Реверанс• 24 января 2024

Біженці України і пропозиція від української влади.

"В Києві зараз живе 3 000 000 людей, в тому числі сотні тисяч дітей. Аргумент про те, що це небезпечно,це цілковита нісенітниця.
Я вважаю, що приймаючі країни повинні припинити підтримку біженців, щоб вони могли повернутися додому".Радник керівника Офісу президента України Сергій Лещенко.

Не розумію,чому не йдеться про підтримку наших біженців до кінця війни.А навпаки хочуть їх повернути в Україну.
Куди мають повертатися ті,хто втратив свої домівки.
Для чого хочуть повернути виїхавших?
Напишіть ваші варіанти будь-ласка.
Результат:
вже голосів: 553
483 (87.34%) Допомога біженцям потрібна
70 (12.66%) В Україні вже безпечно
Sandr1n• 24 января 2024
Ответ дляnata.ant
Взагалі дуже багато людей катається,в мене є знайома яка їздить в Дніпро вії робити,і так кожний місяць ,звісно всіма льготами що надає Польща вона користується
Щоб їй доїхати до Дніпра треба 2.5-3 тищі грн в одну сторону. Навіть якщо припустити, що вії в польщі коштують на 1000 грн дороще, це безглуздо. І вкотре, в польщі немає жодних льгот для українців, окрім виплат на дитину 500 (800 з 1 .01), але враховуючи вартість оренди - втричі вищу за українську, ті 500 злотих танули в витратах, і ваша знайома в мінусі.

Нина____• 24 января 2024
Ответ дляМиззери
Ха) ну у вас и ответа нет ) мне удивительны претензии людей которые ко мне никакого отношения не имеют )
С вами всё в порядке? Спокойной ночи. Какой вопрос, такой ответ, меньше эмоций. Вы тоже из этих, с рЭснЫцами? Отдыхайте
Мариш_ка• 24 января 2024
Ответ дляdarsi
Так може він має багато квартир під здачу у Києві, а тут виїхали люди, попит знизився. Бідкається, бідося.
стефанчук у своєму палаці розмістить безплатно, Коля-котлєта ’Велюр’ перепрофілює в’олл інкл’ для біженців, Лєнка-скумбрія буде все контролювати
Полковой раввин Изя• 24 января 2024
Ответ дляkristi_ana
С этим ещё могу согласиться, хотя и до войны много наших там работало. И отношение поляков к нашим за годы войны только ухудшилось.
Не знаю, но не думаю, что ухудшилось. Была в Польше этой осенью, никакого негатива не заметила. Наоборот, несколько раз нам поляки здорово помогали без какой-то нашей просьбы, по собственной инициативе.
Мариш_ка• 24 января 2024
Ответ дляnata.ant
Вона працює нелегально ви ж розумієте, чолівік в Польщі давним давно,вони до війни так катались,почалася війна вони приїхали оформили біженство,і так користуються всіма поюшками,і таких багато,хто їздить до дому,в той же Львів.Це взагалі був коментар,на те що Польща хоче урізати поміч,ось із-за таких це і відбувається
ше раз, якими ’плюшками’, якщо працює? Ті ж 500+ платять, навіть якщо один з батьків працює, страхівка розповсюджується і на сім’ю працюючого, школи державні в Польщі безплатні
Мариш_ка• 24 января 2024
Ответ дляnata.ant
Дивлячись звідки,якщо це з Польщі,Словачинни і їде на західну ,то це малі суми,плюс людина до дому їде,не в готель.Хто втратив житло звісно,не катається
так ви писали за Дніпро)))
Мариш_ка• 24 января 2024
Ответ дляnata.ant
Ну он же вам скинули зверху,те що Польща хоче прийняти,значить вже задумалися
тут багато чого ’скидають’, видаючи бажане за дійсне

