Не зви чайна• 19 января 2024

Хто купує на Аліекспрес і продає? Вигідно чи ні.

Впринципі саме запитання в заголовку. Років 10-ть назад таким трішки займалась, йшло не погано. Цікаво як зараз. Бачу дуже багато товарів та продавців з´явилось.
Результат:
вже голосів: 72
63 (87.5%) Свій варіант
4 (5.56%) Без успішно продаю інші товари
2 (2.78%) Успішно продаю товари з Алі
2 (2.78%) Успішно продаю інші товари
1 (1.39%) НЕуспішно продаю товари з Алі
Николай-b526• 19 января 2024
все хитрожопые остались)

БезВзяток• 19 января 2024
на олх дешево, лучше в инстамагазины с таргета затягивать
Скромняшка• 19 января 2024
Як активний користувач Алі, звичайний покупець, скажу, що замовила б щось у перекупа тільки якщо ціна зовсім трохи вища ніж на Алі.

10-20% націнка і не більше. Щоб не чекати місяць
Ух яка ж Я• 19 января 2024
Вообще да. На олх дёшево продают. Я продаю когда себе заказываю чехол например нормального качества то беру 3шт. 2 продаю. Массово нет.
Николай-b526• 19 января 2024
покупал ребенку уши Маршал..на ОЛх у кого сколько дури хватает в среднем 2800-3000, на али 1500... три недели разницы)))
olena_shch• 19 января 2024
Купувала роутер за 3700 на алі, на олх 5 тис і вище.
volchicaa• 19 января 2024
Взять в пример чехлы на айфон. На али они копейки стоят , а в инста 300-500

Николай-b526• 19 января 2024
Ответ дляvolchicaa
в том -то и дело, что на али они именно стОят, а у нас у кого как хотелка развита или ’а вот знакомый продавал’...)
автор Не зви чайна • 19 января 2024
Бачила різні товари на ОЛХ з Алі. На алі вони по 2000 грн на ОЛХ по 2500. Націнка 500 грн на товари починаючи від 1500 грн.
Ух яка ж Я• 19 января 2024
Ответ дляvolchicaa
500 они на островках в рознице. На олх 200-230 покупала. Позже на Али такой же за 120 купила. Это очень хорошие. В упаковке персональной. Я к тому что на олх они не на много дороже если нужно срочно. За 500 тоже есть но когда есть такие же за 200 то зачем за 500 брать.
Мадам Подлинник• 19 января 2024
я хотела стекло защитное наклеить на телефон, от 500 грн до 1800 на островке🤦🏻‍♀️заказала на алике -5 шт. 3$
Играю у края• 19 января 2024
Мені потрібен був масажер. На Алі від 900 до 1500 грн ціна, купила в нашому інтернетмагазині за 470 грн точно такий. Чехли на мобілки на Алі дешевше ніж в нас купувала. Хотіла на Алі сумку купити, дивишся їх фото - все супер, дивишся фото покупців - жах.
мульти1• 19 января 2024
х...ня
Королева краси• 19 января 2024
Я якось слухала ролік дівчини що працює з Китаєм, вона казала що Алі то давно не китайська платформа, в тому сенсі що продають там не лише китайці і не лише китайські товари за копійки.
Називала Таобао і щось ще як суто китайські і більш придатні для таких цілей.
Десь так, але...• 19 января 2024
Ответ дляМадам Подлинник
то еще и дорого, я вообще по 30-34 грн на али беру для своего телефона))....на островках этих уже крыша от жадности едет