Сундучок с каникулами• 22 января 2024

Складна ситуація. Потрібна твереза порада

Мені щойно виповнилось 30 років. Зустрічаюсь з МЧ, який хочу сім"ю. Розумію, що мій вік - це вже по суті останній вагон для народження дитини. Але ситуація наступна. Зараз я заробляю, на себе вистачає. Працюю по 14 годин в день. Якщо утримувати ще дитину, то може бути сутужно. МЧ по життю все до одного місця, все життя надіється на батьків. В побуті нуль. Батьки все роблять йому. Зп у нього 15000, більше напрягатися не хоче. Після народження я планую зразу ж працювати, бо не буде іншого виходу. Але з таким МЧ трохи переживаю, бо як на мене це варіант не надійний. Тут мабуть треба бути готовою, що утримання дитини буде повністю на мені. Або може я помиляюсь. На моєму місці народжували б?
автор Сундучок с каникулами • 22 января 2024
Ответ дляКуколка-мяуколка
Дитина це 24/7
Чому? А як тоді няні займаються ними?

СhanelKa• 22 января 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
30 тис
За 14 годин в день ?
Ответ дляМаргарита и Мастер
А дитина з ким ці 3-4 години?
Сама в ліжечку
Ответ дляСhanelKa
За 14 годин в день ?
Так
Куколка-мяуколка• 22 января 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
Чому? А як тоді няні займаються ними?
А у вас вистачить коштів на няню ?
Ответ дляКуколка-мяуколка
А у вас вистачить коштів на няню ?
Ні
СhanelKa• 22 января 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
Сама в ліжечку
Ні, автор
Вам ще рано народжувати
Помогалочка• 22 января 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
Я себе утримую. МЧ себе, йому ще батьки допомагають. Я живу недалеко від роботи. Є можливість кожні 3-4 год прибігати додому
В каком смысле прибегать? Ну, в нашем трудовом законодательстве предусмотрены ясли при предприятиях и перерывы на кормление, когда работницы приходят в ясли кормить младенцев, но я никогда не слышала, что такое в реальности существует. Кто будет с ребенком -то?
Куколка-мяуколка• 22 января 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
Сама в ліжечку
Ви на приколі?))

Маргарита и Мастер• 22 января 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
Сама в ліжечку
Ото тролі тупі пішли . Якщо не тріль, то не розмножуйтесь, ніколи
Морковку дай• 22 января 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
Сама в ліжечку
Тролите
СhanelKa• 22 января 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
Так
Це якийсь завод з рабами ?
Чи що це за робота 14 годин кожен день …
Помогалочка• 22 января 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
Сама в ліжечку
Смеетесь? Во всеми обруганном совке такое только в страшные колхозные годы было и недаром потом частично оплачиваемый отпуск утвердили до года утвердили, чтобы выживаемость поднять
Ответ дляКуколка-мяуколка
Ви на приколі?))
А як працюють тоді, маючи малесеньких дітей?
Мелочунь• 22 января 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
Так, але тоді зразу розлучуся, бо здорового кабана я не потягну. В мене і так здоров’я не дуже, плюс працюю як коняка
Вам дешевле обойдется донор спермы, чем это недоразумений,которое вы называете МЧ, хотя больше подходит ЧМО
Горда пташка• 22 января 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
Тоді немає для чого одружуватися та собі проблеми створювати.
Некомильфо• 22 января 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
Народжують відразу двох, щоб їм самим у ліжечку не нудно було
Ответ дляПомогалочка
Є можливість 1 год на початку дня і вкінці працювати дистанційно. Тобто в обід можу прибігати. І після обіду через 3 год
Простоваля• 22 января 2024
Шукайте іншого. Що на цьому клин зійшовся?! Вам всього 30..

Ответ дляМальовнича даль
собрались срочно рожать,а где матбаза?
к 30 годам у вас должно быть жильё и сбережения.вы же работаете очень усердно...
а то какой из вас с младенцем будет работник даже не пишу.
Чому? Якщо є бажання працювати, то думаю можна знайти можливість і з дитиною. Подруги працюють успішно
Маргарита и Мастер• 22 января 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
І лишають дітей одних в ліжечку? Ну не трольте вже так паливно. P.S. Звісно, люди, що працюють з дитиною існують, знаю таких. Тільки у всіх няня або бабуся
Мелочунь• 22 января 2024
Ответ дляМаргарита и Мастер
А дитина з ким ці 3-4 години?
’Я читала, що діти як гарно покушають, то сплять якраз по 3-4 години ’
’Я поставлю відеоняню і якщо що, то прибежу до дитини’
Некомильфо• 22 января 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
Не слухайте нікого, народжуйте поки не пізно. Гроші заробите, матір´ю станете, ще й ноги будуть сильні і гарні від бігання.
Мелочунь• 22 января 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
С маленькими детьми сидит мама (папа, бабушки,няни)
Это если ваш незамутненный разум этого не знает и не понимает
Милота• 22 января 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
30 тис
І ви не можете собі дозволити няню? Чи скористатися безкоштовними послугами вашого чоловіка, щоб він проглядав за дитиною?
Мелочунь• 22 января 2024
Ответ дляНекомильфо
Надеюсь это сарказм?
Или вы тоже оставляли ребенка с 2-ух месяцев дома одного на 3-4 часа?
Grga• 22 января 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
І шо Вы пропонуєте в цій ситуації?
Насолоджуватися життям, як свідомий вибір.
Керуватися страхом - це рух в протилежному від насолоди напрямку.
Познайомитися з собою і контролювати себе а не лєвих чуваків і неіснуючих дітей.
Все вам кажу з власного досвіду))
Ответ дляМелочунь
Так,я таке планую.
Ответ дляМилота
ну звісно, 20 тис няні, а жити мені з дитиною на 10 тис?
Некомильфо• 22 января 2024
Ответ дляМелочунь
Надеюсь это сарказм?
Тема від автора про тьотю Таню, тут ніяких серйозних відповідей бути не може.