Пліснявілий сир• 18 января 2024
Ресторан, к чеку +10% обслуговування, что туда входит? Чаевые официанту?
Чаевые официанта входят?
Результат:
вже голосів:
68 (80%)
Да, входят
9 (10.59%)
Другой вариант/ответы
8 (9.41%)
Нет, чаевые отдельно нужно
Н@Диете• 19 января 2024
Ответ дляTammy21
Можна я запитаю? Це дурне питання, насправді, і ви звісно навіть без пояснень можете не відповідати.
У вас часто бувають якісь несподівані подарунки? Не тільки фінансові, як, наприклад плюс до доходу, а добрі люди, які допомагають просто так, хоча і не мусять і т.ін.?
Скажімо так - коли дійсно виникає необхідність в допомозі. Як приклад: коли в мене на першій роботі почалися негаразди і я почала думати про звільнення - мені зателефонувала знайома,з якою ми років п´ять і не спілкувались взагалі і запропонувала роботу. Працюю там вже 12 років, дуже задоволена. А так щоб життєвий шлях всипали трояндами за просто так - то такого немає.
Ответ дляН@Диете
Дякую за відповідь!
Бабулька• 19 января 2024
Ответ дляН@Диете
На Укрпошті всі за мінімалку працюють,ви залишаєте їм чайові? Або кондуктору, двірнику, тітоньці в реєстратурі? Ще мені подобається сфера послуг: наприклад моя стрижка коштує 300 грн, дівчина витрачає на мене менше години. Запис в неї за тиждень мінімум, тобто все забито щільненько. Рахуємо: 300*8*5(це якщо вона буде працювати в охотку, без напрягу) це 12 тис на тиждень. 48 тис на місяць - і я ще повинна лишати їй на чай, бо як не лишати то це жлобство і поганий тон. І так, для Дніпра це дуже дешева стрижка, це не салон, просто дівчина що знімає дешеву маленьку кімнатку на двох з манікюршею. А тепер уявіть скільки заробляють ті в кого стрижка 600-700 грн, і при цьому їм теж лишають чай.
Оренда кімнати, комунальні (комерційна нерухомість все дорожче), розхідники, обладнання, ремонти і т.д. і вийде чистими менше.
КвартираЧья• 19 января 2024
Ответ дляalisarich
А зачем что-то придумывать? Знаю работу кухни изнутри, и знаю как работают повара и официанты, если вам повезет и когда-то попадете в ресторан, попросите выйти повара и увидите
Представляю, полная посадка, повара а запаре, всё бросают и идут в зал.. особенно гарячники)))
Бабулька• 19 января 2024
Ответ дляН@Диете
Рахувала бо подруга хотіла піти працювати на себе замість салону. 30 чистими це самий мінімум якщо руки прямі і буде клієнтура (а вона в неї вже є). Це без напрягу, рахували по цінам м.Кропивницький.
Без напрягу?))) 8 годин на ногах - це без напрягу?)))
120-120-120 (не худею)• 19 января 2024
Ответ дляChaterbox
в чому несправедливість?
вас ніхто не примушує
а якщо хочете справедливості, то давайте на чай тим, кому вважаєте за потрібне, бо їх обділили.
і ще. повторюю. 10% - це НЕ чай офіціанту
вас ніхто не примушує
а ЧТО? вы когда оплачиваете счет в магазине, оплачиваете всю сумму. там же нет+10 еще неведомых процентов?
120-120-120 (не худею)• 19 января 2024
Ответ дляМозговая пилочка
А я стареньким батькам пенсіонерам замовляю продукти он-лайн в Сільпо і відразу проплачую. І доставку також. І мене так уміляє, коли в додатку висвісується фраза типу: Вам сподобалося, як вам доставили замовлення? Якщо ви всім задоволені, переведіть свою подяку
, і далі вже і цифри висвічується: 50 грн, 100 грн, 150 грн. - це щоб розуміли, які суми від тебе очікують?
І це Сільпо!
, і далі вже і цифри висвічується: 50 грн, 100 грн, 150 грн. - це щоб розуміли, які суми від тебе очікують? І це Сільпо!
в смысле? вот это жлобство. я не в Украине. тоже заказываю доставку. она от определенной суммы бесплатная. то есть магазин на этой сумме заработал. как он рассчитывается с курьером меня не волнует. свою часть сделки я выполнила
120-120-120 (не худею)• 19 января 2024
Ответ дляКошкинДом
Ну якщо ви вже почали рахувати чужі гроші, то відмінусуйте заодно податки, оренду приміщення, закупівлю та обробку інструментарію, тощо_)
вы пытаетесь убедить взрослых людей, что рестораны работают в минус, и только чаевые держат их на плаву? ни в магазинах, ни в аптеках, нет ни аренды, ни налогов, ни оборудования?
