Істеріомама• 17 января 2024
Яке крісло купилиб Ви
1-2 фото крісло, відкидається підлокотник, плотне сидіння. Фото 3 сидаєш і дуже м´яка сидушка. Комфортно в обох
Результат:
вже голосів:
32 (54.24%)
Фото 1-2
27 (45.76%)
Фото 3
Істеріомама
• 17 января 2024
Ответ дляНадежда наш компас
Я б купила то, где удобно лично моей попе.
А яку вартість готові заплатити за крісло
Істеріомама
• 17 января 2024
Ответ дляНе худа ні разу
Тоді жодного
Зараз є гарні замінники, я в цьому не бачу проблеми.
Надежда наш компас• 17 января 2024
Ответ дляІстеріомама
Такую, которая не бьёт по бюджету.
Не худа ні разу• 17 января 2024
Ответ дляІстеріомама
Гарні і раніше були, вони абсолютно всі облазять
Істеріомама
• 17 января 2024
Ответ дляНе худа ні разу
Так нічого вічного не буває. Є функція перешити іншим матеріалом в подальшому
Істеріомама
• 17 января 2024
Ответ дляСиджу тихенько
Наверное, с боковой поддержкой удобнее
Це ви маєте на увазі фото 3?
Знаю бакси• 17 января 2024
Ответ дляІстеріомама
Гарні замінники, але влітку мені не комфортно і на шкіряному, особливо якщо в шортах чи коротка спідниця/сукня
Стильна штучка• 17 января 2024
Было такое как фото 1-2. Нравилось. Но со временем дерьмонтин облез.
Істеріомама
• 17 января 2024
Ответ дляЗнаю бакси
Згодна, є чохли на такі крісла, як варіант. Це крісло на подарок.
Стильна штучка• 17 января 2024
Ответ дляЗнаю бакси
Да, правда. Летом подстилала простынку. Иначе попа прилипает
Істеріомама
• 17 января 2024
Ответ дляСтильна штучка
Перешити можна, і недорого виходить ніж купити нове
Стильна штучка• 17 января 2024
Ответ дляІстеріомама
А, на подарок супер 🙂
Знаю бакси• 17 января 2024
Ответ дляІстеріомама
Зараз робоче крісло у мене із спинкою сіткою - мені зручніше в ньому. У колег є різні, в т.ч. із екошкіри - кажуть моє краще.
Стильна штучка• 17 января 2024
Ответ дляІстеріомама
Ну мы соседу отдали он сторож, забрал на работу сидеть) недорого возможно в Киеве. А в небольшом городе ломят жуткую цену.
Вот диван перетянуть хотели, так 15тысяч запросили.
Решили, что лучше новый купим.
Мию вікна у мороз• 17 января 2024
Просто посидите на каждом, я не люблю когда спина проваливается, в любые кресла под поясницу подушечку подкладываю, у меня проблемы со спиной
Істеріомама
• 17 января 2024
Ответ дляСтильна штучка
А, на подарок супер 🙂
Дякую. Це я так питаю бо сумнів закрався чи норм подарок. Купила як на фото 1-2. Незнала чи сподабається чоловіку? Ато духи, світер то вже не подарки.
Стильна штучка• 17 января 2024
Ответ дляЗнаю бакси
Покажите какое у Вас.
Істеріомама
• 17 января 2024
Ответ дляЗнаю бакси
Кінте фото по можливості потім, бо сину хочу купити ще. Дороге таке крісло?
Знаю бакси• 17 января 2024
Ответ дляСтильна штучка
Покажите какое у Вас.
У мене бюджетне, таке обрала моя попередниця, за що їй вдячна))) моє на фото.
Але є сітка і дорого
Знаю бакси• 17 января 2024
Ответ дляІстеріомама
Знайшла на розетці за 2300, але є й дешевші.
Туфли в чешуе• 17 января 2024
Ответ дляІстеріомама
Яка коштує як крило літака))
Король дивана• 17 января 2024
Та ладно. Коштує перетяжка вдома майстром ну як дешеве крісло пару тисяч