Техпаспорт на медузу• 19 января 2024

Мережевий бізнес — хто працював, розкажіть свою історію

Можливо, є тут ті, хто займався мережевим бізнесом. Будь-які компанії та будь-які товари. Розкажіть, будь ласка, як вам там було, чи вдалося заробити, чи важко було набирати команду, чи не було проблем з виплатами тощо.

Якщо ви не зіштовхувались з мережевим бізнесом та просто хочете написати, що то все розводняк і піраміда, лохотрон і так далі — дякую, я в курсі ))))

Цікавлять історії тих, хто займався цим.
Результат:
вже голосів: 33
20 (60.61%) Не займалась
12 (36.36%) Займалась, не сподобалось
1 (3.03%) Займалась, сподобалось
Заикальница• 19 января 2024
Оріфлейм, дєтка
автор Техпаспорт на медузу • 19 января 2024
Ответ дляЗаикальница
Оріфлейм, дєтка
Що?
Крем для арбуза• 19 января 2024
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Що?
Ви ніколи не чули про Оріфлейм? Вам, мабуть, мало років ))
Ответ дляКрем для арбуза
Чула, звісно, тільки не зрозуміла, до чого це написали.
Крем для арбуза• 19 января 2024
Ответ дляТехпаспорт на медузу
До вашого питання. Це мережевий бізнес.
Ответ дляКрем для арбуза
До вашого питання. Це мережевий бізнес.
Хіба ж я просила назвати компанії мережевого бізнесу?
буреЛОМКА• 19 января 2024
Знайомий декілька років заробляв так, виріс до авто лізингового.
Коли пішов з компанії, машину мусив повернути.
Я у тій самій компанії не пішла далі двох закупок (спробувала спочатку на собі засоби і жоден не сподобався).
А я не буду продавати те, що зовсім фу для мене.
Мовчу, але хочу• 19 января 2024
Тільки одиниці заробляють нормально. Інші просто лохи, які допомагають заробити тим одиницям )))
Копуша• 19 января 2024
Досвід моїх знайомих страховки , косметика і т.д.
В принципі має місце бути як хоббі і якась 1000-1500 грн доходу
Ну ті що типу вищі - таке. Будинок ніхто не купив і навіть коханку не завів
Мовчу, але хочу• 19 января 2024
Ответ длябуреЛОМКА
Аналогічно - не можу продавати товар, знаючи що воно погане
Ответ длябуреЛОМКА
А як це до авто лізингового? Це йому компанія дала авто, а він щей лізинг платив за нього?
Копуша• 19 января 2024
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Ви ж там щось писали про будь які товари, будь які компанії
Вам написали про Оріфлейм
То гарно подякуйте і цьомніть ручку. Будьте чемною пані
Осьминожко• 19 января 2024
Моя мама РАБотала в Тяньши. Лучше бы не работала. Ничего так и не заработала, только время потратила.
Ответ дляКопуша
Вам написали про Оріфлейм
Перечитайте ще раз, будь ласка, стартовий пост і що саме я питала у порадниць.
Ответ дляОсьминожко
Ще й мабуть своїх грошей вклала?
Осьминожко• 19 января 2024
Чтобы работать в этом бизнесе, нужно быть прирожденным манипулятором, уметь вешать лапшу на уши и втираться в доверие. Не все могут работать в сетевом бизнесе, мало кто может это делать.
Кіма кепка• 19 января 2024
Ответ дляМовчу, але хочу
Ну, какая нибудь кораловая вода - просто лохотрон, Цептер или Амвей - норм товар за явный оверпрайс, а Орифлейм или Эйвон - обычный массмарке по адекватной цене.
Заикальница• 19 января 2024
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Я думала у кожного є хтось з знайомих хто у свій час був консультантом Оріфлейм, ейвон, мері Кей, фармасі і т.д. і тут не треба нічого пояснювати. Якщо цікаво, розповім свій
Області пітьми• 19 января 2024
Ответ дляОсьминожко
Ой, я в 19 ходила на их курсы))). Как раз тогда не работала, время было, решила из стеба походить послушать. Как они все красиво рассказывали, фотографии выставляли что отдыхали летом в Греции всей командой, но потом как пошел сбор денег, я ручкой сделала и ушла. Но где-то ещё тетрадка лежит с записями их лекторов
Області пітьми• 19 января 2024
Ответ дляЗаикальница
У маминой подруги внучка так в школе продавала девченкам и учителям эти орифлеймыэйвоны, хватало на карманные расходы школьнице, но жить за эти деньги, конечно не выйдет
Осьминожко• 19 января 2024
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Ще й мабуть своїх грошей вклала?
Свои деньги вложила в товар, и в оборудование. Там за маленький прибор с дешевого, вонючего пластика, с отвратительными проводами, напоминающие провода от самых дешманских наушников, она отдала 6-7 тыс. на то время это были большие деньги. Я смотрю на этот типо супер профессиональный прибор и понимаю какая его реальная стоимость копеечная.

В то время у меня был старт товарного бизнеса и мне очень нужны были деньги на товар, на нормальный товар который я заказывала у нормальных поставщиков и продавала. И мне пришлось делиться деньгами, потому что моей маме нужно было выкупать какие-то там звезды в тяньши, чтобы повысить свой статус.
Она приносила лекции на дисках и мы вместе обвешивались лапшой. Там идет жесткая промывка мозгов.

Из Тяньши она ушла без денег, а я товаркой занимаюсь до сих пор.
Зачем вам эти помойки? Заказывайте товар у поставщиков и продавайте в интернете, на рынке, Вы намного быстрее разбогатеете. А если и прогорите, то винить Вам нужно будет только себя.
Ответ дляОсьминожко

Я не планую цим займатись, мені треба для дослідження моделі бізнесу.
Осьминожко• 19 января 2024
Например, косметику можно заказывать прямо в Корее. Сейчас есть куча сервисов с доставкой из разных стран. Китай, Корея, Япония, Страны Европпы, США. Все в ваших руках. Это намного лучше, чем влезать в это сетевое болото.
буреЛОМКА• 19 января 2024
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Так.
Авто з логотипом компанії.
Доступне для лізингу з якогось рівня.
TaFo• 19 января 2024
Ответ дляТехпаспорт на медузу
тогда ваш пост систавлен некорректно.
Напишите парамеиры, которые вы исследуете. И у вас появятся хоть мало мальски релевантные ответы. А сейчас как спросили, так вам и отвечают
Ответ длябуреЛОМКА
Так.
Авто з логотипом компанії.
Доступне для лізингу з якогось рівня.
Жах, звичайно (((
Ответ дляTaFo
тогда ваш пост систавлен некорректно.
Я їх написала.
viter33• 19 января 2024
Ответ дляОсьминожко
Треба мати хоч мінімальний до того хист і хотіти тим займатися
Обслуговував страхових брокерів (страхування життя)
Деякі вміли переконати клієнта - оратори від бога
Але так - регулярне навчання, тренінги
буреЛОМКА• 19 января 2024
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Жах, звичайно (((
Його влаштовувало.
Пішов у іншу мережеву, українську.
Бо стара підтримує рашистів.
Але він і сніг взимку ескімосу продасть.
Дідова баба• 19 января 2024
В нашому невеликому селищі є дві успішні дівчини в мережевому бізнесі. Раніше працювали в Фаберлік, одна була якимось там директором, інша нижче на крок. Їздили і в Туреччину і по Україні багато. З початком війни перейшли до Фармасі і клієнтів за собою повели. Успішні. Директор авто купила, багато призів отримувала.