Инста_Богиня• 20 января 2024

питання працюючим жінкам

в будні працюю, дома ми з дитиною пізно.
відповідно, жодні справи не можу вирішити в будні.
сьогодні на 12 в дитини був прийом в лікаря. потім заїхали в магазин. вийшло, що ми дома о 16 і:
- не прибрано,
- не приготовлено,
- не попрано.
І це при тому, що я взагалі не кажу про якийсь манікюр чи якісь свої особисті справи.
А коли гуляти?
Як мами влітку їздять на весь день на вихідних кудись гуляти?
я не можу це зрозуміти. ніяк.
І ще один момент.
Ну не можу я пахати всі будні, потім всі вихідні домашніми справами, а о 21 коли лягає дитина - знов щось робити. мені треба "підзарядка" - фільм, серіал, книжка... але коли я це собі дозволяю - страждають інші сфери
Забула що?• 20 января 2024
Ответ дляЗілля до весілля
А чем на работе кормите? Или чем он дома кормит? И почему именно он забирает? Не работает?
Едой) я на кухне работаю, мне не проблема покормить там ребенка. Он кормит дома приготовленной едой или сам готовит. Потому что у него такой график работы - раньше меня идёт на работу и раньше освобождается.

Забула що?• 20 января 2024
Ответ дляЗілля до весілля
Ну у автора не дикий ребенок, как у вас, его даже друг забирает и кормит у себя дома
Это у меня ребенка друг забирает
А не у автора
Я инженер, меряю от 1• 20 января 2024
Ответ дляЗілля до весілля
У нас с автором дети школьного возраста
Ну со школьниками, я думаю, все гораздо проще, они хотя бы могут себя сами занять на какое-то время
А вот недавно• 20 января 2024
Ответ дляЗілля до весілля
А что это за чудо-школа до 19?
Є такі. В мене у сусідів син до вечора, там і уроки вчать і басейн є. Про оплату не знаю, але і сусідка там вчителькою працює, разом їздять.
Відповів всім• 20 января 2024
Ответ дляСтефанія
В мене дистанційна робота. Коли працюєш, то на прання, готування , прибирання - часу немає
Вы в туалет не ходите?запустили стиралку.В следующий поход переложили в сушку
Ну а робот убирает по таймеру
Рогнеда Карповна• 20 января 2024
По перше як то нема часу випрати? Пішли гуляти - закинули, повернулися повісили.
Прийшли додому - закинули, перед сном повісили.

По друге - напаркуа вам щодня щось прибирати?
Дайте вже собі спокій.
Прийшла втомлена - приготувала поїсти і відпочивали. Є натхнення - помила посуд чи поприбиралася трохи.
В мене взагалі домробітниця раз на тиждень приходила, а я сама майже не прибиралася.
Зілля до весілля• 20 января 2024
Ответ дляА вот недавно
У нас школа строго до 12 дня для всех классов, потом онлайн, вы в каком городе?

Стефанія• 20 января 2024
Ответ дляВишнёвая Леди
Я працюю, щоправда, з дому, але все-одно дофіга)
Готую м´ясні страви так, щоб розігрівати весь тиждень і зварити кашу, порізати огірок чи салат. Ну і супи такі, щоб діти точно їли і пару днів був в холодильнику. Прибираю нормально раз на тиждень, всі інші дні якось спокійно живу) Перу, коли повна корзина, не прасую. Ну, я частково підзабила болт на хатні справи. Не голодні, чисті і збс.
Роботи маю дві) встаю о 4:30 ранку, варю каву сідаю за комп, працюю до 7:25 і йду готувати старшій сніданок, відправляю в школу. О 8 сідаю і працюю ще 1-2 години. Прокидається менший снідає і двічі на тиждень везу до логопеда/психолога. Якщо ні, то маю вільні 1,5 години, за потреби. Потім відправляю меншого в школу (друга зміна). Працюю. Приходить старша, їсть, уроки, їде в художку. Приходить менший, їсть, уроки, веду на спорт (4 рази на тиждень). Поки він на спорті я йду або у свій спортзал (встигаю 1 годину потренуватись), або на манікюр чи ще десь. Веду меншого додому, вечеря. Працюю уривками, час з дітьми, прибираю кухню після того як менший перемивав посуд😂. Розходяться, сідаю пару годин працюю, всі засинають, кайфффффф. Час для мами) лягаю не пізніше 23:30 у будні. Щось таке, з варіаціями) мені можна самій розподіляти свій час і задачі по роботі, це прям плюс. Маю час.
Але я не пам´ятаю,щоб я просто валялась в ліжку, це мінус😂
Як ви себе почуваєте? У вас же на сон залишається зовсім мало. Щоб відновитися нормально - людині потрібно 6-7 години сну. У вас 5 . І то, за умови, що ви відразу засинаєте.
А , вибачте, секс? Час з чоловіком?
автор Инста_Богиня • 20 января 2024
Ответ дляВишнёвая Леди
як Ви весь тиждень розігріваєте?
я всі страви готую максимум 2 доби. тобто якщо готую в понеділок вранці - то в середу вже не їмо. якщо готуюв понеділок ввечері - то до середи
автор Инста_Богиня • 20 января 2024
Ответ дляТра Ля Ля
Ну, да, день сурка.
Но я не парилась особо теми стирками да уборками. Мне было важно, чтоб ребенок был накормлен нормальной едой (относительно нормальной, конечно). Поэтому на готовку время старалась находить. В стирке проблем не вижу - загрузила, достала - время не тратится. А вот уборку - раз в неделю или когда получится. Реально не парилась. И вам не советую. Погулять с ребенком гораздо важнее чистого пола.
але коли квартира в оренді, власник специфічний і може прийти...
Одна_на_всей_планете• 20 января 2024
Ответ дляИнста_Богиня
До вас ніхто не має права приходити без вашої згоди
Стефанія• 20 января 2024
Ответ дляВідповів всім
Ну а робот убирает по таймеру
Ви для початку запитайте чи є в мене сушка і робот.
Я блін сама вже як робот(
Вишнёвая Леди• 20 января 2024
Ответ дляСтефанія
А , вибачте, секс? Час з чоловіком?
Нема чоловіка - нема проблем😂 мені норм, я завжди зразу засинаю і швидко прокидаюсь. Але я гіперактивна трохи. Інколи лягаю раніше. Це взимку некомфортно вставати в темряву. А влітку аж в кайф
автор Инста_Богиня • 20 января 2024
Ответ дляРогнеда Карповна

