На_оба_рот• 18 января 2024
В семье трое. На день рождения зовем двоих
У дочери день рождения.
Дружить с близняшками, им по 8.
Есть у них младшая сестра, которой 4
Постоянно играет с ними. В гости к нам приходят втроем.
Но моя дочь её на день рождения звать не хочет.
Нормально ли позвать только старших сестер?
В прошлом году звали и младшую , но она не была. Наказали её
Дружить с близняшками, им по 8.
Есть у них младшая сестра, которой 4
На_оба_рот
• 19 января 2024
Ответ дляСонечко
Чим псувати др?
Не перебільшуйте
Автор не хоче бачити цю дитину на святі
Не перебільшуйте
Автор не хоче бачити цю дитину на святі
Я не хочу нянчить чужу малу на святі. Як ви вважаєте , маю право?
Сонечко• 19 января 2024
Ответ дляНа_оба_рот
Мне прийдется ребенку уделять повышенное внимание. Все-таки маленькая еще.
Будут квесты. Куда ей в квесты.
В туалет её конечно сопровождать и смотреть чтобы не влезла никуда.
Мама с ними не пойдет))
Не спрашивайте почему )
Будут квесты. Куда ей в квесты.
Мама с ними не пойдет))
Не спрашивайте почему )
Не прийдеться, вона звикла проводити час зі старшими, на др теж буде по тій же течії пливти разом з ними. Сестри поможуть
Пишу з калідору• 19 января 2024
Ответ дляНа_оба_рот
Чаще без мужей встречаемся.
Девичники у нас.
Мова не про дєвішнік, а про офіційне свято, куди всі приходять парами. Спробуйте запросити на хрестини дитини/інше важливе свято свою кращу подругу без чоловіка.
Всех анонимов аноним• 19 января 2024
Ответ дляхутряна володарка
А та мама своїй пояснити не може, що і так буває, що кличуть не всіх?
А навіщо це тій мамі?
Тепличная• 19 января 2024
Ответ дляСонечко
Чим псувати др?
Не перебільшуйте
Автор не хоче бачити цю дитину на святі
Не перебільшуйте
Автор не хоче бачити цю дитину на святі
это вы трагедию расписываете, если младшую не позвать, а вот ДР она запросто испортит, как минимум тем, что ее не хотят там видеть, вот не хотят, имеют право. Пусть ходит на ДР к своим подружкам/сверстницам
Сонечко• 19 января 2024
Ответ дляПишу з калідору
Ви напевно пропустили ’в гости к нам приходят втроем. Постоянно играет с ними.’
Мова не про вулицю, а про будинок. Я не розумію, як можна в будній день дитину запросити до хати, а на свято зась. Що з вами, люди?
+++++++.
Повністю вас підтримую.
Одне діло якби це була зовсім діва дитина, а тут рідна сестра.
Повністю вас підтримую.
Сонечко• 19 января 2024
Ответ дляШлях до зірок
Нічого жахливого. Вони старші а вона молодша і забавки там не на її вік, згодом вона подорослішає і в неї буде своє коло друзів
Нічого страшного, сестри допоможуть в разі чого
На_оба_рот
• 19 января 2024
Ответ дляСонечко
Тоді якщо станеться щось то з кого запитати мені?загубиться, впаде, поріжеться?
З сестер?
Восьмирічних?
З сестер?
Восьмирічних?
хутряна володарка• 19 января 2024
Ответ дляСонечко
Ну це ж не просто якась дівчинка з вулиці, це сестра, яка буде знати, що її не запрошено.
Навіщо таке робити дитині?
Тим паче іменинниці там до одного місця буде на Др від того, що буде +1 дитина
Скоріше за все автор сама не хоче бачити цю дитину на святі
Навіщо таке робити дитині?
Іменинниця сказала мамі, що не хоче її кликати - їй буде до одного місця, що дівчинка усе одно прийде. Як ви хочете виглядати хорошою для оточуючих за рахунок почуттів власної дитини, бо почуття чужої вам важливіші.
Тепличная• 19 января 2024
Ответ дляПишу з калідору
потому что вынуждены приглашать, читайте выше, 4-летний ребенок играет на улице без взрослых, вот сестрам и приходится ее тягать с собой
Пишу з калідору• 19 января 2024
Ответ дляхутряна володарка
А навіщо мамі в межах своєї сім´ї допускати поділ дітей? Я б подивилася як би ви реагували, якби вашого чоловіка ваші куми покликали, а вам сказали б ’буває і так, що кличуть не всіх друзів’.
Зупка_цем• 19 января 2024
Ответ дляПишу з калідору
Давайте на чистоту: ви любите всіх чоловіків своїх подруг? Ніхто з них вас не вибішує? Але ж чомусь на свята ви запрошуєте і подруг, і їх чоловіків, правда? Інколи треба йти на компроміси. Випадок автора якраз той самий компроміс, якщо її дитина хоче товаришувати з цими дівчатами.
Что за ересь.
Приглашать можно кого угодно. Например, только подруг.
