Добрая свекровь• 21 января 2024
Впо Харків
Дівчата, Харків, підкажіть, будь ласка, всі отримали виплати в січні? Чомусь ще немає.
Клевотница• 21 января 2024
До теми: багатодітним залишили виплати? Тим що до серпня 2023 оформлялися?
Добрая свекровь
• 21 января 2024
Ответ дляЛепешечка
Да 22 пришли
Так сьогодні 21? Вчора може?
Лепешечка• 21 января 2024
Ответ дляДобрая свекровь
Так сьогодні 21? Вчора може?
Ой капец, написала шопопало, 16 января получила
Добрая свекровь
• 21 января 2024
Ответ дляЛепешечка
А, ого, давно вже, дякую, мабуть, треба йти до соцзахисту дізнаватися.
Наверняка• 21 января 2024
Ответ дляДобрая свекровь
а вы когда зарегистрировались? я 25 декабря и тоже нет до сих пор.
Добрая свекровь
• 21 января 2024
Ответ дляНаверняка
Та я давно, ще на початку війни.
Клевотница• 23 января 2024
Ответ дляЧаюри
Вітаю, щойно з соцзахисту, нікому нічого не залишили, зняли з лютого з усіх.
Дякую! Ну хоч справедливо, що усіх! 🙂👍
angel4ever13• 24 января 2024
Ответ дляЧаюри
Ви маєте на увазі що всі ВПО ґкі на початку війни реєструвалися не будуть отримувати кошти?
Ирина-5470• 24 января 2024
Ответ дляЧаюри
Не будуть. Так мені сказали в соцзахисті.
А если я не год получала а всего 10 месяцев?,все равно снимут?