Кредитная• 19 января 2024
Закрыть карту монобанка. Как?
В поддержке никак не закрывают карту! Постоянные отговорки и 1000 причин оставить карту, когда я пишу прямо «закройте и всё». Это вообще законно??
Кофр для ноги• 19 января 2024
Ответ дляКредитная
Ну может у вас есть. У меня нету. Вы думаете я придумала? Нет там функции такой. Я счет закрыть хочу.
Є
У всіх однаковий інтерфейс
І сонце світить всім однаково
Навіть слухати не хочу оце ниття
У всіх однаковий інтерфейс
І сонце світить всім однаково
Навіть слухати не хочу оце ниття
Бува і таке• 19 января 2024
Ответ дляТоска в носках
Я ходила за своїми питаннями, вони заяву приймають, але кажуть, що це не їх, за всіма питаннями звертайтеся в підтримку , підтримка не компетентна
Зверталася безліч разів, у мене кілька десятків фопів, всі в Моно банку. Підтримка найкраща серед усіх банків, з якими я працювала за 25 років
Тоска в носках• 19 января 2024
Ответ дляГола з конопель
це Ви так вирішили чи якось перевірили?
В Приваті без кредитки не обслуговують
Пенсіонерам кредитку в приват закривають. Сусідка закрила,але ще від відділення залежить, в дрібних не хотіли пішла в центральне по місту
Кофр для ноги• 19 января 2024
Ответ дляБува і таке
Підтримую
Я теж ФОП
В моно і в Приват маю рахунки
Дуже зручні банки
Я теж ФОП
В моно і в Приват маю рахунки
Дуже зручні банки
Кредитная
• 19 января 2024
Ответ дляБратья Капли
Точно такую же. Слово в слово
’ Моно не хочу из-за того, что светится как отрытый кредит в КИ. Хотя кредит никогда не брала ´
Не знаю о какой теме речь. У меня вопрос в том, как счет закрыть. Остальное - уточнение. Не хочу, потому что не пользуюсь я моно банком. Хотя хотела оставить дебетовую карту, но такой возможности у них нет. Только если кредитка открыта
Кофр для ноги• 19 января 2024
Ответ дляКредитная
Вам написали вже тридцять раз
Буквар в руки і вчіться читати
А не ниєте
Буквар в руки і вчіться читати
А не ниєте
Кредитная
• 19 января 2024
Ответ дляГола з конопель
це Ви так вирішили чи якось перевірили?
В Приваті без кредитки не обслуговують
Вам скинуть скрин? У меня в Привате открыта только карта для выплат. И все
Тоска в носках• 19 января 2024
Ответ дляБува і таке
Нуууу, є питання за якими не дали правильної відповіді перенаправляли і перенаправляли. Теж думала, що якісно працює моно (питання по закриттю рахунку померлого родича було, мукали)
Братья Капли• 19 января 2024
Ответ дляКредитная
Вы ещё про УБКИ писали.
Сходите в отделение моно банка ( островки в ТЦ ) и поговорите.
Кредитная
• 19 января 2024
Ответ дляБратья Капли
Вы ещё про УБКИ писали.
Я вам выше ответила - то не моя тема.
Гола з конопель• 19 января 2024
Ответ дляКредитная
під рахунок може не бути картки
Кредитная
• 19 января 2024
Ответ дляГола з конопель
під рахунок може не бути картки
Я не вникала в детали. Суть в том, - что в Привате можно закрыть карту, которой не пользуешься. В моно - нет, нельзя. И в поддержке отмораживаются, не хотят закрывать счет
Тоска в носках• 19 января 2024
Ответ дляКредитная
Треба писати заяву у відділенні. Спитайте в підтримці саме за заяву для закриття рахунку
Дайте подуться• 19 января 2024
Ответ дляНу ниче се
Пластик ,да .А, счёт как закрыть?
Бросить заяву и забить как обычно .
Love_Love_Love_• 19 января 2024
Ответ дляКредитная
Я счет закрыть хочу, а не карту заблокировать
Мене це питання теж хвилює і страшно дратує, я навіть кредитний ліміт не можу зменшити, зменшила з 50 тис до 40, далі не зменшують
Гола з конопель• 19 января 2024
Ответ дляКредитная
то Вам карту чи рахунок?
Тоска в носках• 19 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
В привиті зменшують, я ходила у відділення і при мені поставили нулі і крапка. Що з кредитних послуг мені лишине пропонували тоді. Кажу: я не користуюся кредитами, будете наполягати закрию рахунок повністтю.
Love_Love_Love_• 19 января 2024
Ответ дляТоска в носках
В моно ні. І змоги піти у відділення не має. В приваті я сама могла собі зменшити
маска Ілона• 19 января 2024
Ответ дляБува і таке
Карту можна заблокувати в додатку. Щоб закрити рахунок треба особисто звертатися в банк.
Особисто звернутися в банк у якого нема відділень - це сильно :)
Кредитная
• 19 января 2024
Ответ дляГола з конопель
то Вам карту чи рахунок?
Ну в моно я хочу закрыть именно счет. Не карту заблокировать. Но многие тут читать не умеют что ли 🤷🏼♀️ Как заблокировать карту я собственно знаю. А вот почему отказываются закрыть счет 😞
Бува і таке• 19 января 2024
Ответ длямаска Ілона
Сильно-це писати про те, про що не маєш ніякого поняття:)
Кредитная
• 19 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Мне в моно убрали, поставила ноли и все. Но что это меняет. В поддержке отмазки и все. А я счет закрыть хочу всего то. Понятно, что им выгодно если используют лимит и тп.но мне это просто не нужно
маска Ілона• 19 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
А я колись зменшила до 0, а потім через два дні: вітаємо! Вам підвищили кредитний ліміт :)))))
Бува і таке• 19 января 2024
Ответ дляКредитная
Та вам вже 100 раз написали, звертайтеся в відділення Універсал банку, вам за 5 хв закриють ваш рахунок. Жоден банк не закриває рахунки дистанційно.
Love_Love_Love_• 19 января 2024
Ответ длямаска Ілона
Ідіоти блін
Кредитная
• 19 января 2024
Ответ дляБува і таке
Ну та это бред. Открыть карту 5 минут дела онлайн, а закрыть Геморой один. Я не в Украине.
Банан-барабан• 19 января 2024
Ответ дляГола з конопель
це Ви так вирішили чи якось перевірили?
В Приваті без кредитки не обслуговують
Не правда, я закрыла кредитный счет полностью. Остальные дебетовые картывсе активные, валютная в том числе
Кредитная
• 19 января 2024
Ответ дляБанан-барабан
+
Бува і таке• 19 января 2024
Ответ дляКредитная
Тоді у вас нема варіантів. Обнуляйте карту, блокуйте її і на тому все. Ніхто ніколи в жодному банку України без вашої особистої присутності рахунок не закриє.
Кредитная
• 19 января 2024
Ответ дляБува і таке
Пару лет назад закрывала так счет в моно. Проблем не было. Только по видео надо было с сотрудником поговорить и всё