На_оба_рот• 18 января 2024

В семье трое. На день рождения зовем двоих

У дочери день рождения.
Дружить с близняшками, им по 8.
Есть у них младшая сестра, которой 4
Постоянно играет с ними. В гости к нам приходят втроем.
Но моя дочь её на день рождения звать не хочет.
Нормально ли позвать только старших сестер?

В прошлом году звали и младшую , но она не была. Наказали её
Пишу з калідору• 19 января 2024
Ответ дляЗупка_цем
Что за ересь.
Приглашать можно кого угодно. Например, только подруг.
Правильно,якщо ВСІХ запрошують без чоловіків. А якщо свято парами, і хто з чоловіків подруг вам ок - тих запрошуєте парами, а хто вам не дуже - то ’приходь Маня, без свого козла, бо він мені не подобається’.
Невже ви не розумієте різницю?

Всех анонимов аноним• 19 января 2024
Ответ дляУгадайс
Именинница не хочет
Це ви, автор, так її наоаштували
хутряна володарка• 19 января 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
Читайте уважніше. Для автора нормаль якщо мала дитина почекає декілька годин поспіль в кафе. Для мене це неприйнятно. Це дивне ставлення до дітей.
Ну де автор таке писала?
автор На_оба_рот • 19 января 2024
Ответ дляСонечко
Або ні, кращу подругу запросити на дитяче свято своєї дитини але без її дитини.
Ні, кращу подругу запросити на свій день народження у форматі без дітей.
Піти до бару наприклад.
автор На_оба_рот • 19 января 2024
Ответ дляБрехушечка
Відстоювати інтереси дитини то добре. А якщо та мама відреагує так, що ніхто не пійде? Як буде почувати себе ваша дитина. Чи не зіпсує це свято їй ? Треба поговорити з донькою і сказати, що можуть бути різні варіанти і люди поводяться по – різному. І разом вирішити чи бути готовими до таких варіантів, чи обирати компроміс.
У нас 15 запрошених.
Якщо не підуть - мають право.
Але я думаю, що підуть.
Добро с Кулаками• 19 января 2024
Ответ дляНа_оба_рот
Грають бо живуть поруч.
Мала противна і достає.
Але це в силу віку.
Як батьки можуть відпустити 4 річну дитину? Хто за нею глядіти буде, ви? Чи бідні дівчатка, за якими ще самим пригляд потрібний? Я в шоці
Проня_Прокоповна• 19 января 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
Не перекручуйте.
Це проблеми автора. Мої доньки молодшу не сприймають як причеп. Я досить чітко все пояснила. Якщо заберуть дітей, то ок. Але все одно мені будуть надалі неприємні такі люди як автор, я скоріш за все обмежу спілкування своїх дочок з дочкою автора, умовно. Бо чітко відстежується ставлення до менщої, а грають вони разом, то навіщо моїм донькам такі подруги, які їх сестру вважаюсь неприємною так капризною. Проблема ж не у моїх, а доньки автора. І по друге, якщо треба кудись везти, то молодша їде з нами, бр залишити нема з ким, чекати взимку в кафе сидячи на одному місці маленька дитина не буде, тому просто ніхто нікуди не поїде. І взагалі не люблю таких нетолерантних людей. Я маю право на свою думку як і ви.
Если маленька сидити не буде,то на какие праздники Вы её везде тулите с сёстрами?

Тепличная• 19 января 2024
Ответ дляСонечко
Чесно, я була б поганою мамою, якби мої діти не розуміли того, чому потрібно запросити всіх, а не двох.
Дочка автора дружит с близняшками, они вынуждены таскать с собой младшую, потому что мать спихнула на них меленького ребенка, не выполняет своих обязанностей матери, к сожалению, почему на ДР нужно снова ее звать? пусть мать наконец хоть время с младшей проведет и сама с ней погуляет хоть раз.
Шлях до зірок• 19 января 2024
Ответ дляСонечко
Нічого страшного, сестри допоможуть в разі чого
Егеж. Допоможуть домовитись з організаторами де можна з 7 років а краще просто всі розваги підлаштувати під 4хрічку, щоб точно вона і її мати були задоволені
Пишу з калідору• 19 января 2024
Ответ дляСонечко
Оце варіант автора.
Причина: бо дитину треба розважати/глядіти. А так можна сісти з подружкою і ’відсвяткувати’ без тієї противної малечі, яка весь час кудись лізе.
хутряна володарка• 19 января 2024
Ответ дляПишу з калідору
Мова не про дєвішнік, а про офіційне свято, куди всі приходять парами. Спробуйте запросити на хрестини дитини/інше важливе свято свою кращу подругу без чоловіка.
Якщо чоловік подруги дійсно неприємний, то так і кажуть - приходь без нього, ти ж розумієш. Або не звуть і ніхто не ображається, бо теж розуміють. Або організатор посиденьок згоден перетерпіти і тоді кличе усіх.
автор На_оба_рот • 19 января 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
Удалено администрацией...
Якщо у вас старші в няньках нонстопом, то дійсно ахінея)

