Залетна Я тут• 23 января 2024
Вас не дратує +100500 військових вакансій?
Моніторю вакансії у себе в місті і в найближчому райцентрі.
Відкриваєш ворк чи роботаюа, і щоб подивитися актуальні вакансії треба прогортати 30+ сторінок військових вакансій, а в місті їх реально 10-30 штук всього, пів дня гортаєш. Капець
Ответ дляКрасула
Автор, у меня тоже самое. Походу мы смотрим на сайте, а девочки, которые говорят, что у них такие ваканси отдельно - в приложении.Видимо разный функционал. По теме - тоже подбешивает. Реально вакансий в городе несколько штук в день - и попробуй их найти.
Я смотрю на сайте.
У меня военных вакансий не видно.
Ответ дляКросівки оригінал
Зробіть детальнішу вибірку і не псіхуйте
так я не хочу ’детальнішу’, я хочу бачити усі вакансії міста, їх реально десяток, але маю листати 30 сторінок
Бессмертный пони• 23 января 2024
Ответ дляНастасенька
За 55 минут можно 333 страницы пролистать . Но нет .
Я вообще не пойму , зачем смотреть все вакансии . Какой смысл ? На мед. специальность без профильного образования не возьмут , дворником , разнорабочим или грузчиком вы сами не пойдете ...
Ответ дляБессмертный пони
а можна одну сторінку за хвилину, і на цьому закінчити, різницю відчуваєте?
Бессмертный пони• 23 января 2024
Ответ дляНастасенька
Попробую еще раз . Зачем смотреть все вакансии ? Какой смысл ? На мед. специальность без профильного образования не возьмут , дворником , разнорабочим или грузчиком вы сами не пойдете ...
Ответ дляБессмертный пони
бо мені так хочеться, ще якісь питання будуть?
Бессмертный пони• 23 января 2024
Ответ дляdarsi
Ну тоді гортайте всі сторінки. Як визначитесь, за яким фахом хочете працювати, стане легше та скоріше.
Ще можна звернутись в службу підтримки та висловити їм своє незадоволення .
Ответ дляdarsi
Хочу працювати помічником Голови Верховної Ради, але таких вакансій навіть у райцентрі немає. Оце так невдача.
ПекельнаКрасуня• 23 января 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
справа не у наявності вакансій, а у тому що я маю пів дня гортати щоб подивитися умовно що в наш ліцей потрібен психолог, чи на фабрику робітник, багато часу займає і не можна їх прибрати
так жалко ваш палец, скролить оно тяжело, конечно.
тримаймося!
Coffee is Love• 23 января 2024
Ну я ж не страус, який засовує голову в пісок щоб не бачити що в нас війна.