Инста_Богиня• 20 января 2024

питання працюючим жінкам

в будні працюю, дома ми з дитиною пізно.
відповідно, жодні справи не можу вирішити в будні.
сьогодні на 12 в дитини був прийом в лікаря. потім заїхали в магазин. вийшло, що ми дома о 16 і:
- не прибрано,
- не приготовлено,
- не попрано.
І це при тому, що я взагалі не кажу про якийсь манікюр чи якісь свої особисті справи.
А коли гуляти?
Як мами влітку їздять на весь день на вихідних кудись гуляти?
я не можу це зрозуміти. ніяк.
І ще один момент.
Ну не можу я пахати всі будні, потім всі вихідні домашніми справами, а о 21 коли лягає дитина - знов щось робити. мені треба "підзарядка" - фільм, серіал, книжка... але коли я це собі дозволяю - страждають інші сфери
Стефанія• 20 января 2024
Ответ дляНевісточка ж
Я в перервах щось роблю )) Працюю з 9 до 18 дистанційно
Я сама на себе працюю. Тож у мене іноді в 9 повернулася зі школи, сіла за ноутбук і до 20-22 можу сидіти. Відірвалася на годинку щоб дітей зустріти та нагодувати.
Буває звісно прокрастиную. І не так завантажено. Та то рідко

Я инженер, меряю от 1• 20 января 2024
Ответ дляТішуся неперетішуся
Да, отаке воно сімейне життя...
Это да. Я как вспомню как курочки-наседки в офисе меня жалели, что я не замужем, это они завидовали, будучи в этом круговороте дел и обязательств в браке я теперь понимаю))
Забула що?• 20 января 2024
Не убираю. Ну то есть между совместным походом куда то с ребенком и бытовухой выбираю первое. Живём иногда в сраче. Но мне пох. Работаю по 11-12 ч в день, 5-6 дней в неделю. В 7 ухожу из дома, чтоб отвести ребенка в школу, домой прихожу к 21
Редисочка• 20 января 2024
Ответ дляИнста_Богиня
обід на вихідні в мене суп.
ввечері м´ясо або риба
Переходьте на супи-пюре - закинули все в каструлю і нехай кипить 20 хв, потім блендер і все.
М´ясо/риба - покласти в посудину для запікання і в духовку. Що складного ?
автор Инста_Богиня • 20 января 2024
Ответ дляОбращеница
Зараз мене 45,діти виросли,часу повно,після роботи і вихідні вільні,проводжу з користю для себе.А були малі,з роботи я приходила,помилася і годину відпочила.,попила каву.Далі готовка і уроки в будень,підготовка до наступного дня.В вихідні вже все інше.Прибирала 3-4 год в суботу,неділя взагалі кіно,прогулянка,відпочинок.Готую завжди просте і швидко.Репетитори і гуртки були в школі після уроків.По 1-2 год в день і вистачало.
а як Ви в будні годину відпочиваєте?
ми дома біля 19. за короткий час треба уроки і підігріти їжу (приготувати нема коли). потім поки вкласти, просить полежати іноді - і я вже о 22 дуже втомлена, а треба і роботу онлайн підключитись щось доробити іноді, ну і готувати їжу, одяг на наступний день, голову помити, прибрати
Стефанія• 20 января 2024
Ответ дляШотуткоїться?
А на что именно нет времени?
1.Постирать это 5 минут загрузить стиралку и 10 развесить от силы, итого 15 максимум
2. Пока развешивание может закипеть вода на макароны и они начинают вариться, как вариант, ещё 10 минут и макароны готовы.
3. Модно печень выкинуть на сковороду и обжарить ее-жарится она сама, вам только пару раз перемешать ее.
4. И не прибрано. Не мусорьте, и как можно ща день засраться, что б не иметь времени прям это все убрать.
Это просто как пример все
П.4 якщо дитина ходить вже то для повного бардака достатньо іноді 5 хвилин
Зілля до весілля• 20 января 2024
Ответ дляЗабула що?
А кто ребенка забирает и кормит?

