леннон_Жив!• 16 января 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Я вже просто не можу
Беру його за руку і говорю йому
А там як об стінку горохом
Я ще раз 5 спокійно прошу
Поки я вже не зірвусь
ну он виноват, что Вы проспали?
автор Ядвига Юсьлегко • 16 января 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Та в тому то і справа, що ніяк не їсть
Якби їв в садочку, я би не просила його зранку їсти
А так, єдина їжа за день це дома сніданок
Завжди з рушником• 16 января 2024
У меня такой сверху растет, орет постоянно, мамка ему песенки поет. Папа если что-то скажет строго то мамка орет что-то про ’це дитина’
Жду когда он в планшеты засядет уже..
Кусюче сонечко• 16 января 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Я вже просто не можу
Беру його за руку і говорю йому
А там як об стінку горохом
Я ще раз 5 спокійно прошу
Поки я вже не зірвусь
Чесно, проспали, то ваш провтик, а діти не можуть або не хочуть поквапитися і чому ? У нього свій темп.
ПАЦАНКА О• 16 января 2024
Обов‘язки, графік, спорт. Вам якісь курси Гончарової про батьківство, читати «матері з межовим розладом». І спати вам теж дуже потрібно. Це дуже-дуже складно, але ваша стабільність і послідовність важливіша - нових подорожей чи моря.
автор Ядвига Юсьлегко • 16 января 2024
Ответ дляВолодарка мрій
перестать кричать по возможности.
Він один раз кричав і туалеті, бо я заборонила шось робити, що сусідка прийшла і каже що я вбиваю дитину
Сусіди ще трошки того
Але мені реально вже соромно за ці крики
А по іншому вже просто не виходить
Леннон_Жив!• 16 января 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Сусіди ще трошки того
А по іншому вже просто не виходить
ну Вы же должны понимать, что это ненормально и приведет к тому, что он не будет скоро уже и на крики реагировать и начнет делать назло и с ненавистью? пока не поздно, нужно менять тактику
Позаземний розум• 16 января 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Я вже просто не можу
Беру його за руку і говорю йому
А там як об стінку горохом
Я ще раз 5 спокійно прошу
Поки я вже не зірвусь
Моя довго одягається, відволікається. Коли запізнюємося, я сама одягаю дитину
автор Ядвига Юсьлегко • 16 января 2024
Ответ дляЛеннон_Жив!
ну он виноват, что Вы проспали?
Ні
Я же не сказала шо він винуватий
Просто дитині пояснюєш, що треба швиденько бо спізнюємось
А він все назло робить
Хоча він розуміє що спізнюємось і треба швидко
Просто коли наприклад кудись треба збиратись по його справах чи в магазин іграшок, то він дуже швидко все робить
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Та в тому то і справа, що ніяк не їсть
Гемоглобін який? Рівень віт Д

Дюйм оф о4ка• 16 января 2024
Вот мне всегда было интересно, чем руководствуются родители, которые ни в чем не отказывают детям?
И почему потом удивляются истерикам,когда что-то случается не по его желанию?
Леннон_Жив!• 16 января 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Ні
Я же не сказала шо він винуватий
А він все назло робить
делает назло, значит у него протест. Причину протеста надо выяснять, просто передавить его не выйдет. А если выйдет - то потом будет проблема большая у него с психикой
Бутерброд з ікрою• 16 января 2024
Слушайте меня, от проблем с жкт страдают и нервная система, и мозг. Все взаимосвязано. Нет аппетита- недовыброс желчи, плохая усвояемость, плохой обмен веществ, мозг недополучает. Так что, начинайте с гастроэнтеролога. Сказать, что невролог чем то поможет- нет, на нооьропаз лучше пока их пьешь. Потом ещё хуже, как ломка. Когда наладиться обмен веществ, появиться интерес к учебе. Мозг будет занят, не истериками.
Позаземний розум• 16 января 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Ні
Я же не сказала шо він винуватий
А він все назло робить
Сама одягнула- і пішли
Руда ліса• 16 января 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Ні
Я же не сказала шо він винуватий
А він все назло робить
Звісно
Садок він не любить, бо там нема ким маніпулювати
автор Ядвига Юсьлегко • 16 января 2024
Ответ дляКусюче сонечко
Це одна із ситуацій
Але таке кожний день майже
Він робить все навпаки
Я вже не знаю шо робити мені
Я реально впадаю і депресію і ступор від усього
Володарка мрій• 16 января 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Сусіди ще трошки того
А по іншому вже просто не виходить
кричит - вы уходите в другую комнату. Ему нужна ваша реакция.
Уточните, что вы уходите в ту часть квартиры, где вам его слышно не будет. Или покажите, как засовываете беруши в уши. Он должен чётко понять, что к крику вы равнодушны, и у вас есть средства, чтобы его не слышать.
ПАЦАНКА О• 16 января 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Та в тому то і справа, що ніяк не їсть
Давати з собою в судочку, в мене так кума робить, і там ще в дитини інвалідність, не підженеш давай скоріше, бо тоді взагалі не вийдуть здому, буде істерика
автор Ядвига Юсьлегко • 16 января 2024
Ответ дляКоварная Зая
Я показувала
Все ок
Немає ніяких відхилень
Типу кажуть «дуже активна дитина»
В садочку все ок, навчається
Але немає посидючості
Позаземний розум• 16 января 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Це одна із ситуацій
Але таке кожний день майже
Він робить все навпаки
Я вже не знаю шо робити мені
Він кричить, на підлозі валяється - вийдіть. Зробіть собі каву з віскарем. Заспокоється
автор Ядвига Юсьлегко • 16 января 2024
Ответ дляПозаземний розум
Та я сама і вдягаю його
А не чекаю щоб він сам вдягнувся
Просто коли починаю вдягати, він починає балуватись, бігати і тд