Реверанс• 24 января 2024

Біженці України і пропозиція від української влади.

"В Києві зараз живе 3 000 000 людей, в тому числі сотні тисяч дітей. Аргумент про те, що це небезпечно,це цілковита нісенітниця.
Я вважаю, що приймаючі країни повинні припинити підтримку біженців, щоб вони могли повернутися додому".Радник керівника Офісу президента України Сергій Лещенко.

Не розумію,чому не йдеться про підтримку наших біженців до кінця війни.А навпаки хочуть їх повернути в Україну.
Куди мають повертатися ті,хто втратив свої домівки.
Для чого хочуть повернути виїхавших?
Напишіть ваші варіанти будь-ласка.
Результат:
вже голосів: 553
483 (87.34%) Допомога біженцям потрібна
70 (12.66%) В Україні вже безпечно
ТайТаке• 24 января 2024
Ответ для@sya03
Так,жодна людина ,іноземець,не розуміє,чому люди рятувалися від війни і мотаються туди раз на місяц!!
Если они тупые то кто им доктор

Леска• 24 января 2024
Ответ дляcherry2015
Вы видимо плохо читаете. Просто так выплаты беженцам никто не даёт. Их будет возвращать Украина за счёт оставшихся. А беженцы что? Приедут красивые после войны на все готовое пока оставшиеся подымают и держат страну?пока оставшиеся содержат военных, пенсионеров, впо (надеюсь здесь расшифровываться не нужно) Удобно.
Ага, вони, біженці вже казали зробіть нам умови в Україні такі як в європах а ми тоді може й вернемося.
Тобто ті що лишилися повинні мало того що перемогти у війні, вирвати зубами, кров´ю потом перемогу. Відбудувати країну, економіку, демократію, зробити красу, а тоді вони соізволять подумати чи захочуть повертатися
ТайТаке• 24 января 2024
Ответ дляnata.ant
Таких одиниці хто їздить до чоловіків,
А вы всех проверили?
roksinata• 24 января 2024
Ответ дляKittu2008
Сравнили войну и преступника- немцы 80 лет назад как орки шли идейно убивать, теперь пускай перед потомками искупают вину и содержат, не жалуясь.

Не хватает средств? Сирийцев на выход ) им в отличие от нас не должны
Чому порівняла. Думаєте що потерпілому є різниця хто його покалічить злочинець чи орк? Типу якщо злочинець, то потрощені ноги не так болять як їх орк потрощить?
Kittu2008• 24 января 2024
Ответ дляroksinata
Ну преступник в конце концов отсидел, выплатил компенсацию

А немцы не всем. У меня 2 прадеда погибли и кто ответит за то, что бабушки без отцов росли?

И таких половина Украины, так что немцы потомки их просто возвращают то, что их предки задолжали.
Оксана_12• 24 января 2024
Ответ дляnata.ant
В неї є чоловік, який працює,вона теж працює вона не тільки вії робить,а й пернаментний макіяж ось коли в неї мало клієнтів,вона їздить до своїх клієнтів у Дніпро,діти зостаються з чоловіком в Польщі.Їй та дорога окупляться з головою,бо за неділю вона заробить нормальну кассу
Тьфу. Так вона сюди працювати їздить? То так і пишіть
nata.ant• 24 января 2024
Ответ дляKittu2008

Жесть просто,може Німеччина сама розбереться,чому ви думаєте що українці кращі за інших?

