Срочнокпсихологу• 16 января 2024
Как вам имя Марк для пальчика?
Вдохновилась одной книгою на это имя
Весёлая морковка• 16 января 2024
Ответ дляЭйфик Х
Кацапское
Нам колись батюшка казав, що справді кацапських імен дуже мало. Наприклад, Вадим.
Калинові вуста• 16 января 2024
Нормальне ім´я. Марків багато розвелось. Я знаю 6 Марків у віці 14-3 роки))
Мальчун-задирун• 16 января 2024
Ответ длянеДоЖиру
а як би записали Матвій чи Матвєй?
Матвєй 🤮 гірше тільки Кіріл
Срочнокпсихологу
• 16 января 2024
Ответ дляПетриківна
Так, але якщо раптом співпаде, будете себе гризти, що знали, але все ж назвали))
За своїми дітьми краще дивіться))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Срочнокпсихологу
• 16 января 2024
Ответ дляВесёлая морковка
Батюшка це звісно спец
Весёлая морковка• 16 января 2024
Ответ дляЭйфик Х
Кацапское
Взагалі ніякого відношення до кацапів.
Значення і походження імені Марк
Існує декілька теорій походження імені Марк. Якщо вважати, що воно походить від латинського слова Marcus, то в перекладі означає ’молоток’. Молоток символізує силу і стійкість. До того ж, молот у Римі один з видів зброї, який використовуваних в гладіаторських боях.
Друга теорія — це походження імені Марк від імені римського бога війни Марса. Значення імені Марк в цьому разі не має точного простого переказу, а являє собою перенесення епітетів Марса на Марка. Це сила, мужність і войовничість в одній особі.
Форми імені Марк
Марко, Марчик, Муркушка, Марік, Маркуся, Маричок, Маркус.
Значення і походження імені Марк
Форми імені Марк
Срочнокпсихологу
• 16 января 2024
Ответ дляиз желе я
Якби Марк, то тільки МАРКО!!!
Марк, а не МаркО
Срочнокпсихологу
• 16 января 2024
Ответ дляКофе в лобби
У меня Марк которому 13 лет, имя нравится, хоть и популярное
Правильно
Бабуся Бетман• 16 января 2024
Ответ дляПосле шести ни-ни
а для інших пальчиків імʼя придумали?
Я указальный Петя назвала
Сосиска_Втесте• 16 января 2024
Очень нравилось, но сейчас очень распространенное. Хотела назвать сыновей Марк и Михаил, но назвала Михаил и Дмитрий именно потому что у троих знакомых сыновья с именем Марк.
Холодная каша• 16 января 2024
Ответ дляиз желе я
Якби Марк, то тільки МАРКО!!!
Можно записать как хочешь.
Например,не Ганна, а Анна
Весёлая морковка• 16 января 2024
Ответ дляСрочнокпсихологу
Батюшка це звісно спец
Так а що він погано сказав? Справді кацапських імен мало. Майже всі запозичені.
Бабуся Бетман• 16 января 2024
Мне не нравится потому что сократить некак - Маркуся разве что)
Ну и много сейчас Марков уже
Если вам это норм то называйте
Ну и много сейчас Марков уже
Если вам это норм то называйте
Весёлая морковка• 16 января 2024
Ответ дляБабуся Бетман
Ну и много сейчас Марков уже
Если вам это норм то называйте
Ну и много сейчас Марков уже
Если вам это норм то называйте
Марік. Але мені і Ерік дуже подобається. Куся, буся для хлопця якось тошнотно.
Кофе в лобби• 16 января 2024
Ответ дляВесёлая морковка
у нас Марчик - никаких Мариков, Маркусов
всемВсёИмного• 16 января 2024
Ответ дляСрочнокпсихологу
А вас колись били пальчиком?
Теребонькали)
из желе я• 16 января 2024
Ответ дляСрочнокпсихологу
Марк, а не МаркО
Мені подобаються імена з украінським колоритом. Моніка/Ніколь , не мій варіант, краще вже Мотря/Павлина...
Голубец• 16 января 2024
Ответ дляСрочнокпсихологу
Одні Саші і …слави
Моему ребенку 7 мес, в бассейне и местах, где встречаем +\- такого возраста детей 80% Марков, дальше идут: Захар, Назар, Остап
Кофе в лобби• 16 января 2024
Ответ дляclernikol
Мені теж дуже не подобається Марік. Називаємо Марчик, Маркусік
Марик вроде нарик.... дурная ассоциация конечно, но что есть