Моль Моллівна• 20 января 2024
У всіх «болячки»в 40 років?
Про чоловіків, мовчу
То інша тема, хто як зараз виживає, хоча у кого не спитай - «саме мій хворіє».
Жінки
На ту роботу не піду, стояти не зможу , багато сидіти не можу, нагнутись не зможу, підняти щось важче 5 кг, -ні ви що не можу.
Тут, відкрити любу тему, кожна пише, я не можу працювати по стану здоровʼя там і там.
Чому так?
Як у нас доступна швидка медицина?
В нас так мало здорових людей 40-45 років ?
Чи вони вже виїхали ?
Молодь ще більші/менш
Всі сипляться після 40?
Чому ? З такою гарною медициною ?
Жінки
Чому так?
Як у нас доступна швидка медицина?
Чи вони вже виїхали ?
Молодь ще більші/менш
Всі сипляться після 40?
Чому ? З такою гарною медициною ?
КараПузовна• 20 января 2024
Тут наоборот все пишут,какие все молодые и здоровые.
А ч уже задолбалась после 40
Перемелица• 20 января 2024
Потому что лентяйки и работать не хотят, вот и придумывают себе болезни.
Или пропили свое здоровье к 40 годам
Істеріомама• 20 января 2024
Меня тоже удивляет такая тенденция. Я, например, с возрастом все более за собой ухаживаю во всех планах и чувствую себя и выгляжу значительно лучше.
Леплю из пластилина• 20 января 2024
Після 30 вже потихеньку вилазять болячки....А після війни і евакуації зараз почалось все сипатись...Мій чоловік теж хворий,але він служить...і звідси теж купа моїх болячок,думаю побільше ніж у тих,хто це все з чоловіками пережив.
Тётя Хрюша• 20 января 2024
Привыкли, что если постонать, поныть и пожаловаться, то глядишь, и кто-то другой на ебя возьмет работу: муж, дети, родственники подкинут деньжат. Но с другой стороны есть упаханные женщины которые в две смены пашут на тяжелой работе и дома и давно уже махнули рукой на себя исвое здоровье - а в выходные в село на огород. И все удовольствие это пожаловаться.
Так что и так и так
Кредитная• 20 января 2024
Ответ дляІстеріомама
Ухаживать за собой и иметь хронические болезни -это разное
Ну у меня гипотериоз (вырезана опухоль )
Какое это имеет отношение к ухаживанию за собой?
Еще есть ревматизм ,это следствие ангин в детстве и юности
А в войну пошатнулась нервная система.
И да ,я за собой ухаживаю
А в войну пошатнулась нервная система.
И да ,я за собой ухаживаю
Дую на вітер• 20 января 2024
Ответ дляПеремелица
Или пропили свое здоровье к 40 годам
Да конечно. Я не пью не курю , диффузный токсический зоб в 16 лет ,это наследственность , потом лечение много лет ,удаление щитовидной железы , кто бы что ни писал заместительная терапия все же не то , иногда еле ползаю ,мне 39 лет
Смешнюча• 20 января 2024
Так, сил стало менше + наслідки травм(( + задишка (при хотьбі на гору чи з пакетами) після ковіду так і не пройшла, ну і спина((
Істеріомама• 20 января 2024
Ответ дляКредитная
А в войну пошатнулась нервная система.
И да ,я за собой ухаживаю
А в войну пошатнулась нервная система.
И да ,я за собой ухаживаю
И это у всех людей поголовно?)
Кредитная• 20 января 2024
Ответ дляІстеріомама
И это у всех людей поголовно?)
От куда мне знать за всех ?
Вы пишите про себя ,а я про себя
Незламна Україна• 20 января 2024
У всіх по різному,в залежності від генетики,вроджених
захворювань,способу життя.Я працюю розумово і фізично,алкоголь рідко,2-є дітей виросли вже,сама з ними була.Зараз 45,є вікові проблеми,але і провожу і профілактику і лікування в необхідних спеціалістів-зараз мамолог,офтальмолог,кардіолог.
Істеріомама• 20 января 2024
Ответ дляКредитная
От куда мне знать за всех ?
Вы пишите про себя ,а я про себя
Вы название поста читали?
дожену і ощасливлю• 20 января 2024
Мені 40 вважаю себе здоровою, але я ніколи не могла довго стояти чи сидіти. В будь-якому віці, починає боліти поперек. Протрузії. Травматичні пологи, не можна дійсно піднімати нічого важкого. До 5кг . І взагалі не розумію навіщо працювати на важкій роботі, щоб потім лікуватися?!
У багатьох відбувається погіршення зору, вікові зміни йдуть.
Кредитная• 20 января 2024
Ответ дляІстеріомама
Вы название поста читали?
А вы ?
Еще раз ,вы пишите что ухаживаете за собой,ок
А я пишу про себя
И да ,тенденция идет к тому ,что со здоровьем у украинцев будет больше проблем.
А я пишу про себя
Моль Моллівна
• 20 января 2024
Ответ дляparele
Не живу болячками. С причинами тех, что есть, борюсь, остальные стараюсь предотвратить.
Поэтому обычно говорю, что я абсолютно здорова.
Супер настрой
Копирайторша• 20 января 2024
Покоління 60-х, 70-х, 80-х років слабкіше за попередні. Бо раніше всі слабкі діти вмирали при народженні або у ранньому дитинстві. А в ці роки виходжували майже всіх. Мене наприклад мамі годувати через 10 днів тільки принесли, прицьому мама вважає що це просто так, просто слабенька була, не могла сама їсти. І все дитинство з болячок не вилазила, антибіотик за антибіотиком. А після 40 років, скоріше ближче до 50 дійсно у всіх починають болячки вилазити, а враховуючи два роки війни і постійного стресу, то взагалі, навіть у молоді вони вилазать.
Моль Моллівна
• 20 января 2024
Ответ дляТайТаке
Я не поняла. А что , это норм работа день или стоять или сидеть? Еще и тяжести таскать??
До чого тут цілий день ?
Так, є різні роботи, на який треба і стояти на одній
Сидіти на інший,
Підняти щось важке іноді на третій
Якщо ці роботи не нормальні і всі не зможуть на них працювати, то хто буде ?
Поляки чи німці не приїдуть
Які відбудови заводи ви собі уявляєте ?
Як здорові поїхали, а хворі хочуть не напрягатись?
Сидіти на інший,
Підняти щось важке іноді на третій
Поляки чи німці не приїдуть
Які відбудови заводи ви собі уявляєте ?
Ответ дляМоль Моллівна
До чого тут цілий день ?
Сидіти на інший,
Підняти щось важке іноді на третій
Поляки чи німці не приїдуть
Які відбудови заводи ви собі уявляєте ?
Сидіти на інший,
Підняти щось важке іноді на третій
Поляки чи німці не приїдуть
Які відбудови заводи ви собі уявляєте ?
Шо при чем ? Вы сами написали.
Не хотят там работать .
А чего вы нервничаете. Вам же больше выбор.
Не хотят там работать .
Моль Моллівна
• 20 января 2024
Ответ дляТайТаке
Шо при чем ? Вы сами написали.
Не хотят там работать .
В мене вибір є
То так
Белочкой зови• 20 января 2024
38, зі здоров’ям ще все Ок, але на важкій роботі працювати не буду - занадто себе люблю і дякую насиділась в офісі зі стресом, вчасно пішла у декрет, бо вже починалися проблеми зі здоров‘ям.