Дайте вже собі спокій.
я тимчасово без пральки)))
перу руками))))
на постіль забила і не перу. місяць спимо так - і вона в норм стані ще))))))))))))))
А вот недавно• 20 января 2024
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Может это у вас дикие дети или их нет вообще, если вы не в курсе, как ведут себя совсем маленькие дети
Не всі тікають )) в мене хвостик був, цікавився всім, що я робила і допомагав 🫣 😃
автор Инста_Богиня • 20 января 2024
Ответ дляОдна_на_всей_планете
я не можу йому не відкрити - виселить
Відповів всім• 20 января 2024
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Ахахахахахаха
У меня дом 250 квадратов, дойти до постирочной это уже 5 минут, а потом развесить там белье, то и дело убегая за убегающим ребенком
Среди моих знакомых,у всех,у кого хватило на такой дом,хватает и на домработницу
Я инженер, меряю от 1• 20 января 2024
Ответ дляА вот недавно
Это да, но у нас за углом кошачий туалет и кошачьи тарелочки🥴😆
Я потом ещё и это мою-убираю, моем руки и снова оставляем кошке свежую еду
Одна_на_всей_планете• 20 января 2024
Ответ дляИнста_Богиня
я не можу йому не відкрити - виселить
Орендуйте нормально офіційно

СкиниУскачи!• 20 января 2024
Я без детей .
Сегодня пришла в 19 с работы ,думаю поужинали надо помыть посуду ,лежала ,сил нет никаких,даже поспала 2 часа .
Как люди ещё детьми успевают заниматься
Рогнеда Карповна• 20 января 2024
Ответ дляИнста_Богиня
я тимчасово без пральки)))
перу руками))))
Ой, то кошмар для мене. Бажаю якомога швидше вирішити те питання, бо то реально річ першої необхідності.
Стефанія• 20 января 2024
Ответ дляВишнёвая Леди
Ну десь з середини квітня і по середину вересня мені також відносно норм. Коли тепло і світловий день ще великий. Взимку дуже важко. Іноді думаю, що в минулому житті я була твариною що на зиму в сплячку впадає)))))

Я просто жила по схожому графіку ( підйом в 3 ночі і відбій десь о 23:00) і через два місяці я мала перевтому з усіма витікаючими наслідками ((((
автор Инста_Богиня • 20 января 2024
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Орендуйте нормально офіційно
мені ще переїзд - то взагалі завал був би....
Вишнёвая Леди• 20 января 2024
Ответ дляИнста_Богиня
як Ви весь тиждень розігріваєте?
Завтра запечу курячі стегна (замаринувала ось) і насмажу котлет. Частину готовими запхаю в морозилку. І з середи вже потягну звідти. Каструля бульйону прекрасно стоїть в холодильнику 3-4 дні. Варити суп на готовому бульйоні - швидко.
Ну м´ясне розігрівається поки вариться гречка і нарізається огірок).
А вот недавно• 20 января 2024
Ответ дляВишнёвая Леди
Респект! Але ви мало спите, я б ходила вже як зомбі.
Попразендовна• 20 января 2024
На маникюр запись на вечер
Врачи - запись на вечер и отпроситься на полчаса
Сегодня был маникюр у меня- день разбит. Согласна, но это раз в месяц
Завтра с дочкой на шоппинг едем и гулять
Иногда могу взять день отпуска, если несколько дел надо решить

Не понимаю вашей проблемы
Ну разве что у вас график по 12 часов
Но тогда и выходных должно быть не два

А убрать и приготовить можно и вечером или утром в субботу
Сериалы и фильмы смотрю каждый божий день

И детей кстати не один , а двое
Відповів всім• 20 января 2024
Ответ дляСтефанія
Я блін сама вже як робот(
Вы спрашиваете как люди успевают-ответ ,с техникой успевают
Раз нет техники,значит озадачивайте членов семьи
автор Инста_Богиня • 20 января 2024
Ответ дляВишнёвая Леди
ааа, із заморожуванням зрозуміло.
до речі, як ви після морозилки котлети розігріваєте? вони мені якісь несмачні взагалі. а якщо трошки води дати - то взагалі вата
Стефанія• 20 января 2024
Ответ дляВідповів всім
Я не запитувала. Я написала як у мене.
автор Инста_Богиня • 20 января 2024
Ответ дляА вот недавно
я теж мало)
часто лягаю о 2, а вставати о 6