Бідні діти і не уявляють якийсь особистий простір відокремлення ц від нянькання ваших дітей.
Сонечко• 19 января 2024
Ответ дляхутряна володарка
Іменинниця сказала мамі, що не хоче її кликати - їй буде до одного місця, що дівчинка усе одно прийде. Як ви хочете виглядати хорошою для оточуючих за рахунок почуттів власної дитини, бо почуття чужої вам важливіші.
Ні, річ не про почуття моєї дитини і чужої, річ в вихованні дитини яка розуміє такі речі.
Якби я стикнулась з такою ситуацією, що граючись в одній компанії запросили б тільки одну дитину, то я б обмежила спілкування з такими людьми, бо їх погляди не відповідають моїм поглядам на життя і відносини між людьми.
Брехушечка• 19 января 2024
Ответ дляНа_оба_рот
У нас 15 запрошених.
Якщо не підуть - мають право.
Але я думаю, що підуть.
Нуу, залежить не від кількості же …..я ж не знаю наскільки вони близькі подруги, може бути 50 дітей, але не буде тих кого хотів бачити
Всех анонимов аноним• 19 января 2024
Ответ дляПроня_Прокоповна
У вас є діти? Бачу що ні. Одна справа сидіти за стлом декілька годин, а інша якісь розваги на ДР, що можна було дочекатись сестер.
Не задавайте тупі питання. Вибачте
хутряна володарка• 19 января 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
А навіщо це тій мамі?
Так а автору навіщо своїй щось пояснювати?
Зупка_цем• 19 января 2024
Ответ дляхутряна володарка
Як не можна? Дитина має дружити з усіма, хто трапляється в її полі зору?
А якщо припустити, що там є ще дівчинка віку дочки автора, вони такой грають разом періодично, бо двір спільний, але на день народження її не кличуть. То по вашому виходить, що так теж неможна, обов´язково мають покликати, бо ж діти спілкуються?
Это какой-то феномен. Провинциальный, может. Или совковый. Где привыкли всем колхозом свадьбы/похороны проводить. Где зазорно прочертить линии приватности, бо шо люды скажуть. Где нормально навесить присмотр за своими детьми на удобную терпилу. А если терпила что-то заподозрит, сказать: вам что, жааалка? Ребенке тарелку супу?
Да никогда интеллигентный человек не приведет младшего ребенка паровозом на др и не кинет хозяйке еще и обузу в виде малыша. Это не от избытка доброты, а от недостатка воспитания такие заскоки.
Автор, скажите, что на праздник приглашены только ровесники.
Всех анонимов аноним• 19 января 2024
Ответ дляНа_оба_рот
У нас 15 запрошених.
Якщо не підуть - мають право.
Але я думаю, що підуть.
Якщо не підуть то і потім можут перестати спілкуватись з вашою донькою. Вона готова?
Сонечко• 19 января 2024
Ответ дляТепличная
потому что вынуждены приглашать, читайте выше, 4-летний ребенок играет на улице без взрослых, вот сестрам и приходится ее тягать с собой
Тобто ввечері всіх запросити дітей до себе то норм, а на др, ні.

Пишу з калідору• 19 января 2024
Ответ дляхутряна володарка
Компроміс для тієї мами. Так діти вимушені гуляти разом, а на свято мала не піде.
Хто вам сказав про ’вимушені’ - автор? Так вже з´ясувалося, що то вона не хочу малу бачити, а не її дитина.
автор На_оба_рот • 19 января 2024
Ответ дляПишу з калідору
Невже ви не розумієте різницю?
Чоловіки і різні за віком діти - це дещо різні поняття.

І так, якщо «козел» може відмочитм на святі, то попрошу його з собою не брати.
Бо нянькати його не маю бажання
Проня_Прокоповна• 19 января 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
Не задавайте тупі питання. Вибачте
Не вибачаю
Вы навязываете младшего своего ребенка и старшим своим детям и окружающим людям. Это не есть норма!
автор На_оба_рот • 19 января 2024
Ответ дляПроня_Прокоповна
Шоб у чужих людей голова пухла.
хутряна володарка• 19 января 2024
Ответ дляСонечко
Сестри прийшли на свято, а не як зазвичай допомагати із меншою.
А їх мама щось за дописами автора взагалі в полі зору не з´являється
хутряна володарка• 19 января 2024
Ответ дляПишу з калідору
А навіщо мамі в межах своєї сім´ї допускати поділ дітей? Я б подивилася як би ви реагували, якби вашого чоловіка ваші куми покликали, а вам сказали б ’буває і так, що кличуть не всіх друзів’.
Це не поділ.
Шлях до зірок• 19 января 2024
Ответ дляПишу з калідору
Оце варіант автора.
Нормальне бажання доречі. В автора буде і так повно моментів чим зайнятись
автор На_оба_рот • 19 января 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
Не задавайте тупі питання. Вибачте
Розваги не за віком.
Скадодром і квести

Дитині 4.
Моїй виповнюється 9

Тим по 8.
Є і старші дівчата на дні народження
хутряна володарка• 19 января 2024
Ответ дляПишу з калідору
Значить у мене такі відносини з кумами, то чому я маю дивуватися.
Тепличная• 19 января 2024
Ответ дляСонечко
да. Младшая для дочки автора, просто соседская девочка, которую пригласили вынужденно из вежливости, а вот близняшки-подружки.
Пишу з калідору• 19 января 2024
Ответ дляхутряна володарка
Ви багатьох подруг запросили без чоловіків, бо вам не подобається той чоловік? Я не знаю жодного такого випадку в своєму оточенні не лише друзів, а навіть просто знайомих чи колег.
Більше того, дуже часто чоловіки кращих подруг якраз і бувають з категорії ’не подобається’, але їх все одно завжди запрошують. Бо інакше не буде подруги.