автор Инста_Богиня • 20 января 2024
Ответ дляЯ только за!
Какой график работы у вас? Так и не поняла. Кто мусорит дома? Кому наготавливать?
ранку і вечеру достатньо щоб намусорити
+ вихідні
Забула що?• 20 января 2024
Ответ дляЗілля до весілля
А кто ребенка забирает и кормит?
Забирает друг. Привозит ко мне на работу или везёт дочку домой. Кормлю на работе или он дома
Зілля до весілля• 20 января 2024
Ответ дляИнста_Богиня
а як Ви в будні годину відпочиваєте?
А что это за чудо-школа до 19?
А вот недавно• 20 января 2024
Ответ дляРедисочка
Прибирання - це 2 години на тиждень (пилосос, вологе прибирання у всіх кімнатах + ванна кімната та кухня). Сніданок - йогурт з фруктами, обід - сендвіч, вечеря- напівфабрикати або овочі та м´ясо в духовці. На що саме у вас не вистачає часу ?
Цікаве ваше меню…
Обращеница• 20 января 2024
Ответ дляИнста_Богиня
а як Ви в будні годину відпочиваєте?
В мене робота з 8-16.За 8 год я вспіваю на роботі все зробити.В магазини не хожу,доставка і шопінг онлайн на все.В 16.15 я дома.Мені 7 хв іхати.
Стефанія• 20 января 2024
Ответ дляЗілля до весілля
А что это за чудо-школа до 19?
У нас також є гпд до 19. Київ
Зілля до весілля• 20 января 2024
Ответ дляЗабула що?
А чем на работе кормите? Или чем он дома кормит? И почему именно он забирает? Не работает?
Для драки• 20 января 2024
Маю пралку-автомат, сушилку, посудомийку, робота, купу кухонних помічників. В принципі, встигаю більш-менш. Запустила все зранку і поїхали з дитиною на весь день. Повернултся - все попралося, помилося, плпилесосилося само. Стільці поперевертала - і чисто.
Я инженер, меряю от 1• 20 января 2024
Ответ дляШотуткоїться?
А на что именно нет времени?
Это просто как пример все
Ахахахахахаха
У меня дом 250 квадратов, дойти до постирочной это уже 5 минут, а потом развесить там белье, то и дело убегая за убегающим ребенком
Зілля до весілля• 20 января 2024
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Ахахахахахаха
Ну у автора не дикий ребенок, как у вас, его даже друг забирает и кормит у себя дома
Я инженер, меряю от 1• 20 января 2024
Ответ дляЗілля до весілля
Может это у вас дикие дети или их нет вообще, если вы не в курсе, как ведут себя совсем маленькие дети
Я только за!• 20 января 2024
Ответ дляИнста_Богиня
ранку і вечеру достатньо щоб намусорити
+ вихідні
Это на 10 мин. уборки. Какие уроки, если ребенок до вечера в школе? Почему он их там не делает?

Вишнёвая Леди• 20 января 2024
Я працюю, щоправда, з дому, але все-одно дофіга)
Готую м´ясні страви так, щоб розігрівати весь тиждень і зварити кашу, порізати огірок чи салат. Ну і супи такі, щоб діти точно їли і пару днів був в холодильнику. Прибираю нормально раз на тиждень, всі інші дні якось спокійно живу) Перу, коли повна корзина, не прасую. Ну, я частково підзабила болт на хатні справи. Не голодні, чисті і збс.
Роботи маю дві) встаю о 4:30 ранку, варю каву сідаю за комп, працюю до 7:25 і йду готувати старшій сніданок, відправляю в школу. О 8 сідаю і працюю ще 1-2 години. Прокидається менший снідає і двічі на тиждень везу до логопеда/психолога. Якщо ні, то маю вільні 1,5 години, за потреби. Потім відправляю меншого в школу (друга зміна). Працюю. Приходить старша, їсть, уроки, їде в художку. Приходить менший, їсть, уроки, веду на спорт (4 рази на тиждень). Поки він на спорті я йду або у свій спортзал (встигаю 1 годину потренуватись), або на манікюр чи ще десь. Веду меншого додому, вечеря. Працюю уривками, час з дітьми, прибираю кухню після того як менший перемивав посуд😂. Розходяться, сідаю пару годин працюю, всі засинають, кайфффффф. Час для мами) лягаю не пізніше 23:30 у будні. Щось таке, з варіаціями) мені можна самій розподіляти свій час і задачі по роботі, це прям плюс. Маю час.
Але я не пам´ятаю,щоб я просто валялась в ліжку, це мінус😂
Тра Ля Ля• 20 января 2024
Ну, да, день сурка.
Но я не парилась особо теми стирками да уборками. Мне было важно, чтоб ребенок был накормлен нормальной едой (относительно нормальной, конечно). Поэтому на готовку время старалась находить. В стирке проблем не вижу - загрузила, достала - время не тратится. А вот уборку - раз в неделю или когда получится. Реально не парилась. И вам не советую. Погулять с ребенком гораздо важнее чистого пола.
Стефанія• 20 января 2024
Дівчата, ви коли пишете ’ що там те прання, 5 хвилин’ і ТД . Ви ж враховуйте, що ми всі живемо в різних умовах. У когось є вся побутова техніка. У когось достатньо фінансів на робітницю, доставки і ТД. У когось великий будинок. А в когось майже ніякої побутової техніки, грошей в обріз, то треба вигадувати що приготувати.
автор Инста_Богиня • 20 января 2024
Ответ дляРедисочка
ну Ви не будете щодня запікати
Шотуткоїться?• 20 января 2024
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Ахахахахахаха
Я про обычные квартиры, в 250 квадратах можно и помощницу нанять
Я такая наивная• 20 января 2024
Ви просто не організована і лінива
автор Инста_Богиня • 20 января 2024
Ответ дляЗілля до весілля
А что это за чудо-школа до 19?
чудо-затори)))))
Зілля до весілля• 20 января 2024
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
У нас с автором дети школьного возраста
Папобус• 20 января 2024
Ответ дляЗілля до весілля
Це не в автора друг забирає, а в одного з коментаторів
Обращеница• 20 января 2024
Ответ дляИнста_Богиня
а як Ви в будні годину відпочиваєте?
Я ставлю гречку варити,то 2 хв і філе куряче чи індиче запекти,ще 2 хв і пішла з кухня,поставила таймер.Чого там висіти?
Я инженер, меряю от 1• 20 января 2024
Ответ дляШотуткоїться?
Помощница есть, но она убирает раз в неделю, не стирает, за продуктами не ездит и не готовит