На_оба_рот• 18 января 2024

В семье трое. На день рождения зовем двоих

У дочери день рождения.
Дружить с близняшками, им по 8.
Есть у них младшая сестра, которой 4
Постоянно играет с ними. В гости к нам приходят втроем.
Но моя дочь её на день рождения звать не хочет.
Нормально ли позвать только старших сестер?

В прошлом году звали и младшую , но она не была. Наказали её
Всех анонимов аноним• 19 января 2024
Ответ дляSvs19
Хихи. Смешное.
Инфузории очень легко размножаются
Удалено администрацией...

Всех анонимов аноним• 19 января 2024
Ответ дляSvs19
Инфузорииии
Меньше пейте) а то дети вас не узнают. Во дает)
Угадайс• 19 января 2024
Ответ дляПишу з калідору
Аналогія: подружки доньки автора проводять разом час і неодноразово запрошені до неї додому.
З ким я проводжу разом час/буває у мене вдома і при цьому тут тусить на Порадниці - вони до мене запрошені )))
Запрошувати людей, у яких я не знаю навіть імен і не вважаю за друзів - дивно.
Не менее странно, чем учитель пригласила класс на свое личное свято
Svs19• 19 января 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
Удалено администрацией...
Очень важная инфо от размножающейся но плохо соображающей
Svs19• 19 января 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
Вы там аккуратней . Не чихайие. Ато еще парочка будет)))
Пишу з калідору• 19 января 2024
Ответ дляУгадайс
А чего не играется с младшей?
Живе ОКРЕМО і по віку вже спілкуються, а не граються.
Свого часу діти разом проводили багато часу, старша дитина дуже чекала на народження молодшої і навіть в думках не було ’причепа’. Це дозволило сформувати зв´язок між дітьми, який сподіваюся залишиться коли і батьків вже не стане.
Угадайс• 19 января 2024
Ответ дляПишу з калідору
Гуляла всегда и на все ДР друзей старшей ходили вместе надеюсь?

Пишу з калідору• 19 января 2024
Ответ дляУгадайс
На дні народження спільних друзів сім´ї - звичайно, разом. На дні народження власних друзів - окремо.
Проня_Прокоповна• 19 января 2024
Ответ дляПишу з калідору
Младшую никто не приглашает. Хотят видеть старших,младшая в нагрузку . Так понятно?
МАМА НИКИТКИ-2• 19 января 2024
Ответ дляПишу з калідору
А шо так? Старша зобов’язана брати меньшу з собою.
JenyaFlower• 19 января 2024
Ответ дляБрехушечка
Відстоювати інтереси дитини то добре. А якщо та мама відреагує так, що ніхто не пійде? Як буде почувати себе ваша дитина. Чи не зіпсує це свято їй ? Треба поговорити з донькою і сказати, що можуть бути різні варіанти і люди поводяться по – різному. І разом вирішити чи бути готовими до таких варіантів, чи обирати компроміс.
Плюсую
Пусть ребенок выбирает. Это полезно для взросления, делать выбор. Вы же в любом случае не можете принять эту девочку, не поговорив со своей именинницей, так что в любом случае поговорить придется
Svs19• 19 января 2024
Ответ дляПроня_Прокоповна
Не а
Весняний Марафон• 19 января 2024
Зробіть розумно - купіть листівку і напишіть запрошення на ДР з вказанням імен дівчаток, яких запрошуєте. Вкажіть вік дітей, які будуть крім них, на святі. Можливо, ви ДР не вдома святкуватимете, а відведете дітей кудись. Хто буде няньчити малу дитину? Мамі поясніть, що дитинка мала ще і в неї будуть свої подружки. А ви зайняті проведенням свята вашої дитини і не маєте часу доглядати малу дитину. В 4 роки дитина ще не памʼятає, коли у вашої дитини день народження.
jannjann77• 19 января 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
А у вас скільки дітей?
Якби мені треба було завозити і чекати, що я роблю з молодшою дитиною, я би старших не пустила, бо не можу розірватись. Чоловік працює
Бедные ваши старшие....
jannjann77• 19 января 2024
Ответ дляхутряна володарка
Ви не зрозуміли допис. Перечитайте уважніше і з прив´язкою до коментаря, на який я його написала.
Прив´язку не видно.
Анонимба• 19 января 2024
Ответ дляТумба-юмба
Ви своїй дитині такого б бажали?