roksinata• 24 января 2024
Ответ дляKittu2008

Злочинець, а не його правнуки. Це виглядає просто як ,,хочу на халяву пожити, яку б причину придумати,,. І не потрібно своє бажання жити за чийсь рахунок виправдовувати бабусями, тому що більшість таких бабусь залишилися в Україні, а не чкурнули борг вибивати.
Baby Island• 24 января 2024
Ответ дляSentjabrinka
Поэтому неразумные европейцы приютили у себя дома сотни, если не тысячи украинцев и в первые дни войны на своих машинах ездили к украинским границам, чтобы забирать людей, быстро вы добро забываете
Огромное им спасибо за помощь, что помогли и приютили наших людей в первые дни, недели, месяцы войны ( я , если что, не выезжала и не пользовалась помощью ) но это им не даёт права осуждать людей которые во время войны ездят по тем или иным причинам домой , так как они явно не были в шкуре украинцев и спокойно живут у себя дома
Yamarisha• 24 января 2024
Ответ дляІллюха Перчик
А яка ж заробітня плата в місяць в Польщі?
Уявлення не маю)) Але ціни на квартири знаю, правда лише в Варшаві. Якщо ще нормальний район, то невеличка двушка від 5 тис, якщо вона не убита в хлам. Родичі шукали собі, я якраз в них гостювала, то їздила дивитися з ними. Вони знімали на Марках за 3 тис невеличку двокімнатну. Але там дикі кабани та лосі ходять табунами під вікнами, я не уявляю, як там взагалі можна жити. Я з квартири боялася виходити.
Оксана_12• 24 января 2024
Ответ дляkristi_ana
Ой, ну давайте не лукавить. Те, кто хотел сохранить семью, давно уже вернулись. 2 года такой жизни, это уже не семья. А ездят многие то губы колоть, то ещё что-то.
Ну давайте не лукавити. Я знаю родини, у ,яких хлопчики старша школа. Чого б жінки не повертались - ну просто загадка. А таких багато.
Vitalinka1987• 24 января 2024
Ответ дляІллюха Перчик
3000 тисячі злотих в місяць за погану квартиру?
Саме так. В моєму розумінні за погану квартиру. У Польші у великих містах дуже дорога оренда, а квартири маленькі.І ще попробуй зняти з дитиною.
Пиона• 24 января 2024
Я була з одного і з іншого боку. На початку війни виїхала з дітьми за кордон, потім повернулася і моя думка ось така: багато, дуже багато здорових чоловіків повтікали закордон і НІЧОГО не роблять для України . Навіть на мітинги, які організовували українські громади, ті чоловіки не ходять. Лише деякі жінки й діти. Не тому, що вони проросійські, зовсім ні, навпаки, на словах патріоти. Але. Більшість подорожують, ходять по кафешках, займаються спортом, але нічим не допомагають країні. І гордо кажуть , що вони українці і користуються усіма плюшками, які їм надають. Тошно від таких було. Не розумію, чому їх повинні утримувати європейці і давати прихисток. Знову ж таки багато жінок із безпечних регіонів повиізджали і теж сидять на виплатах. Хизуються одна поперед одної кафешками і подорожами. Музеями. А ви там, ті хто залишилися дивіться і заздріть, як я влаштувалася. В Україні є інтернет, вода, тепло і світло. Можна працювати. Дуже багато поробили псевдо інвалідності і повиїжджали. Зараз до речі одні такі сімʼєю відпочивають в Таїланді. Постять сторіз про Харків, про те що рашаізетерорістстейт, а самі за одним столом з руснею в готелях харчуються. Ой так що там казати…Чому звичайні чоловіки з села повинні йти захищати на Схід і гинути, коли люди звідти повтікали за кордон ? Чому їх чоловіки не захищають свій дім? Чому взагалі чоловіків приймають на виплати? Чому війна лише для бідних? Чому ні одного сина депутатів немає на війні? Чому Юлька, яка віддала наші ракети досі не в тюрмі? Якщо чесно, то потрібно обявляти стан війни і щоб на фронт йшли усі разом із депутатами. Тоді будуть і боєприпаси і перемога. А то одні воюють а інші подорожують . Трішки сумбурно написано, вибачте.
AnnaOst• 24 января 2024
Ответ дляcherry2015
Ви хоч поцікавтесь за хто ту країну тримає і утримує всіх, від пенсіонерів до військових. Ви правда думаєте ви зі своїми податками? Другий рік Україна повністю на іноземному фінансуванні
lith_oops• 24 января 2024
Боже, яке кончене....
Я так розумію, це наші намагались повернути не біженців, а біженців разом з допомогою. Читала, вони Німеччині закидують, мовляв, давайте нам сюди людей і гроші, ми їм самі все тут виплатимо. Ну вже все покрали, то треба ще.
Я за кордоном, допомоги не отримаємо, бо чоловік виїзний. Але знаю багатьох, хто дійсно не має коштів до існування, чи має копійки, тож потребує допомоги. І працювати не всі можуть, особливо коли діти малі...
Вважаю, що треба до людей по-людськи, і не будуть вони тікати. Не у війні справа, багато хто боїться більше нашої влади, аніж прильотів. (((( Бояться опинитись за залізною завісою, беззаконня, скажених ініціатив на кшталт арешту рахунків.... Ну таке.
Mangoskin• 24 января 2024
Ответ дляIrinkalak
А почему они непорядочные? Потому что хотят лучшей жизни себе и детям? Я про тех кто учит язык , работает или устраивается на работу.
Я увидела как это - когда платятся налоги и их не пиздят, а строят школы, дороги отличные везде, включая поля, рабочая ливневка, в школах последнее оснащение и на выпускные сдают по 2-3 евро!!! Куда мне возвращаться и зачем? Я 40 лет жила в нищете, а думала что нормально
Я про туристок сидящих на пособиях и регулярно гоняющих домой и про тех , кто гуманитарку тырит у впо
AnnaOst• 24 января 2024
Ответ дляAmetist
Люди, це нова мар´яна))) Стара вже негодна стала)))
Якби ще стала негодна та курва, яка цих мар´ян за ниточки смикає...
AnnaOst• 24 января 2024
Ответ дляBaby Island
Війна це така штука що поки на своїй шкурі не відчуєш не зрозумієш в принципі. Ну його нафіг, хай і далі краще не розумвють
nitka83• 24 января 2024
Ответ дляbonny1
Наша власть, когда что то пишут или принимают законы, у меня такое впечатление, что они все нюхают или курят
Пишуть це ще півділа... але вони говорять на публіку і іноземним журналістам таке, від чого волосся дибки. Іспанський стид. Таке враження, що це інфоцигани..