Sandr1n• 24 января 2024
Ответ дляnata.ant
Таких одиниці хто їздить до чоловіків,
Ну так, їздять за віями. Прокатіться разочок. Доречі, Ви в курсі скільки біженців у польщі? Повірте, у кожному мало мальскькому містечку є рідні українські і віїї, і манікі, шуарінг, і наівть перманентний макіяж з уколами краси, а ще автомеханіки, пельмені-вареники-торти, все як удома. Більшість людей їздить з двох причин - побачити рідних або полікуватися.
MasterMai• 24 января 2024
Ответ дляDzvo
Выплаты на детей снимают при поездке в Украину, восстановить их не так просто. 40+ это только на 120 дней, бесплатная медицина - ну такое, если будешь умирать, то помогут, а вот если текущие болезни, то проще посетить частного. Стоматология платная. У всех работающих есть право на бесплатную медицину, не только у украинских беженцев. Школы бесплатные, да, а в каких странах они платные?
В африканских школы платные
__Kvitka__• 24 января 2024
Ответ дляKittu2008
В Ужгород ни разу не прилетало
А за аренду квартиры вартири в Ужгороді цей пан заплатить? Пожили на ЗУ на початку війни…ціни високі, роботи щою оплатили немає.
Це якийсь геноцид просто нації…
Миззери• 24 января 2024
Ответ дляklux
ахах, конечно, они готовы идти защищать свою страну, ведь войны у них нет
Уверена, все наши мужчины тоже были готовы... ДО войны. Да и мы мысленно стояли у станков и водили фуры.
А на практике-то оно по-другому выходит
Думаю европейцы и американцы еще меньше мотивированы воевать , во первых рассчитывают на нато во вторых больше привыкли к комфорт соблюдению своих прав человека
MasterMai• 24 января 2024
Ответ дляПиона
Я була з одного і з іншого боку. На початку війни виїхала з дітьми за кордон, потім повернулася і моя думка ось така: багато, дуже багато здорових чоловіків повтікали закордон і НІЧОГО не роблять для України . Навіть на мітинги, які організовували українські громади, ті чоловіки не ходять. Лише деякі жінки й діти. Не тому, що вони проросійські, зовсім ні, навпаки, на словах патріоти. Але. Більшість подорожують, ходять по кафешках, займаються спортом, але нічим не допомагають країні. І гордо кажуть , що вони українці і користуються усіма плюшками, які їм надають. Тошно від таких було. Не розумію, чому їх повинні утримувати європейці і давати прихисток. Знову ж таки багато жінок із безпечних регіонів повиізджали і теж сидять на виплатах. Хизуються одна поперед одної кафешками і подорожами. Музеями. А ви там, ті хто залишилися дивіться і заздріть, як я влаштувалася. В Україні є інтернет, вода, тепло і світло. Можна працювати. Дуже багато поробили псевдо інвалідності і повиїжджали. Зараз до речі одні такі сімʼєю відпочивають в Таїланді. Постять сторіз про Харків, про те що рашаізетерорістстейт, а самі за одним столом з руснею в готелях харчуються. Ой так що там казати…Чому звичайні чоловіки з села повинні йти захищати на Схід і гинути, коли люди звідти повтікали за кордон ? Чому їх чоловіки не захищають свій дім? Чому взагалі чоловіків приймають на виплати? Чому війна лише для бідних? Чому ні одного сина депутатів немає на війні? Чому Юлька, яка віддала наші ракети досі не в тюрмі? Якщо чесно, то потрібно обявляти стан війни і щоб на фронт йшли усі разом із депутатами. Тоді будуть і боєприпаси і перемога. А то одні воюють а інші подорожують . Трішки сумбурно написано, вибачте.
Почали гарно, а закінчили «чому повинні ідти на схід». Ви мені нагадали одну жіночку, з Мукачева, яка казала Україна то Україна, а закарпаття то закарпаття
Мариш_ка• 24 января 2024
Ответ дляnata.ant
До війни,ви не могли цього зробити,Польща вам такої можливості не надавала.,ну і дала можливість вам не на завод йти)
що до війни не могли зробити? Купа наших до війни мали там статус підприємців або самозайнятість. Вам очі вилазять, що у Львів їздять? А з чого Ви взяли, що вони не по карті поляка їздять, як власне їздили і до війни, і працювали? ще до початку війни майже 150 тис. мали її
Мариш_ка• 24 января 2024
Ответ дляnata.ant
Тисячі разів вже обсудили виплати в Польщі,як у вас є змога знімати за такі гроші квартиру,то ви її знімаєте,і не треба писати що кругом такі ціни на аренду,ні не кругом.
так ви ж чомусь пишете, що всі катаються і всі шаровики
Миззери• 24 января 2024
Ответ дляcherry2015
Вы видимо плохо читаете. Просто так выплаты беженцам никто не даёт. Их будет возвращать Украина за счёт оставшихся. А беженцы что? Приедут красивые после войны на все готовое пока оставшиеся подымают и держат страну?пока оставшиеся содержат военных, пенсионеров, впо (надеюсь здесь расшифровываться не нужно) Удобно.
Тоесть вас беспокоят пособия беженцам а не миллиарды которые нап-ли Гринкевичи? Или думаете это как раз для Украины ничего не стоило ?
Миззери• 24 января 2024
Ответ дляYamarisha
Уявлення не маю)) Але ціни на квартири знаю, правда лише в Варшаві. Якщо ще нормальний район, то невеличка двушка від 5 тис, якщо вона не убита в хлам. Родичі шукали собі, я якраз в них гостювала, то їздила дивитися з ними. Вони знімали на Марках за 3 тис невеличку двокімнатну. Але там дикі кабани та лосі ходять табунами під вікнами, я не уявляю, як там взагалі можна жити. Я з квартири боялася виходити.
Ого, я была сегодня в гостях пригород Варшавы , частный дом так там фазаны огромные и красивые ходят , непривычно так
Кабаны и лоси еще больше удивительно ))
Olenka_bum• 24 января 2024
Ответ дляПиона
А що особисто ви зробили?
Мариш_ка• 24 января 2024
Ответ дляLoliTaran
Ой, не старайтесь, ви їй нічого не докажете. В неї знайома, яка вії робить в Дніпрі, і отримує в Польщі 800 злотих. Жаба цю «нату» душить страшно. Хтось на дитину отримує 800 злотих. А те, що ці гроші туди й уходять - в саму цю економіку польську, то їй жаба каже це оминути в своїх роздумах.
причому почала з Дніпра, а закінчила Львовом)))
Мариш_ка• 24 января 2024
Ответ дляСhanelKa
В нас з оренди платять всі податки ?
Це щось нове
но-но, ’это другое’, Ви на святе не замахуйтесь

