Кайдашева дочка• Изменено 19 января 2024
Розвідка США вважає що війна в Україні буде ще два роки, або навіть п´ять.
А що буде з нашою країною після стількох років війни?З нашими людьми?Ще 5 років ховатися від дронів,ракет та прокидатися під звуки тривоги?А дітям як всі ці роки вчитися?Я дуже нехочу нікуди виїжджати с країни ,,але так довго я не зможу ,не зможу жити в таких умовах.А чоловік впевнений що через’2-3 неділі’все скінчиться і ми як зажевем.І моя мама старенька така ж.Америка ж щось знає раз таке пише?Чи вони помиляються?
Полковой раввин Изя• 19 января 2024
Ответ дляlilu1990
Мені страхи автора просто смішні.
Купа відказників, купа тих хто ховається, купа поранених. Не набере Залужний 500000. Війна не буде йти десятиліттями.
Боюсь, что вы очень сильно ошибаетесь.
Anastasiya-f052• 19 января 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
Ну как сказать... Вот пытаюсь разобраться с некоторыми лайфхаками для облегчения жизни. Понимаю, что мы просто многого не знаем.
Фигня эти ’лайфхаки’. В лучшем случае просто не работают, если не делают все еще трудней.
Ответ дляlilu1990
Мені страхи автора просто смішні.
А США думаєте цього не розуміють і все одно пишуть що не скоро все закінчиться?Ось ви розумієте ,а вони ні?Вони такі дурні чи може щось все таки знають більше чим ми з вами?
Полковой раввин Изя• 19 января 2024
Ответ дляAnastasiya-f052
Ничего не фигня. Просто нужно изучать среду, в которой вы живете или собираетесь жить.
Anastasiya-f052• 19 января 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
Есть хоть один пример рабочего?
То-то же.
Ответ дляКайдашева дочка
Вони ж не пишуть у якому вигляді буде та війна. Автор, а ви не думали, що то партизанщина при повній окупації може бути?
Ответ дляlilu1990
А воювати хто буде? Якщо недобір і треба поповнювати резерв?
По ходу всі будуть:(
Ответ дляlilu1990
О,ну ще краще:(
Ответ дляКайдашева дочка
Они рекомендуют на 24 год перейти просто в оборону, теоретически, типа потерь меньше будет,, до 25 года типа наберем 500 тыс, кое-какого оружия и пойдем в наступление. Видимо, посчитали, что мужчин на пару лет должно хватить.
Ну, и эти обстрелы, тревоги, разрушения получается надолго с нами
Полковой раввин Изя• 19 января 2024
Ответ дляAnastasiya-f052
Есть хоть один пример рабочего?
То-то же.
Полно. Например, как научиться новой профессии и чтобы тебе почти сразу зарплату платили. Для некоторых - очень даже интересный лайфхак.
Anastasiya-f052• 19 января 2024
Ответ дляlilu1990
Ответ дляhelga2014
Оборона це добре може,а ракети ж не припинять по нам кидати.Чогось вони на це нічого не кажуть
Allka- skakalka• 19 января 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
Удалено администрацией...
Вы никогда не встречали людей общающихся на суржике ?
И не такое б услышали.
Харьковская обл ,очень много такого суржика
И не такое б услышали.
Ответ дляhelga2014
Щоб набрати резерв плюс бригади укомплектувати уже зараз це треба щоб наплив був такий самий як у перші дні війни. До воєнкоматів. По каплі виловлювати не підійде. Як сказав Залужний - по 20000 в місяць мають надходити люди, постійно!
Anastasiya-f052• 19 января 2024
Ответ дляhelga2014
Anastasiya-f052• 19 января 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
Конкретней, как именно то? Сам ’лайфхак’?
Ответ дляlilu1990
По 20 тисяч?В місяць?Це нереально.
Anastasiya-f052• 19 января 2024
Ответ дляlilu1990
І надовго так вистачить населення?
Ответ дляlilu1990
Я рассуждаю на основании последних новостей.
И судя по тому, как сейчас отлавливают, то может и наберут. А еще же и законы разные придумали
Ответ дляhelga2014
А коли відновлювати нікого буде?
Полковой раввин Изя• 19 января 2024
Ответ дляSara Ice
За 2 роки громадянство?
При въезде в страну. Израиль.
Полковой раввин Изя• 19 января 2024
Ответ дляAllka- skakalka
И не такое б услышали.
Удалено администрацией...