Сонечко• 19 января 2024
Ответ дляхутряна володарка
Як не можна? Дитина має дружити з усіма, хто трапляється в її полі зору?
А якщо припустити, що там є ще дівчинка віку дочки автора, вони такой грають разом періодично, бо двір спільний, але на день народження її не кличуть. То по вашому виходить, що так теж неможна, обов´язково мають покликати, бо ж діти спілкуються?
Ви різниці не бачите?
Дівчинка з двору і рідна сестра тих, кого запросили?
Пишу з калідору• 19 января 2024
Ответ дляСонечко
Саме так.
Я теж про це писала.
Невже дитина 8 років не в стані зрозуміти що так робити не можна.
Я теж про це писала.
Так там автор, схоже, не розуміє. То що про дитину казати.
Сонечко• 19 января 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
Не перекручуйте.
Це проблеми автора. Мої доньки молодшу не сприймають як причеп. Я досить чітко все пояснила. Якщо заберуть дітей, то ок. Але все одно мені будуть надалі неприємні такі люди як автор, я скоріш за все обмежу спілкування своїх дочок з дочкою автора, умовно. Бо чітко відстежується ставлення до менщої, а грають вони разом, то навіщо моїм донькам такі подруги, які їх сестру вважаюсь неприємною так капризною. Проблема ж не у моїх, а доньки автора. І по друге, якщо треба кудись везти, то молодша їде з нами, бр залишити нема з ким, чекати взимку в кафе сидячи на одному місці маленька дитина не буде, тому просто ніхто нікуди не поїде. І взагалі не люблю таких нетолерантних людей. Я маю право на свою думку як і ви.
Перше про що я подумала, то я б не пустила на др нікого і так обмежила б спілкування.
Тепличная• 19 января 2024
Ответ дляСонечко
сестри поможуть? капец, а может эти сестры мечтают хоть один праздник без нее провести и не выполнять функции нянек?!
хутряна володарка• 19 января 2024
Ответ дляСонечко
Та мама може сказати що завгодно але навіщо взагалі створювати такі ситуації?
Уявіть стан дитини
Дійсно, навіщо у дитини день народження, який вона хоче відсвяткувати з друзями? І чому ж мама меншої сестри не взмозі займатися власною дитиною і пояснювати їй різні життєві речі?
На_оба_рот
• 19 января 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
Читайте уважніше. Для автора нормаль якщо мала дитина почекає декілька годин поспіль в кафе. Для мене це неприйнятно. Це дивне ставлення до дітей.
Я не казала про декілька годин.
Ви можете зводити меншу на 15 хвилин в кафе. Щоб вона не переживала через той день народження.
Приділіть молодшій увагу, поки старші мають відпустку від обов’язків няні.
І подаруйте дитині на цей час свою всецілу увагу.
Впевнена вона дуже зрадіє.
Сонечко• 19 января 2024
Ответ дляПишу з калідору
Або ні, кращу подругу запросити на дитяче свято своєї дитини але без її дитини.
Всех анонимов аноним• 19 января 2024
Ответ дляТепличная
Что я только что прочитала 🤦♀️
Сонечко• 19 января 2024
Ответ дляТепличная
Чесно, я була б поганою мамою, якби мої діти не розуміли того, чому потрібно запросити всіх, а не двох.
хутряна володарка• 19 января 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
Не перекручуйте.
Це проблеми не автора, а тієї мами
Тепличная• 19 января 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
Что я только что прочитала 🤦♀️
вот представляете, люди имеют право , кого-то не хотеть видеть, приглашать и т.д. Не знали, нет? ну будете теперь знать.
Сонечко• 19 января 2024
Ответ дляНа_оба_рот
З сестер?
Восьмирічних?
З сестер?
Восьмирічних?
А що може статися на дитячому святі?
Всех анонимов аноним• 19 января 2024
Ответ дляПишу з калідору
Пишу з калідору• 19 января 2024
Ответ дляхутряна володарка
Та до чого тут іменинниця? Автор он вище вже відписалася, що не хоче глядіть 4-рвсеу на святі і оце і є причина. Вона ладна пожертвувати двома подружками власної дитини, аби тільки їй було комфортно.
Брехушечка• 19 января 2024
Відстоювати інтереси дитини то добре. А якщо та мама відреагує так, що ніхто не пійде? Як буде почувати себе ваша дитина. Чи не зіпсує це свято їй ? Треба поговорити з донькою і сказати, що можуть бути різні варіанти і люди поводяться по – різному. І разом вирішити чи бути готовими до таких варіантів, чи обирати компроміс.
Всех анонимов аноним• 19 января 2024
Ответ дляНа_оба_рот
Я не казала про декілька годин.
Впевнена вона дуже зрадіє.
Удалено администрацией...
хутряна володарка• 19 января 2024
Ответ дляПишу з калідору
Компроміс для тієї мами. Так діти вимушені гуляти разом, а на свято мала не піде.
На_оба_рот
• 19 января 2024
Ответ дляПишу з калідору
У нас 15 запрошених.
І тих дівчат ми запрошуємо.