На_оба_рот• 18 января 2024
В семье трое. На день рождения зовем двоих
У дочери день рождения.
Дружить с близняшками, им по 8.
Есть у них младшая сестра, которой 4
Постоянно играет с ними. В гости к нам приходят втроем.
Но моя дочь её на день рождения звать не хочет.
Нормально ли позвать только старших сестер?
В прошлом году звали и младшую , но она не была. Наказали её
Дружить с близняшками, им по 8.
Есть у них младшая сестра, которой 4
хутряна володарка• 19 января 2024
Ответ дляCopy-Paste
Прекрасно дружат, и уже много лет кстати) Меня больше удивляют дети, которые эгоистично кого-то не хотят видеть
Замечательно. Тогда это не младший брат друга, а тоже друг. Дочь автора имеет подруг и их младшую сестру. Разница есть.
Альфред Шнитке• 19 января 2024
Ответ дляНа_оба_рот
У нас закрытая территория.
Играют в одном дворе дети.
Если бы они не общались (пусть даже вынужденного), то и речи быть не могло о приглашении младшей сестры друзей, но они же проводят время вместе. Я не ежемать, у меня один ребенок, но со стороны это выглядит не красиво.
На_оба_рот
• 19 января 2024
Ответ дляПишу з калідору
Ну як же не спілкуються? Читаємо автора: ’Есть у них младшая сестра, которой 4
Постоянно играет с ними. В гости к нам приходят втроем.’
То як це можливо, що в гості йдуть втрьох, граються, а на день народження лише двоє з трьох запрошені? Ви уявляєте почуття дитини, яку не запросили, а її сестри йдуть?
Гуляют на улице, темнеет. Я приглашаю к себе. Не могу же сказать вы заходите, а ты иди домой.
Только что играли вместе.
Малая с характером. Чуть что в психи.
Говорю, если не можешь играть , отведу тебя к маме, хочешь? Сразу успокаивается.
Только что играли вместе.
Малая с характером. Чуть что в психи.
Пишу з калідору• 19 января 2024
Ответ дляхутряна володарка
Які в автора дивні принципи 😯? Підтримати свою дитину в її небажанні бачити на власному святі неприємну меншу сестру подруг?
Давайте на чистоту: ви любите всіх чоловіків своїх подруг? Ніхто з них вас не вибішує? Але ж чомусь на свята ви запрошуєте і подруг, і їх чоловіків, правда? Інколи треба йти на компроміси. Випадок автора якраз той самий компроміс, якщо її дитина хоче товаришувати з цими дівчатами.
Всех анонимов аноним• 19 января 2024
Ответ дляНа_оба_рот
Только что играли вместе.
Малая с характером. Чуть что в психи.
Только что играли вместе.
Малая с характером. Чуть что в психи.
А ваша в этом возрасте ангелом была?
На_оба_рот
• 19 января 2024
Ответ дляМалая еще та
Наказали в 3 года, вот это люди дают
Мама шьет на заказ.
Порисовала одежду
Сонечко• 19 января 2024
Завжди запрошую обох дітей, якщо моя дитина з ними спілкується.
Своїй дитині пояснюю чому саме потрібно так робити.
Тим паче вашій 8, невже дитина не розуміє чому важливо запросити всіх?
Тепличная• 19 января 2024
Ответ дляНа_оба_рот
Только что играли вместе.
Малая с характером. Чуть что в психи.
Только что играли вместе.
Малая с характером. Чуть что в психи.
а что малая гуляет на улице без взрослых?
хутряна володарка• 19 января 2024
Ответ дляПишу з калідору
Ось так як вище вже писали, спілкуються і вимушені спілкуватися - це різні речі. Дочка автора вимушена спілкуватися з меншою сестрою своїх подруг. І якщо вулиця то спільна територія, то на своєму святі вона має повне право бачити лише тих, кого запросить. Цю дівчинку вона запрошувати не хоче.
Почуття дитини уявити можу. Я з власними дітьми спілкуюся на різні теми і пояснюю, що не все завжди так, як їм хочеться.
На_оба_рот
• 19 января 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
А ваша в этом возрасте ангелом была?
Нет , не была. Поэтому я её сопровождала во взаимодействиях со старшими детьми.
Нл чаще играла со сверстниками. Я тоже была всегда рядом. В 3-4года!
На_оба_рот
• 19 января 2024
Ответ дляТепличная
Это закрытая территория
На_оба_рот
• 19 января 2024
Ответ дляПишу з калідору
Чаще без мужей встречаемся.
Девичники у нас.
Всех анонимов аноним• 19 января 2024
Ответ дляхутряна володарка
Читайте уважніше. Для автора нормаль якщо мала дитина почекає декілька годин поспіль в кафе. Для мене це неприйнятно. Це дивне ставлення до дітей.