Мариш_ка• 24 января 2024
Ответ дляcherry2015
О господи добро пожаловать в мировые новости. Румыния, Польша, Германия.
ну, так скористайтесь своєю порадою мировые новости, там пишуть і кажуть з якого приводу мітинги
katshmat• 24 января 2024
Ответ дляМиззери
Да, это писец просто , уже не знают как подосрать жизнь своему же народу
Просто украинцы должны работать на них , а не на кого-то другого. Они не просто так слугами народа ставили, чтоб своих рабов отпускать куда попало.
katshmat• 24 января 2024
Ответ дляРеверанс
Оце взагалі не розумію що в голові,радника президента.
Нема для цього ніяких умов.

’У нас у Києві живе 3 мільйони людей, у тому числі сотні тисяч дітей. Аргумент про те, що це небезпечно, — нісенітниця. Поверненцям не довелося б воювати в окопах. Але вони можуть купувати українські продукти в супермаркеті в Україні і платити за оренду квартири в Києві, користуватися поліклініками та аптеками і платити податки, щоб ми могли фінансувати школи. Ваші гроші відсутні в економіці. І ситуація стає дедалі складнішою’, – додав Лещенко.
Про окопы уже поверила))))
Мариш_ка• 24 января 2024
Ответ дляІллюха Перчик
А яка ж заробітня плата в місяць в Польщі?
в середньому 25-30 зл/год. нетто. Це якщо не йдуть через наших рабовласників-посередників, котрі забирають третину. Відкрийте польський ОЛХ в розділі праця або Праця.пл - там вакансії всі із вказанням оплати
Yamarisha• 25 января 2024
Ответ дляМиззери
Кабаны и лоси еще больше удивительно ))
Кабаны и лоси и по центру Варшавы ходят, так что там это совсем не удивительно. А вот на окраинах реально страшно. Там узенькая дорога и свернуть некуда, вот идешь ты на автобус, а навстречу два лося, это ж умереть можно. А представьте это ребенок в школу идет. Про кабанов я вообще молчу, их реально больше десятка прямо под окнами почти каждый день.
Миззери• 25 января 2024
Ответ дляkatshmat
Это точно , пахать, оплачивать все маразматичные идеи , ничего в замен не просить и безропотно пойти на фронт умереть если скажут
Миззери• 25 января 2024
Ответ дляYamarisha
Вы меня удивили )) я правда не ожидала
Я фазанам удивилась а тут кабаны в центре города )) да, это ж опасно
Ariervil• 25 января 2024
Ответ дляkristi_ana
Ну смотрите, семья из 3 человек живёт в бесплатном жилье. На продукты уходит мало, так как брали всё в тафеле. Они на машине объездили полевропы, не работают и не собираются. Это про Германию. Про Ирландию уже писала выше, пособие 200 евро в неделю и бесплатно всё было, семья из 5 человек уже отложили нормальную сумму и летали на отдых в Испанию. Конечно маме с одним ребенком сложнее, но и так умудряются откладывать деньги. Ну вот европейцы же подумать не могли, что попрутся все бизнестуристы, для них это дико.
Европейцы - не дети малые, все они ’могли подумать’. Просто в тот момент когда это началось нужно было реагировать, и реагировать быстро, а ни у кого из европейских стран, кроме разве что Германии, но и они не были готовы к такому наплыву, не было отработанных механизмом и алгоритмов действий. И, главное, у них не было такого количества людей, чтобы обработать всех нуждающихся в защите. Они просто физически не могли сортировать в то время как здесь шло наступление рашки и все были в шоке.
сладкий_ноябрь• 25 января 2024
Ответ дляBransoletka
Чернівці, Закарпаття, Франик
Тобто нікуди ніколи не прилітало в ці області?
сладкий_ноябрь• 25 января 2024
Ответ дляKittu2008
В Ужгород ни разу не прилетало
То всім потрібно приїхати в Ужгород? Чи як?
Мариш_ка• 25 января 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
Плюсы только Польше, получившей много рабочей силы.
не тільки робочу силу. На кінець минулого року українці - українці другі в плані витрат серед іноземців. По придбанню нерухомості - в п’ятірці лідерів.
Стаття за 10.10.2022
’Ми витратили 3,5 мільярди злотих на допомогу українцям, але підрахунки віце-президента Польського фонду розвитку Бартоша Марчука показують, що ми отримали 10 мільярдів злотих від сплачених ними податків’, — каже вчений.
https://ukrayina.pl/ukrayina/7,183830,29091034,105...
І березень 2023 року
20 тисяч компаній та мільярди доларів у державний бюджет: українські біженці доводять свою ефективність у Польщі. Відео
https://www.holosameryky.com/a/tysjach-kompanij-ta...