tetnes• 24 января 2024
Ответ дляAnnaOst
Якому повному? 17% ? https://index.minfin.com.ua/finance/budget/gov/inc...
Bransoletka• 24 января 2024
Ответ дляnata.ant
Всіма,яка Польща надала ,виплатами на дітей,40+, безкоштовною медициною,безкоштовним навчанням в школі і всім іншим.
40+ це виплати полякам, які прийняли біженців
Bransoletka• 24 января 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
А які в нас безпечні області куди не прилітає?
Чернівці, Закарпаття, Франик
kristi_ana• 24 января 2024
Ответ дляorachka
И наши женщины,которые ради переезда вышли неудачно замуж за европейцев.Это самая злобная категория
Так а чему завидовать, я не пойму? Жизни в Европе в принципе? Не велика радость, скажу я вам, имея опыт жизни в разных странах несколько лет.
nikiya• 24 января 2024
Ответ дляСhanelKa
Пішли вони
Буду жити і працювати де хочу
Хотіли б так сказати і чоловіки…
Якщо по темі, я розумію, чому роблять такі дебільні заяви. Думаю, що недораховуються податків. Хочуть повернути внутрішнє споживання. Але не даючи і не гарантуючи людям. Тож кнутом…
Natal_ka91• 24 января 2024
На фоні останніх обстрілів ця заява звучить як знущання та й я впевнена, що кожного з них є хороший бункер на випадок таких атак
kristi_ana• 24 января 2024
Ответ длямарьюшка
Так они на всех гонят, не только на наших)) это ещё та старая закалка немцев, которые мило улыбаются соседу и тут же на него доносят)))
Так вы же сами себе противоречите, то только наши соотечественники не любят беженцев, теперь уже и немцы оказывается тоже. Так кто их тогда любит, арабы что ли?
Анжелика_я• 24 января 2024
Ответ дляnata.ant
Що ви взагалі пишите? Ми обговорюємо плани в Польщі урізати підтримку біженців,і одним з них пункт це туризм наших біженців,я превела приклад таких покатушек от і все.,а ви чогось приплели пільги польші,аренду квартири .Про яких дітей назад ви пишите,я вас назад не відправляю
Постійно їздять ті, хто живуть поряд з кордоном. Почитайте чати в телеграми/Вайбер - їздили/ зняли на дітей- що зробити.... А ті, хто не їздить взагалі - залишаться без статусу...
kristi_ana• 24 января 2024
Ответ дляLizavel
Откуда вы знаете,что они готовы идти защищать свою страну?)
Имею родственников и знакомых иностранцев)
Kittu2008• 24 января 2024
Ответ дляnata.ant
А вы считаете себя хуже сирийца? Почему заниженная самооценка у вас?!
Kittu2008• 24 января 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
В Ужгород ни разу не прилетало