120-120-120 (не худею)• 19 января 2024
Ответ дляБабулька
в магазине или аптеке работают меньше? в аптеке не возможно было выйти в туалет. очереди были километровые. бежали, когда уже из глаз текло
Н@Диете• 19 января 2024
Ответ дляБабулька
так, є набагато важчі роботи, де теж 8 годин на ногах і ніхто не залишає зверху на чай. Зараз подруга так само працює в салоні, важко, але не так щоб падати з ніг. Так там в неї немає перепочинків, якщо таки наважиться працювати на себе - зможе виділяти собі трохи часу на відпочинок.
Н@Диете• 19 января 2024
Ответ дляБабулька
я вище писала, ми буквально перед новим роком прораховували з подругою для Кропивницького - чистими буде 30 це при комфортній завантаженості щоб не падати з ніг, але й не байдикувати. Вона в темі бо зараз працює в салоні на тітоньку. Але дуже нерішуча, тому ніяк не піде у вільне плавання, хоча і клієнтуру вже має, яка хоча б частково за нею піде, і руки в неї прямі.
Chaterbox• 19 января 2024
Ответ дляКарма хамелеона
Как это не чаевые? А что тогда? 10% - за обслуживание. Чаевые - тоже за обслуживание. Дважды за обслуживание платить?
Так. Це гроші закладу, а не офіціанта
Chaterbox• 19 января 2024
Ответ дляКвартираЧья
Ото ж
Chaterbox• 19 января 2024
Ответ для120-120-120 (не худею)
Я не відвідую заклади, де є ці 10%.
Виключення - банкет.
Ответ дляКвартираЧья
Да идут) я же не виновата, что вы не понимаете разницу между ресторанами, где люди приходят отдыхать расслабляться и никуда не спешат и столовками, где люди приходят быстро запихаться едойв обеденный перерыв
Бабулька• 19 января 2024
Ответ для120-120-120 (не худею)
І? Мова про те, що хтось вважає таку зарплату ОГО-ГО всього за роботу ’без напрягу’. А робота на ногах, з постіно піднятими руками, з волоссям всюди - це не ’без напрягу’. Якщо що, я не перукар.
Бабулька• 19 января 2024
Ответ дляН@Диете
Ви уважно читали? Я взагалі не про чайові писала. То особиста справа клієнта.
Бабулька• 19 января 2024
Ответ дляН@Диете
8 годин на ногах - це не про комфорт. Навіть якщо є перерви по 10 хвилин між клієнтами.
120-120-120 (не худею)• 19 января 2024
Ответ дляБабулька
и? есть работы на много хуже и тяжелее. за минималку, при чем. тот же почтальон. тягать тяжести и в любую погоду. так что парикмахер - таки без напряга
Бабулька• 19 января 2024
Ответ для120-120-120 (не худею)
Спробуйте попрацювати перукарем, потім розкажете))
КвартираЧья• 19 января 2024
Ответ дляalisarich
Я понимаю что вы врете)) а сама я работала в «столовке», которая в Хаяте находится, 5 лет. И таких жлобов Слава Богу у нас не было..
Карма хамелеона• 19 января 2024
Ответ дляChaterbox
Так. Це гроші закладу, а не офіціанта
Официанту или заведению - мне не интересно. Два раза за обслуживание я платить не буду. Если есть 10% в чеке - значит никаких чаевых
Пусть официант разбирается с заведением, куда они забирают его 10% за обслуживание
Chaterbox• 19 января 2024
Ответ дляКарма хамелеона
питання автора подивіться
вона питала, чи входить чай офіціанта до 10% ’за обслуговування’.
відповідь - ні, це не чай офіціанта, це гроші закладу.
от і все
Карма хамелеона• 19 января 2024
Ответ дляChaterbox
питання автора подивіться
от і все
Я считаю, что да. Там написано за обслуживание, обслуживает официант, значит 10% ему. Это и есть его 10% на чай. Не нравится - пусть разбирается с руководством, почему они ему не платят его «за обслуживание». А то платишь за еду, платишь за обслуживание 10% от блюд и еще за обслуживание на чай. Полный бред
Карма хамелеона• 19 января 2024
Ответ дляChaterbox
питання автора подивіться
от і все
Да, входят. Это они и есть
Н@Диете• 19 января 2024
Ответ дляБабулька
а ви уважно читали, тема про чайові і про заробітки перукаря я теж писала в цьому контексті
КошкинДом• 19 января 2024
Ответ для120-120-120 (не худею)
Я десь писала про ресторан? Чи в моєму пості було бодай слово неправди?
Перукар не платить податки чи оренду мабуть у вашому розумінні?
Chaterbox• 19 января 2024
Ответ дляКарма хамелеона
Да, входят. Это они и есть
ні, це гроші закладу.
навіщо ви сперечаєтесь аби сперечатись?
вас особисто ніхто не примушує платити навіть ці жлобські 10%.
побачили в меню - встали і пішли в інший заклад
я так і роблю, наприклад.
навіщо ви сперечаєтесь аби сперечатись?
я так і роблю, наприклад.
КошкинДом• 19 января 2024
Ответ дляН@Диете
Цілком пристойна ЗП за 8годинний робочий день, хіба ні.
І без фантазій про 48 і таке інше)