Пліснявілий сир• 18 января 2024
Ресторан, к чеку +10% обслуговування, что туда входит? Чаевые официанту?
Чаевые официанта входят?
Результат:
вже голосів:
68 (80%)
Да, входят
9 (10.59%)
Другой вариант/ответы
8 (9.41%)
Нет, чаевые отдельно нужно
Н@Диете• 19 января 2024
Ответ дляБабулька
8 годин на ногах - це не про комфорт. Навіть якщо є перерви по 10 хвилин між клієнтами.
ну з такої точки зору комфорт - то тільки на лежаку під пальмами. Майже будь-яка робота це дискомфорт і втома, фізично чи морально. Мільйон професій де жінки впахують набагато тяжче перукаря і теж по 8 годин на ногах.
Карма хамелеона• 19 января 2024
Ответ дляChaterbox
ні, це гроші закладу.
навіщо ви сперечаєтесь аби сперечатись?
вас особисто ніхто не примушує платити навіть ці жлобські 10%.
побачили в меню - встали і пішли в інший заклад
я так і роблю, наприклад.
навіщо ви сперечаєтесь аби сперечатись?
я так і роблю, наприклад.
А их в меню не пишут. Они только в чеке всплывают
Я же не встану и не уйду. Приходится платить те жлобские 10%
Н@Диете• 19 января 2024
Ответ дляКошкинДом
Цілком пристойна ЗП за 8годинний робочий день, хіба ні.
І без фантазій про 48 і таке інше)
так я ж не сперечаюся, пристойна. І 30 це ми рахували якщо брати середню ціну в 300 грн., плюс Кропивницький це не місто-мільйонник, теж треба враховувати. Якщо стрижка 600-700 грн то й заробіток звісно вище буде, але тут вже буде складніше шукати клієнтуру, бо за такі гроші дівчата все ж надають перевагу салону а не кімнатці на сьомому поверсі офісної будови. Але для хорошого майстра й 40-50 цілком реально заробити.
Бабулька• 19 января 2024
Ответ дляН@Диете
Ну? Висновки? Важка робота - достойна оплата. Хіба ні? Так має бути, це не щось поза нормами. Має перукар 30000 - це чудово, молодець, а не ’ооо... за що така зарплата... без напряга...’
Хтось не отримує достойну зарплату за важку працю - це несправедливо, прикро, з цим треба боротись, а не звинувачувати когось, хто отримує. Я про це.
Н@Диете• 19 января 2024
Ответ дляБабулька
так дискусія починалася з того, що чайові отримують ті, в кого низька зарплата. І я навела приклад що у перукаря зарплата геть не мала, але ж стереотип, що йому обов´язково потрібно залишити чай, присутній. Я не проти, нехай отримує хоч 100 тисяч, але ж є безліч важких професій з набагато нижчою зарплатнею, де ’чай’ не передбачено, це не зовсім справедливо по відношенню до цих людей. Наприклад перукарю чи таксисту з 10 клієнтів на чай залишать 5-6, а касиру Укрпошти або сантехніку - жоден. Тому я не розумію ’чайових’, особливо примусових. Є послуга, є ціна, все.
Chaterbox• 19 января 2024
Ответ дляКарма хамелеона
Пишуть, дивіться уважніше останню сторінку. Якщо ж в меню цього немає, ви взагалі не повинні сплачувати це
Бабулька• 19 января 2024
Ответ дляН@Диете
Я не приймала участі в дискусії щодо чайових. Я відповіла на ваш пост про ’без напрягу’ і почалась інша дискусія. Перегляньте переписку і зрозумієте.