По факту: правильно, не запрошуйте.
Нехай батьки дітей швидше розірвуть з Вами відносини.
Якщо Ви так пишете про їхню 4-річну доньку.
До чого тут бажали? Треба усвідомлювати, що життя не крутиться навколо ваших дітей, якщо вашу дитину не кличуть- то на то є причини.
Анонимба• 19 января 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
Дивіться, я вважаю ваші принципи дивними, тут немає правди. Всі ми обираємо собі коло спілкування. Ваша дитина може терпіти таке ставлення і в 4 роки декількм годин поспіль сидіти в кафе в мультиках. Моя ні.
Якщо моїх дочок заберуть, то я не проти, але не зарахунок незручностей для мене і моїх дітей. Крім того, у моїх купа друзів. Одним ДР більше, одним менше. Не важливо. Ми родина. І родина в нас на першому місці, а не чужі люди.
Багато чого залежить від обставин, я з цього і почала.
Сплавляти меншу на старших - це так родинно. Це ваші проблеми, що ви не справляєтесь з дитиною і її спихаєте на старших.
Анонимба• 19 января 2024
Ответ дляСонечко
Або ні, кращу подругу запросити на дитяче свято своєї дитини але без її дитини.
А давайте не будемо батькіаські обов´язки перекладати на дітей, якщо ви не можете догледіти меншу і нав´язуєте її дітям своїм, то це лиш ваші проблеми. Ви ж на робочі корпоративи чоловіка не таскаєте, з чоловіком на роботу не ходите, але дітям своїм внушили, що вони забов´язані за вас виконувати батьківські обов´язки, підмінив поняттям сім´я, вагі діти до школи теж всі разом в один клас ходять?
jannjann77• 19 января 2024
Ответ дляТумба-юмба
Того року реала, що не пустили.
Цього року буде ревти, що не запросили.
Такий-собі досвід у малої.
Сильно она в три года переживала! Шо ж мама- курица не отвлекла её от вселенского горя?

jannjann77• 19 января 2024
Ответ дляПишу з калідору
Саме такий мазохізм планує влаштувати автор, запрошуючи двох сестер з трьох, при тому що всі троє товаришують з її дитиною.
Як можуть товаришувати 4- річна і 8- річна діти? Які в них спільні інтереси? Близнюки тягають її за собою вимушено.
Я вся ваша• 19 января 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
Это надо вам, а не маме сестер.
Если я бы узнала, что мои три дочери гуляют постоянно вместе, а младшую не пригласили, то больше бы мои дети с именинницей не гуляли, как минимум не ходили к ней домой. У меня дети друг за друга. Вам этого не понять, потому что у вас всего один ребенок.
Про які гулянія мова?
Різниця у віці 8 років і 4 роки - як небо і земля.
Це у 40 і 44, або у 32 і 36 особлива різниця не відчувається.
Шеллар• 19 января 2024
Гарна тема - дописи деяких мам повністю знімають питання чому дорослі діти не спілкуються між собою. Вони в дитинстві так нанянькались меншими, що з повноліттям при наблиджені до власних кордонів ’розстрілюють’ ще на підступах.
Чтооооооооооо?• 19 января 2024
Ответ дляНа_оба_рот
Они всегда гуляют только с ней. Она им прицепом.
Малышка своенравная и с характером.
Гуляют без взрослых.
Тогда нормально. Дочь жалеет подруг.
Чтооооооооооо?• 19 января 2024
Только готовьтесь, что девочек заставят насильно взять сестру.
Сама не знаю• 19 января 2024
Вообще не интересно сколько вас и кого вы позовёте.
Чебураха з перцем• 19 января 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
А у вас скільки дітей?
Ну да , надо сбагрить сразу всех 🤣
Подмигашка• 19 января 2024
Ответ дляКапуста Маша
Краще позвати всіх,і не буде подальші ніякий проблем.Вони ж разом часто грають
Кому краше? Іменинниці? Це ж її свято взагалі то.
Автор, дочка сама вирішує кого запрошувати. Не хоче ту дівчинку - то й не треба.
Подмигашка• 19 января 2024
Ответ дляCopy-Paste
Ну я б неловко себя чувствовала, если б не позвала младшую сестру. У меня сын дружит с 7 летним например и у него брат 4 года, всегда зовём всех.
День народження ж не у вас. Яка різниця як себе почуваєте ви? Іменинник хоче запрошувати всіх, чи його не питають?
Якщо ваші друзі/куми і т.д. живуть з батьками, бабусею, ви ж також на свій день народження весь кагал запрошуєте? Бо незручно ж
Люблю джаз• 19 января 2024
Ответ дляКапуста Маша
у кого не буде? именинница не хочет видеть эту гостью
Конотопська відьма• 19 января 2024
Откуда вообще возникает такой вопрос. Мне 40 лет, я хорошо знаю друзей брата, но не хожу с ним к его друзьям на Дни рождения 😂