Тепличная• 19 января 2024
Ответ дляНа_оба_рот
Это закрытая территория
ну все равно , ребенку всего лишь 4 года
хутряна володарка• 19 января 2024
Ответ дляСонечко
А та мама своїй пояснити не може, що і так буває, що кличуть не всіх?
Сонечко• 19 января 2024
Ответ дляПишу з калідору
Саме так.
Я теж про це писала.
Невже дитина 8 років не в стані зрозуміти що так робити не можна.
Я теж про це писала.
На_оба_рот
• 19 января 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
Я забирала детей в прошлый раз в кафе.
А мама осталась с наказанной дома
Могу забрать и в этот раз.
А мама осталась с наказанной дома
Могу забрать и в этот раз.
На_оба_рот
• 19 января 2024
Ответ дляТепличная
Меня это тоже несколько удивляет.
Компания детей старших. Игры не всегда по возрасту.
Могут просто снести её.
Я не часто разрешают дочери играть с ними.
Могут просто снести её.
Сонечко• 19 января 2024
Ответ дляхутряна володарка
Ну це ж не просто якась дівчинка з вулиці, це сестра, яка буде знати, що її не запрошено.
Навіщо таке робити дитині?
Тим паче іменинниці там до одного місця буде на Др від того, що буде +1 дитина
Скоріше за все автор сама не хоче бачити цю дитину на святі
Навіщо таке робити дитині?
Тепличная• 19 января 2024
Ответ дляСонечко
Саме так.
Я теж про це писала.
почему нельзя? ребенок итак вынужден общаться с младшей во дворе и звать в гости прицепом, когда хочет позвать подружек, так еще и на ДР снова вынуждена звать? Зачем, ради чего терпеть , когда итак терпит, вынужден терпеть в обычные дин, так еще и ДР себе портить?!
На_оба_рот
• 19 января 2024
Ответ дляСонечко
Навіщо таке робити дитині?
Мне прийдется ребенку уделять повышенное внимание. Все-таки маленькая еще.
Будут квесты. Куда ей в квесты.
В туалет её конечно сопровождать и смотреть чтобы не влезла никуда.
Мама с ними не пойдет))
Не спрашивайте почему )
Будут квесты. Куда ей в квесты.
Мама с ними не пойдет))
Не спрашивайте почему )
Сонечко• 19 января 2024
Ответ дляхутряна володарка
Та мама може сказати що завгодно але навіщо взагалі створювати такі ситуації?
Уявіть стан дитини
Сонечко• 19 января 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
+
Пишу з калідору• 19 января 2024
Ответ дляхутряна володарка
Ви напевно пропустили ’в гости к нам приходят втроем. Постоянно играет с ними.’
Мова не про вулицю, а про будинок. Я не розумію, як можна в будній день дитину запросити до хати, а на свято зась. Що з вами, люди?
Шлях до зірок• 19 января 2024
Ответ дляСонечко
Уявіть стан дитини
Нічого жахливого. Вони старші а вона молодша і забавки там не на її вік, згодом вона подорослішає і в неї буде своє коло друзів
Сонечко• 19 января 2024
Ответ дляТепличная
Чим псувати др?
Не перебільшуйте
Автор не хоче бачити цю дитину на святі
Не перебільшуйте
Автор не хоче бачити цю дитину на святі
хутряна володарка• 19 января 2024
Ответ дляСонечко
Саме так.
Я теж про це писала.
Як не можна? Дитина має дружити з усіма, хто трапляється в її полі зору?
А якщо припустити, що там є ще дівчинка віку дочки автора, вони такой грають разом періодично, бо двір спільний, але на день народження її не кличуть. То по вашому виходить, що так теж неможна, обов´язково мають покликати, бо ж діти спілкуються?
Всех анонимов аноним• 19 января 2024
Ответ дляПацан к успеху шел
Ну ви не праві,реально.Ви наказуєте старших що не йдуть на дн бо не можете побути з меншою.Ви рожали меншу для старших дітей ?
Мені 48 в я не пам’ятаю щоб брала сестру з собою ,правда різниця 9 років.
Не перекручуйте.
Це проблеми автора. Мої доньки молодшу не сприймають як причеп. Я досить чітко все пояснила. Якщо заберуть дітей, то ок. Але все одно мені будуть надалі неприємні такі люди як автор, я скоріш за все обмежу спілкування своїх дочок з дочкою автора, умовно. Бо чітко відстежується ставлення до менщої, а грають вони разом, то навіщо моїм донькам такі подруги, які їх сестру вважаюсь неприємною так капризною. Проблема ж не у моїх, а доньки автора. І по друге, якщо треба кудись везти, то молодша їде з нами, бр залишити нема з ким, чекати взимку в кафе сидячи на одному місці маленька дитина не буде, тому просто ніхто нікуди не поїде. І взагалі не люблю таких нетолерантних людей. Я маю право на свою думку як і ви.