Хвець-тець• Изменено 20 января 2024
Навчіть, як фарбувати волосся проффарбою
Волосся не фарбувала. З´явилося трохи сивини. Хочу почати фарбувати, в салоні дорогувато.
Треба придбати фарбу та окисник? Більше нічого? Скільки відсотків окисник?
Сорока-ворона• 20 января 2024
Сходіть 1 раз в салон. Далі можна в них купувати і фарбуватись вдома
Рятівник Малібу• 20 января 2024
Если планируете делать это регулярно, то окислитель берите сразу большую банку, а не пиндюрки по 50 гр
Хвець-тець
• 20 января 2024
Ответ дляСорока-ворона
Тобто вони розкажуть, що з чим змішувати? Просто придбати у них фарбу і окисник?
Я запитала у майстра, у якої стригуся. Вона сказала, що це ’хліб мастрів’, короче, з´їхала з теми.
Тундиринда• 20 января 2024
Ответ дляРятівник Малібу
Для проби спочатку і 100мл хватить
Ласую колобками• 20 января 2024
Ответ дляРятівник Малібу
в смысле?
Я беру сьес 4,8, в коробке все есть или я не правильно, что-то делаю?
Сорока-ворона• 20 января 2024
Ответ дляХвець-тець
Спочатку в них пофпрбуйтесь
Рятівник Малібу• 20 января 2024
Ответ дляТундиринда
Для проби спочатку і 100мл хватить
Для пробы чего? Окислители не имеют особой разницы) 3 6 9 12
Хвець-тець
• 20 января 2024
Ответ дляЛасую колобками
в смысле?
Мабуть, у вас не професійна фарба?
Тундиринда• 20 января 2024
Ответ дляХвець-тець
На сайті мейк апі вибираєте професійну краску і окисник по відгукам . Потім колір який хочете . Посуду для змішування краски і пензлики в Аврорі чи том же мейк апі . Інструкція до краски є на сайті чи на самій красці.
Рятівник Малібу• 20 января 2024
Ответ дляХвець-тець
На каждой упаковке написаны пропорции краски к окислителю
Хвець-тець
• 20 января 2024
Ответ дляРятівник Малібу
Вище писали, що якщо є сивина, то треба 6 відсотковий.
Три відсотки не візьме сивину?
Хвець-тець
• 20 января 2024
Ответ дляРятівник Малібу
Дякую. Мабуть, на вагах треба важити?
Рятівник Малібу• 20 января 2024
Ответ дляЛасую колобками
в смысле?
Проф краски идут без окислителя в комплекте
Тундиринда• 20 января 2024
Ответ дляРятівник Малібу
Для проби краски , може бути алергія наприклад , а до кожної краски свій окислювач
Рятівник Малібу• 20 января 2024
Ответ дляХвець-тець
Дякую. Мабуть, на вагах треба важити?
Для начала можно
Рятівник Малібу• 20 января 2024
Ответ дляТундиринда
К каждой краске свой окислитель - это вам в профильном магазине подсказали?))
Петриківна• 20 января 2024
Ответ дляТундиринда
Что значит свой окислитель к каждой краске?
Тундиринда• 20 января 2024
Ответ дляРятівник Малібу
А шо не?))) я крашусь проф красками , у кожної марки і до кожної лінійки краски свій окислювач
СережкинаЯ• 20 января 2024
Ответ дляТундиринда
Так, але хім.склад у всіх окислювачів однаковий
Ms. Любмая жена• 20 января 2024
Ответ дляРятівник Малібу
Цього знати замало.
Рятівник Малібу• 20 января 2024
Ответ дляТундиринда
Не. Можете взять бутыль Профистайл и не заморачиваться)
Рятівник Малібу• 20 января 2024
Ответ дляMs. Любмая жена
Цього знати замало.
Вы же а один цвет собрались красить, а не смешивать
СережкинаЯ• 20 января 2024
Автор, я беру 6% окислювач, але в мене багато сивини. Фарбу - inebrya, задоволена. Розводжу за інструкцією на коробці 1:1,5 по об´єму.
Тундиринда• 20 января 2024
Ответ дляСережкинаЯ
Потрібно використовувати той окисник який йде до краски . Хочете використовуйте другий , але рекомендувати таке ..
напевно палетом фарбуєтесь бо в проф красках ви зовсім не розбираєтесь
Потринділиця• 20 января 2024
Идете в магазин с проф.косметикой. Выбираете краску. Окислитель покупаете отдельно 6%, потому что у вас седина. Окислитель продается в разный ёмкостях. Берите небольшую.
Вот как раз сегодня купила, все вместе 370 грн. Это мне на два раза.
СережкинаЯ• 20 января 2024
Ответ дляРятівник Малібу
Існує альтернативна думка, що розводити фарбу і окислювач треба не за інструкцією.
Простоваля• 20 января 2024
Ответ дляХвець-тець
Не расскажут, им нужно чтоб Вы приходили к ним, а не дома красились